VULTURU IMPEX I.R. 93 SRL
CUI 10110205 · J1997000223254
VULTURU IMPEX I.R. 93 SRL are CUI 10110205, nr. de înregistrare J1997000223254, înmatriculată pe 08.07.1997. Sediul social e în Municipiul Orşova, jud. Mehedinţi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2024: cifră de afaceri 40.000 lei, profit net 41.449 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -7 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 40.000 | 9.796 | 37.477 | 2.319 | 5.878 | 9.331 | 51.085 | 304.714 | 170.654 | 265.528 | 295.938 | 455.317 | 896.603 |
| Venituri totale | 0 | 45.724 | 9.796 | 37.477 | 2.319 | 5.878 | 11.432 | 51.141 | 304.714 | 181.780 | 280.561 | 321.012 | 598.189 | 918.736 |
| Cheltuieli totale | 6.786 | 1.975 | 6.817 | 10.913 | 13.773 | 17.207 | 26.526 | 27.453 | 401.989 | 384.274 | 481.416 | 527.773 | 597.574 | 1.088.534 |
| Profit / pierdere brută | -6.786 | 43.749 | 2.979 | 26.564 | -11.454 | -11.329 | -15.094 | 23.688 | -97.275 | -202.494 | -200.855 | -206.761 | 615 | -169.798 |
| Profit / pierdere netă | -6.786 | 41.449 | 2.979 | 25.440 | -11.523 | -11.506 | -15.438 | 22.155 | -100.322 | -207.614 | -200.855 | -206.761 | 615 | -169.798 |
| Active imobilizate | 1.045.741 | 1.045.741 | 1.045.741 | 1.045.741 | 1.045.741 | 1.045.741 | 1.037.648 | 1.037.648 | 1.021.424 | 1.022.280 | 250.000 | 1.002.819 | 990.161 | 864.083 |
| Active circulante | 122.679 | 123.022 | 125.012 | 130.401 | 129.783 | 131.228 | 129.795 | 181.998 | 350.663 | 424.612 | 608.544 | 541.444 | 574.346 | 555.267 |
| Stocuri | 121.381 | 121.381 | 121.381 | 127.944 | 127.944 | 127.944 | 127.943 | 119.316 | 205.738 | 423.779 | 605.652 | 537.439 | 573.877 | 552.386 |
| Creanțe | — | — | 0 | — | 1.364 | 2.635 | 734 | 50.882 | 142.586 | — | 2.825 | 3.944 | 408 | 2.820 |
| Casa și conturi la bănci | 1.298 | 1.641 | 3.631 | 2.457 | 475 | 649 | 1.118 | 11.800 | 2.339 | 833 | 67 | 61 | 61 | 61 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.844 | 1.844 | — | — |
| Datorii | 1.554.493 | 1.548.050 | 1.591.490 | 1.599.858 | 1.642.865 | 1.632.787 | 1.611.755 | 1.648.520 | 1.823.116 | 1.797.598 | 989.350 | 1.474.214 | 1.285.853 | 1.141.310 |
| Capitaluri proprii | -386.073 | -379.287 | -420.737 | -423.716 | -467.341 | -455.818 | -444.312 | -428.874 | -451.029 | -350.706 | -128.962 | 71.893 | 278.654 | 278.040 |
| Capital subscris vărsat | 4.600 | 4.600 | — | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 | 4.600 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | — | — | — | — | 0 | 4 | 3 | 7 | 8 | 8 | 10 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.01.1998 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova |
| CAEN principal | 5520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VULTURU IMPEX I.R. 93 SRL |
| Nr. reg. com. | J1997000223254 |
| EUID | ROONRC.J1997000223254 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-07-08 |
| Sediu social | Bld. 1 Decembrie 1918, 12, Mun. Orşova, MEHEDINŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. MEHEDINŢI, MUN. ORŞOVA, BLD. 1 DECEMBRIE 1918, NR.12, BL.12, ET.4, AP.17 |
| Telefon | 0788364917 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADELA ALBU BEAUTY STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| AMELY HAIR MAGIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ATIAR RAITA SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEAUTY BILIANA SRL | aceeași clădire |
| CAIETUL DE SCHIȚE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CEMID INVESTMENT SRL | aceeași clădire |
| DAVIGOLD COLORS S.R.L. | aceeași clădire |
| DUNAVELE S.R.L. | aceeași clădire |
| ELVI POP COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXPO-INT CMI SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLORI-VESELE S.R.L. | aceeași clădire |
| G & R GROUP SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (5)
| 4711 | 2023 – 2025 |
| 4719 | 2015 – 2022 |
| 4711 | 2013 – 2014 |
| 4753 | 2012 |
| 4719 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Mehedinţi
| 1614190 | COBRA SRL |
| 4639776 | MANELI SERV SRL |
| 5363015 | GEMASOTI COM SRL |
| 13608680 | HOTEL-HIP SRL |
| 14585070 | BIBI TOUR SRL |
| 15233934 | BORIHITO SRL |
| 15251736 | FAVIO INVEST SRL |
| 15890020 | STOIANOVICI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25