CEMAR SERVICE SRL
CUI 10089502 · J1997001485222
CEMAR SERVICE SRL are CUI 10089502, nr. de înregistrare J1997001485222, înmatriculată pe 18.12.1997. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 275.477 lei, profit net 126.554 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 275 mii lei · mediana 124 mii lei | 222% din mediană |
| Profit net | 127 mii lei · mediana 17 mii lei | 760% din mediană |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 45.9% · mediana 19.4% | 237% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 275.477 | 259.645 | 274.226 | 269.950 | 230.558 | 201.556 | 239.431 | 160.445 | 193.343 | 175.125 | 177.940 | 159.061 | 141.067 | 142.024 | 125.343 |
| Venituri totale | 288.359 | 270.111 | 274.226 | 270.275 | 231.293 | 201.556 | 240.009 | 161.045 | 193.343 | 175.225 | 177.940 | 159.079 | 141.067 | 143.185 | 125.343 |
| Cheltuieli totale | 137.693 | 82.704 | 130.280 | 188.859 | 94.333 | 47.755 | 116.642 | 141.502 | 85.785 | 78.980 | 70.129 | 51.507 | 65.194 | 95.980 | 123.014 |
| Profit / pierdere brută | 150.666 | 187.407 | 143.946 | 81.416 | 136.960 | 153.801 | 123.367 | 19.543 | 107.558 | 96.245 | 107.811 | 107.572 | 75.873 | 47.205 | 2.329 |
| Profit / pierdere netă | 126.554 | 157.402 | 120.915 | 73.308 | 130.021 | 148.199 | 116.167 | 14.712 | 101.758 | 90.988 | 102.473 | 102.800 | 71.192 | 39.652 | 1.104 |
| Active imobilizate | 98.703 | 141.180 | 15.362 | 36.063 | 22.621 | 32.914 | 47.967 | 51.875 | 72.331 | 87.735 | 112.529 | 83.085 | 132.430 | 149.085 | 170.526 |
| Active circulante | 572.378 | 398.255 | 380.865 | 220.751 | 1.139.874 | 999.368 | 836.062 | 715.526 | 680.603 | 566.970 | 465.052 | 294.025 | 181.069 | 109.714 | 43.505 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | 368 | 282 | 7.520 |
| Creanțe | 141.276 | 65.641 | 97.469 | 34.048 | 92.543 | 76.068 | 58.557 | 51.571 | 42.917 | 16.260 | 42.971 | 1.079 | 6.158 | 10.912 | 11.046 |
| Casa și conturi la bănci | 431.102 | 332.614 | 283.396 | 186.703 | 1.047.331 | 923.300 | 777.505 | 663.955 | 637.686 | 550.710 | 422.081 | 292.946 | 174.543 | 98.520 | 24.939 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 1.400 |
| Datorii | 429.696 | 72.964 | 87.157 | 68.659 | 436.374 | 436.182 | 436.128 | 435.667 | 435.911 | 439.441 | 103.305 | 5.306 | 6.342 | 10.955 | 19.117 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 11.879 | — |
| Capitaluri proprii | 241.385 | 466.471 | 309.070 | 188.155 | 726.121 | 596.100 | 447.901 | 331.734 | 317.023 | 215.264 | 474.276 | 371.804 | 307.157 | 235.965 | 196.314 |
| Capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
| Număr mediu de salariați | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 13.01.1998 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CEMAR SERVICE SRL |
| Nr. reg. com. | J1997001485222 |
| EUID | ROONRC.J1997001485222 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-12-18 |
| Sediu social | Str. Bacinschi, 3, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BACINSCHI, NR.3, BL.CL4 |
| Telefon | 411100 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANGELINA ALBATROS SRL | aceeași clădire |
| BERGAMONT FARM SRL | aceeași clădire |
| BIBENDUM SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLITZVET SRL inactiv | aceeași clădire |
| BOOGY GOLD SRL inactiv | aceeași clădire |
| BRAVASTOM SRL | aceeași clădire |
| C-BOND S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CA VA AMBIENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CAPTIVATE SRL inactiv | aceeași clădire |
| COMPANIA EXPERTAUDIT MOLDOVA MC SRL | aceeași clădire |
| CROSS TECHIT S.R.L. | aceeași clădire |
| DR. DANIEL DOBREA SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25