AUTO CONSTANT L.R. SRL
CUI 10658152 · J1998005499402
AUTO CONSTANT L.R. SRL are CUI 10658152, nr. de înregistrare J1998005499402, înmatriculată pe 04.06.1998. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7120. În 2025: cifră de afaceri 89.180 lei, pierdere netă 31.909 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 89 mii lei · mediana 172 mii lei | 52% din mediană |
| Profit net | -32 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -35.8% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 89 mii lei · mediana 176 mii lei | 51% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 89.180 | 71.655 | 38.996 | 44.958 | 62.145 | 83.853 | 56.343 | 52.141 | 53.278 | 40.701 | 43.884 | 55.640 | 84.303 | 220.445 | 228.917 |
| Venituri totale | 89.180 | 71.655 | 38.996 | 44.959 | 62.145 | 83.853 | 56.343 | 52.141 | 53.278 | 40.701 | 50.977 | 55.640 | 90.090 | 220.445 | 228.918 |
| Cheltuieli totale | 120.196 | 125.458 | 73.688 | 90.405 | 94.704 | 107.802 | 93.840 | 82.896 | 79.445 | 78.342 | 51.450 | 66.065 | 93.930 | 214.529 | 278.122 |
| Profit / pierdere brută | -31.016 | -53.803 | -34.692 | -45.446 | -32.559 | -23.949 | -37.497 | -30.755 | -26.167 | -37.641 | -473 | -10.425 | -3.840 | 5.916 | -49.204 |
| Profit / pierdere netă | -31.909 | -54.520 | -35.082 | -45.863 | -33.181 | -24.767 | -38.060 | -31.270 | -26.701 | -38.458 | -1.789 | -12.094 | -6.164 | 5.916 | -49.204 |
| Active imobilizate | 573 | 573 | 573 | 573 | 573 | 573 | 5.031 | 17.912 | 30.795 | 53.649 | 75.088 | 75.088 | 86.395 | 53.703 | 68.500 |
| Active circulante | 5.110 | 6.616 | 7.400 | 3.067 | 311.398 | 329.344 | 353.267 | 349.834 | 352.497 | 351.903 | 352.300 | 353.898 | 356.628 | 332.072 | 264.654 |
| Stocuri | — | 2.151 | 642 | — | 289.821 | 292.610 | 291.694 | 291.694 | 290.662 | 289.821 | 290.060 | 290.060 | 290.060 | 269.679 | 205.038 |
| Creanțe | 1.929 | — | 136 | — | 17.532 | 15.969 | 59.833 | 57.756 | 61.088 | 61.530 | 61.785 | 63.597 | 65.655 | 60.287 | 50.815 |
| Casa și conturi la bănci | 3.181 | 4.465 | 6.622 | 3.067 | 4.045 | 20.765 | 1.740 | 384 | 747 | 552 | 455 | 241 | 913 | 2.106 | 8.801 |
| Datorii | 144.447 | 114.044 | 452.033 | 412.619 | 675.086 | 659.851 | 663.862 | 634.853 | 619.128 | 614.688 | 598.066 | 597.875 | 599.817 | 536.405 | 489.699 |
| Capitaluri proprii | -138.764 | -106.855 | -444.060 | -408.979 | -363.115 | -329.934 | -305.564 | -267.107 | -235.836 | -209.136 | -170.678 | -168.889 | -156.794 | -150.630 | -156.545 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.06.1998 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | AUTO CONSTANT L.R. SRL |
| Nr. reg. com. | J1998005499402 |
| EUID | ROONRC.J1998005499402 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-06-04 |
| Sediu social | Bld. Ion Mihalache, 92, CAMERA 3, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD ION MIHALACHE, NR.92, CAMERA 3, BL.44A2, SC.C, ET.11, AP.120 |
| Telefon | 0766245801 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A&A CONCEPT DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ACCORD ELECTRONICS SRL | aceeași clădire |
| ACCORD EXIM SA | aceeași clădire |
| ACCORD PRODUCTION SRL | aceeași clădire |
| ACTIV-HANDICAP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ATELIER SET DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| CONECTIX INTERNET SRL | aceeași clădire |
| DASS CORPORATION SRL | aceeași clădire |
| ERGON ENERGY SRL | aceeași clădire |
| FISCAL MEMORY CONCEPT SRL | aceeași clădire |
| GROWTH PLAN S.R.L. | aceeași clădire |
| I.RA CHIC prodcom SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7120 | 2024 – 2025 |
| 3317 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (23)
Sunt 23 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25