DINAMIC COMSERV SRL
CUI 10225183 · J40/1609/1998
DINAMIC COMSERV SRL are CUI 10225183, nr. de înregistrare J40/1609/1998, înmatriculată pe 20.02.1998. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4789. În 2020: cifră de afaceri 422.403 lei, profit net 27.273 lei, 9 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 422 mii lei · mediana 199 mii lei | 213% din mediană |
| Profit net | 27 mii lei · mediana 3 mii lei | 963% din mediană |
| Salariați | 9 · mediana 1 | 900% din mediană |
| Marjă netă | 6.5% · mediana 1.6% | 406% din mediană |
| Cifră pe salariat | 47 mii lei · mediana 224 mii lei | 21% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 9 ani (lei)
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 422.403 | 422.403 | 245.053 | 250.659 | 245.810 | 82.596 | 29.355 | 29.980 | 58.316 |
| Venituri totale | 772.403 | 772.403 | 245.053 | 250.659 | 245.810 | 82.596 | 29.355 | 29.980 | 58.316 |
| Cheltuieli totale | 740.976 | 740.976 | 328.662 | 364.803 | 316.485 | 117.737 | 73.971 | 66.508 | 147.483 |
| Profit / pierdere brută | 31.427 | 31.427 | -83.609 | -114.144 | -70.675 | -35.141 | -44.616 | -36.528 | -89.167 |
| Profit / pierdere netă | 27.273 | 27.273 | -86.115 | -116.036 | -73.092 | -37.619 | -45.576 | -37.286 | -89.167 |
| Active imobilizate | 5.141 | 5.141 | 5.141 | 15.360 | 37.154 | 49.417 | 52.078 | 54.739 | 57.400 |
| Active circulante | 56.379 | 56.379 | 101.587 | 32.503 | 41.713 | 56.988 | 47.481 | 25.703 | 28.024 |
| Stocuri | 37.611 | 37.611 | 72.098 | 7.590 | 2.186 | 25.728 | 21.982 | 1.327 | 2.151 |
| Creanțe | 17.574 | 17.574 | 29.042 | 24.393 | 16.537 | 31.212 | 25.350 | 23.114 | 21.556 |
| Casa și conturi la bănci | 1.194 | 1.194 | 447 | 520 | 22.990 | 48 | 149 | 1.262 | 4.317 |
| Datorii | 236.199 | 236.199 | 308.679 | 163.699 | 817.866 | 772.312 | 641.919 | 577.226 | 544.922 |
| Capitaluri proprii | -174.679 | -174.679 | -201.951 | -115.836 | -738.999 | -665.907 | -542.360 | -496.784 | -459.498 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 6 | 8 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed May 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 20.11.2017 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4789 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DINAMIC COMSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J40/1609/1998 |
| EUID | ROONRC.J40/1609/1998 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-02-20 |
| Sediu social | Str. Anghel Moldoveanu, 59, CORP C2, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. ANGHEL MOLDOVEANU, NR.59, CORP C2, ET.3, AP.62 |
| Telefon | 092851034 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADMIN TOF CONDOMINIU S.R.L. | aceeași clădire |
| ANGHEL FASHION S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ANTO-STEF LOGISTIC TRANS SRL-D inactiv | aceeași clădire |
| AXIS MUNDI CONNECT S.R.L. | aceeași clădire |
| CONSTRUCT TOF FRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| DENIS COFFEE TO GO S.R.L. | aceeași clădire |
| EDI BEST COMSERV S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FLUID PIPES S.R.L. | aceeași clădire |
| GENIAL TAXI SRL | aceeași clădire |
| INMETALEX SRL | aceeași clădire |
| LUIS HIT EVENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRAM TRANSPORT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1071 | 2017 – 2020 |
| 4789 | 2012 – 2016 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (27)
Sunt 27 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-31 · ONRC: 2026-10-25