HOLSER-GRUP SRL
CUI 10328669 · J08/84/1997
HOLSER-GRUP SRL are CUI 10328669, nr. de înregistrare J08/84/1997, înmatriculată pe 20.01.1997. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 3320. În 2025: cifră de afaceri 257.790 lei, profit net 40.480 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 258 mii lei · mediana 254 mii lei | 101% din mediană |
| Profit net | 40 mii lei · mediana 7 mii lei | 541% din mediană |
| Marjă netă | 15.7% · mediana 3% | 523% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 257.790 | — | — | 832 | — | 209 | 17.953 | 11.562 | 32.263 | 390.473 | 284.647 | 160.134 | 229.874 | 101.365 |
| Venituri totale | 261.393 | 2.525 | 66 | 832 | 32 | 339 | 17.953 | 11.562 | 32.263 | 390.719 | 284.647 | 160.673 | 230.071 | 101.738 |
| Cheltuieli totale | 213.386 | 6.190 | 1.497 | 1.926 | 3.127 | 6.241 | 5.787 | 10.527 | 23.550 | 363.854 | 261.918 | 157.094 | 228.038 | 102.274 |
| Profit / pierdere brută | 48.007 | -3.665 | -1.431 | -1.094 | -3.095 | -5.902 | 12.166 | 1.035 | 8.713 | 26.865 | 22.729 | 3.579 | 2.033 | -536 |
| Profit / pierdere netă | 40.480 | -3.665 | -1.431 | -1.119 | -3.095 | -5.912 | 11.627 | 688 | 7.784 | 23.802 | 18.506 | 2.470 | 470 | -983 |
| Active imobilizate | 400.441 | 8.252 | 8.378 | 9.875 | 10.127 | 10.253 | 10.890 | 12.737 | 15.702 | 18.922 | 20.772 | 22.527 | 21.334 | 35.335 |
| Active circulante | 255.003 | 15.316 | 40.327 | 46.161 | 45.078 | 44.079 | 55.791 | 48.209 | 54.644 | 176.055 | 100.243 | 72.479 | 69.465 | 57.519 |
| Stocuri | — | — | 13.694 | 13.694 | 13.377 | 10.127 | 10.127 | 8.494 | 8.494 | 8.960 | 50.529 | 6.687 | 7.146 | 215 |
| Creanțe | 231.309 | 11.297 | 12.533 | 12.533 | 12.558 | 11.940 | 21.706 | 15.244 | 21.190 | 117.304 | 13.898 | 9.904 | 7.872 | 1.854 |
| Casa și conturi la bănci | 23.694 | 4.019 | 14.100 | 19.934 | 19.143 | 22.012 | 23.958 | 24.471 | 24.960 | 49.791 | 35.816 | 55.888 | 54.447 | 55.450 |
| Cheltuieli în avans | — | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | 285 | — | — | — | — | 56 |
| Datorii | 603.780 | 3.799 | 9.714 | 14.244 | 9.967 | 6.000 | 12.437 | 8.749 | 9.318 | 97.734 | 47.532 | 5.229 | 3.491 | 6.073 |
| Venituri în avans | 5.193 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 46.471 | 20.054 | 39.276 | 42.077 | 45.523 | 48.617 | 54.529 | 52.482 | 61.313 | 97.243 | 73.483 | 89.777 | 87.308 | 86.837 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.01.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 3320 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HOLSER-GRUP SRL |
| Nr. reg. com. | J08/84/1997 |
| EUID | ROONRC.J08/84/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-01-20 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 2, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAI EMINESCU, NR.2 |
| Telefon | 0722694314 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PERFORMANCE SRL inactiv | aceeași clădire |
| PREMIUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| QUITESSENCE HAIR S.R.L. | aceeași clădire |
| ALMONTE SRL | 25 m |
| KRONSTEF SRL | 25 m |
| MONTAN HOUSE S.R.L. | 25 m |
| SMARTUP ICT VENTURES SRL inactiv | 25 m |
| TEI CONSULTING SRL inactiv | 35 m |
| ARHISOL CONSTRUCT CONSULT SRL inactiv | 38 m |
| DETUNATA SRL | 38 m |
| DEFRAG SRL | 49 m |
| BURCEA CONSTRUCTII SRL | 60 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3320 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 1112614 | ACTIV-P SRL |
| 4952632 | PERFORMANCE S.R.L. inactiv |
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25