HERAMI TOP CONSULT SRL
CUI 1112843 · J08/970/1991 · radiată
HERAMI TOP CONSULT SRL are CUI 1112843, nr. de înregistrare J08/970/1991, înmatriculată pe 04.07.1991. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7111. În 2023: cifră de afaceri 8.420 lei, pierdere netă 53.591 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 172 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | -54 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | -636.5% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.420 | 24.305 | 32.120 | 25.660 | 67.652 | 74.680 | 72.798 | 166.600 | 51.030 | 45.100 | 56.675 | 119.118 | 137.079 |
| Venituri totale | 8.420 | 24.305 | 32.120 | 25.660 | 77.652 | 72.519 | 77.064 | 166.600 | 51.030 | 45.100 | 56.676 | 120.330 | 137.082 |
| Cheltuieli totale | 60.714 | 1.759 | 1.802 | 2.766 | 20.606 | 13.465 | 107.367 | 84.252 | 58.483 | 71.791 | 95.173 | 176.329 | 126.624 |
| Profit / pierdere brută | -52.294 | 22.546 | 30.318 | 22.894 | 57.046 | 59.054 | -30.303 | 82.348 | -7.453 | -26.691 | -38.497 | -55.999 | 10.458 |
| Profit / pierdere netă | -53.591 | 21.926 | 29.430 | 22.709 | 54.716 | 57.803 | -31.063 | 80.682 | -8.942 | -28.044 | -40.197 | -59.609 | 6.346 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.357 | 3.184 | 4.513 | 20.460 | 125.489 | 374.424 |
| Active circulante | 27.347 | 120.234 | 102.334 | 72.904 | 51.270 | 18.504 | 24.073 | 44.142 | 18.910 | 12.554 | 1.769 | 7 | 600 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 519 | — | — |
| Creanțe | 19.253 | 119.647 | 42.650 | 43.127 | 35.457 | 18.097 | 21.690 | 41.297 | 10.900 | 5.597 | 1.549 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 8.094 | 587 | 59.684 | 29.777 | 15.813 | 407 | 2.383 | 2.845 | 8.010 | 6.957 | -299 | 7 | 600 |
| Datorii | 757 | 3.803 | 7.829 | 7.830 | 8.905 | 30.854 | 94.226 | 85.589 | 142.263 | 128.294 | 105.412 | 88.482 | 278.401 |
| Capitaluri proprii | 26.590 | 116.431 | 94.505 | 65.074 | 42.365 | -12.350 | -70.153 | -39.090 | -120.169 | -111.227 | -83.183 | 37.014 | 96.623 |
| Capital subscris vărsat | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 | 815 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 05.11.2024 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 7111 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HERAMI TOP CONSULT SRL |
| Nr. reg. com. | J08/970/1991 |
| EUID | ROONRC.J08/970/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-07-04 |
| Sediu social | Str. Berzei, 2, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BERZEI, NR.2, BL.B, AP.7 |
| Telefon | 0723508633 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CHECKMATE MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ENDOGLI S.R.L. | aceeași clădire |
| FLORIMS CONSTRUCTION & ENGINEERING S.R.L. | aceeași clădire |
| HER INVESTITII IN AGRICULTURA SI TURISM SRL inactiv | aceeași clădire |
| ORTUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| TEHNO MTA BUSINESS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| VIRTUAL LIGHT SRL | aceeași clădire |
| ALL MAKEUP CLASS S.R.L. | 55 m |
| ZIANAMAI SRL inactiv | 55 m |
| BIANCOS CAFFE SRL inactiv | 78 m |
| BRAVITDEI SRL inactiv | 78 m |
| IHTIS SERV S.R.L. | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 7111 | 2012 – 2023 |
| 7112 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Braşov
| 405039 | BURCEA CONSTRUCTII SRL |
| 1093113 | CLEPSIDRA SRL |
| 1098315 | AGENTIE DE ARHITECTURA SI DESIGN ADA SRL |
| 1104301 | ACTUAL SRL |
| 3048763 | INSERT STUDIO SRL |
| 3216638 | SANNIS SRL |
| 3480337 | LIMAGE SRL |
| 3582620 | EGO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-08-12 · ONRC: 2026-10-25