CIOVEIE G&M SERVICE SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV
CUI 1071891 · J11/231/1991
CIOVEIE G&M SERVICE SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV are CUI 1071891, nr. de înregistrare J11/231/1991, înmatriculată pe 10.06.1991. Sediul social e în Loc. Oraviţa, Oraş Oraviţa, jud. Caraş-Severin. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4532. În 2025: cifră de afaceri 536.629 lei, profit net 1.032 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 537 mii lei · mediana 199 mii lei | 270% din mediană |
| Profit net | 1 mii lei · mediana 3 mii lei | 36% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 0.2% · mediana 1.6% | 13% din mediană |
| Cifră pe salariat | 268 mii lei · mediana 224 mii lei | 120% din mediană |
Comparat cu 270.686 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 536.629 | 519.202 | 482.709 | 265.923 | 433.499 | 240.947 | 615.313 | 638.295 | 569.800 | 425.520 | 253.984 | 245.568 |
| Venituri totale | 545.877 | 566.651 | 482.713 | 265.923 | 451.025 | 241.210 | 615.697 | 641.031 | 572.868 | 425.520 | 253.984 | 245.568 |
| Cheltuieli totale | 533.543 | 545.724 | 469.822 | 243.327 | 440.368 | 230.163 | 631.323 | 636.398 | 559.285 | 423.913 | 270.090 | 239.552 |
| Profit / pierdere brută | 12.334 | 20.927 | 12.891 | 22.596 | 10.657 | 11.047 | -15.626 | 4.633 | 13.583 | 1.607 | -16.106 | 6.016 |
| Profit / pierdere netă | 1.032 | 10.182 | 8.050 | 22.596 | 7.045 | 8.638 | -21.783 | -1.777 | 8.989 | 1.350 | -16.106 | 5.690 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -261 | 8.227 |
| Active circulante | 450.152 | 471.183 | 458.171 | 414.062 | 521.221 | 353.490 | 678.610 | 451.867 | 592.936 | 477.609 | 462.319 | 266.145 |
| Stocuri | 405.544 | 429.353 | 400.113 | 298.630 | 267.104 | 156.365 | 270.384 | 277.167 | 373.718 | 447.403 | 452.923 | 250.346 |
| Creanțe | 27.764 | 19.866 | 9.692 | 94.900 | 38.224 | 111.522 | 111.522 | 37.963 | 19.064 | 18.805 | 9.169 | 12.732 |
| Casa și conturi la bănci | 16.844 | 21.964 | 48.366 | 20.532 | 215.893 | 85.603 | 296.704 | 136.737 | 200.154 | 11.401 | 227 | 3.067 |
| Cheltuieli în avans | 9.116 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 15.030 | 27.977 | 25.147 | 0 | 598.890 | 280.618 | 785.107 | 536.583 | 675.874 | 568.186 | 557.242 | 268.404 |
| Capitaluri proprii | 444.238 | 443.206 | 433.024 | 414.062 | -77.669 | 72.872 | -106.497 | -84.716 | -82.938 | -90.577 | -95.184 | 5.968 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 04.12.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Oraviţa |
| CAEN principal | 4532 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CIOVEIE G&M SERVICE SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV |
| Nr. reg. com. | J11/231/1991 |
| EUID | ROONRC.J11/231/1991 |
| Formă juridică | SNC |
| Înmatriculare | 1991-06-10 |
| Sediu social | Str. Eftimie Murgu, 45, Orş. Oraviţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, ORŞ. ORAVIŢA, STR. EFTIMIE MURGU, NR.45 |
| Telefon | 573010 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALZAFAR MANPOWER RECRUITING AGENCY S.R.L. | aceeași clădire |
| AMANETUL BĂNĂŢEAN SRL | aceeași clădire |
| BANAT INFO TOUR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BARBEŞ DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| BARUL LUI DRĂGAN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| CASA VERDE BARBEŞ S.R.L. | aceeași clădire |
| CG RADIANT MEDIA S.R.L. | aceeași clădire |
| DAUD DHAKA SECURITY S.R.L. | aceeași clădire |
| DRĂGĂNICIU SERV SRL | aceeași clădire |
| DV TRANS IMPEX SEMADRIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| GOTTRICHDENTAL S.R.L. | aceeași clădire |
| HALAS & FLORITAN SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4532 | 2013 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25