GVS MANAGEMENT SRL
CUI 10779090 · J12/990/1998
GVS MANAGEMENT SRL are CUI 10779090, nr. de înregistrare J12/990/1998, înmatriculată pe 17.06.1998. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2023: cifră de afaceri 192.620 lei, profit net 44.651 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 65 mii lei · mediana 17 mii lei | 392% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 192.620 | 200.020 | 50.400 | — | — | 56.000 | 44.000 | 60.000 | 0 |
| Venituri totale | 356.195 | 0 | 206.105 | 200.020 | 50.400 | 900 | 23.325 | 56.000 | 44.000 | 60.000 | 0 |
| Cheltuieli totale | 279.344 | — | 153.758 | 53.954 | 41.329 | 35.768 | 82.883 | 53.400 | 42.535 | 41.998 | 16.929 |
| Profit / pierdere brută | 76.851 | 0 | 52.347 | 146.066 | 9.071 | -34.868 | -59.558 | 2.600 | 1.465 | 18.002 | -16.929 |
| Profit / pierdere netă | 65.170 | 0 | 44.651 | 140.186 | 7.559 | -34.895 | -60.248 | 920 | 145 | 16.202 | -16.929 |
| Active imobilizate | — | 218.250 | 218.250 | 218.250 | 218.250 | 218.250 | 218.250 | 248.251 | 260.252 | 218.250 | — |
| Active circulante | 3.034.046 | 2.677.851 | 2.678.653 | 2.238.297 | 1.959.356 | 1.600.356 | 1.311.177 | 1.088.726 | 986.014 | 631.388 | 72.535 |
| Creanțe | 3.034.046 | 2.677.851 | 2.678.620 | 2.238.270 | 1.959.282 | 1.589.493 | 1.305.622 | 1.083.470 | 983.336 | 627.012 | 72.354 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | 33 | 27 | 74 | 10.863 | 5.555 | 5.256 | 2.678 | 4.376 | 181 |
| Cheltuieli în avans | 10.643 | 10.643 | 10.643 | 11.302 | 11.302 | 11.302 | 11.302 | 11.302 | 11.302 | — | — |
| Datorii | 2.833.287 | 2.760.512 | 2.761.314 | 2.366.268 | 2.227.513 | 1.876.072 | 1.551.999 | 1.299.301 | 1.209.510 | 801.725 | 89.264 |
| Capitaluri proprii | 211.402 | 146.232 | 146.232 | 101.581 | -38.605 | -46.164 | -11.270 | 48.978 | 48.058 | 47.913 | -16.729 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sat Jun 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 29.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GVS MANAGEMENT SRL |
| Nr. reg. com. | J12/990/1998 |
| EUID | ROONRC.J12/990/1998 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-06-17 |
| Sediu social | Str. Trifoiului, 14, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TRIFOIULUI, NR.14, BL.C2, ET.1, AP.7 |
| Telefon | 0744801533 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| 7X7 S&D PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AGELESS S.R.L. | aceeași clădire |
| AIAX BUSINESS CONSULT SRL | aceeași clădire |
| AMOUR A PARIS SRL | aceeași clădire |
| AV INTERMEDIA SRL | aceeași clădire |
| BEAUTY & THE BREAST S.R.L. | aceeași clădire |
| BELLEZZA COSMETICA S.R.L. | aceeași clădire |
| BINAR BOX SRL | aceeași clădire |
| BLOCKCHAINCONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
| CAPITAL ADVISORY PARTNERS SRL | aceeași clădire |
| CLICK AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
| COR CONSULT SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2014 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (13)
Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25