NEOSERV S.R.L.
CUI 10412866 · J08/1489/1997
NEOSERV S.R.L. are CUI 10412866, nr. de înregistrare J08/1489/1997, înmatriculată pe 21.10.1997. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2025: cifră de afaceri 36.000 lei, profit net 8.416 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 36 mii lei · mediana 172 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 31 mii lei | 27% din mediană |
| Marjă netă | 23.4% · mediana 23.7% | 99% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 36.000 | 48.267 | 35.632 | 31.000 | 37.858 | 39.268 | 74.507 | 38.950 | 8.840 | 9.349 | 0 | 0 | 22.429 | 51.472 |
| Venituri totale | 36.000 | 48.267 | 35.818 | 31.000 | 37.858 | 39.268 | 110.329 | 211.154 | 8.879 | 9.349 | 196.451 | 4.500 | 22.429 | 57.472 |
| Cheltuieli totale | 25.792 | 29.071 | 28.779 | 44.493 | 43.801 | 34.799 | 51.659 | 108.124 | 12.812 | 14.403 | 258.118 | 30.255 | 103.040 | 124.924 |
| Profit / pierdere brută | 10.208 | 19.196 | 7.039 | -13.493 | -5.943 | 4.469 | 58.670 | 103.030 | -3.933 | -5.054 | -61.667 | -25.755 | -80.611 | -67.452 |
| Profit / pierdere netă | 8.416 | 15.538 | 5.488 | -14.438 | -7.008 | 3.330 | 55.357 | 96.695 | -4.199 | -5.334 | -67.561 | -25.890 | -80.611 | -71.512 |
| Active imobilizate | — | — | — | 6.991 | 23.771 | 40.550 | 57.330 | 20 | 92.132 | 92.132 | 92.132 | 307.322 | 322.673 | 337.264 |
| Active circulante | 108.827 | 109.306 | 103.915 | 103.208 | 104.643 | 106.198 | 103.216 | 197.172 | 109.042 | 109.419 | 112.633 | 112.181 | 176.537 | 168.683 |
| Creanțe | 103.620 | 103.617 | 103.123 | 103.008 | 104.339 | 103.774 | 102.669 | 160.790 | 108.405 | 109.326 | 112.826 | 112.374 | 173.251 | 158.199 |
| Casa și conturi la bănci | 5.207 | 5.689 | 792 | 200 | 304 | 2.424 | 547 | 36.382 | 637 | 93 | -193 | -193 | 3.286 | 10.484 |
| Datorii | 97.375 | 106.270 | 116.418 | 127.140 | 130.917 | 142.243 | 159.371 | 251.375 | 352.051 | 348.229 | 346.110 | 493.286 | 547.103 | 473.229 |
| Capitaluri proprii | 11.452 | 3.036 | -12.503 | -16.941 | -2.503 | 4.505 | 1.175 | -54.183 | -150.877 | -146.678 | -141.345 | -73.783 | -47.893 | 32.718 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 21.10.1997 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NEOSERV SRL |
| Nr. reg. com. | J08/1489/1997 |
| EUID | ROONRC.J08/1489/1997 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1997-10-21 |
| Sediu social | Str. Oltului, 8, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. OLTULUI, NR.8, AP.3 |
| Telefon | 0368414236 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 2M INNOVATION HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| B.N.M. ART S.R.L. | aceeași clădire |
| BROOS PROJECT RELOADED S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BVU AGRAR S.R.L. | aceeași clădire |
| CONTSIM M.S. SRL | aceeași clădire |
| CS ANALYTIQS SRL | aceeași clădire |
| CS TECH ANALYTIQS S.R.L. | aceeași clădire |
| F.M.A.T. SRL | aceeași clădire |
| FIN SCHOOL S.R.L. | aceeași clădire |
| FVP FIBER VISION PROJECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GLOBAL VIEW CATV SRL | aceeași clădire |
| HELLO NUMBERS S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7111 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
| 405039 | BURCEA CONSTRUCTII SRL |
| 1093113 | CLEPSIDRA SRL |
| 1098315 | AGENTIE DE ARHITECTURA SI DESIGN ADA SRL |
| 1104301 | ACTUAL SRL |
| 3048763 | INSERT STUDIO SRL |
| 3216638 | SANNIS SRL |
| 3480337 | LIMAGE SRL |
| 3582620 | EGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-19 · ONRC: 2026-10-25