CLUB BRAVO SRL
CUI 11211690 · J1998001056058
CLUB BRAVO SRL are CUI 11211690, nr. de înregistrare J1998001056058, înmatriculată pe 05.11.1998. Sediul social e în Municipiul Oradea, jud. Bihor. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 3.020.827 lei, profit net 951.933 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,0 mil lei · mediana 221 mii lei | de 14× mediana |
| Profit net | 952 mii lei · mediana 19 mii lei | de 51× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 31.5% · mediana 9.3% | 339% din mediană |
Comparat cu 112.121 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.020.827 | 3.343.683 | 874.009 | 702.651 | 47.655 | 843.056 | 536.837 | 707.124 | 427.450 | 2.038.555 | 1.098.573 | 1.116.540 | 540.929 | 454.926 |
| Venituri totale | 3.020.954 | 3.363.568 | 874.719 | 923.655 | 47.943 | 1.287.539 | 536.837 | 1.208.484 | 588.940 | 3.674.008 | 1.830.705 | 2.344.228 | 540.929 | 454.926 |
| Cheltuieli totale | 1.888.705 | 2.662.221 | 1.024.103 | 704.743 | 285.477 | 1.392.568 | 556.030 | 1.099.671 | 837.819 | 2.761.245 | 1.738.336 | 2.158.380 | 699.717 | 875.408 |
| Profit / pierdere brută | 1.132.249 | 701.347 | -149.384 | 218.912 | -237.534 | -105.029 | -19.193 | 108.813 | -248.879 | 912.763 | 92.369 | 185.848 | -158.788 | -420.482 |
| Profit / pierdere netă | 951.933 | 602.988 | -149.384 | 211.885 | -237.946 | -117.904 | -24.561 | 96.662 | -248.879 | 912.763 | 92.369 | 185.848 | -158.788 | -420.482 |
| Active imobilizate | 257.112 | 258.164 | 252.976 | 252.976 | 241.813 | 243.883 | 29.819 | 31.756 | 33.693 | 30.664 | 20.884 | 24.230 | 11.903 | 25.459 |
| Active circulante | 4.200.594 | 2.645.582 | 629.612 | 1.020.138 | 474.831 | 739.216 | 610.378 | 607.502 | 175.809 | 483.584 | 908.573 | 472.259 | 1.404.227 | 1.009.192 |
| Stocuri | 85.184 | 91.615 | 23.996 | 155.894 | 12.633 | 19.657 | 24.967 | 226.357 | 586 | 15.065 | 146.802 | 11.553 | 162 | 0 |
| Creanțe | 4.107.050 | 2.502.022 | 479.853 | 832.795 | 449.047 | 691.333 | 561.431 | 364.089 | 149.277 | 457.718 | 755.482 | 453.678 | 1.396.574 | 1.002.855 |
| Casa și conturi la bănci | 8.360 | 51.945 | 125.763 | 31.449 | 13.151 | 28.226 | 23.980 | 17.056 | 25.946 | 10.801 | 6.289 | 7.028 | 7.491 | 6.337 |
| Cheltuieli în avans | — | 936 | — | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 | 936 |
| Datorii | 4.607.065 | 3.964.171 | 2.556.337 | 2.797.478 | 2.463.437 | 2.362.537 | 1.901.731 | 1.876.231 | 1.543.138 | 1.599.005 | 2.926.977 | 2.586.379 | 3.691.868 | 3.151.600 |
| Capitaluri proprii | -148.423 | -1.059.489 | -1.672.813 | -1.523.428 | -1.745.857 | -1.378.502 | -1.260.598 | -1.236.037 | -1.332.700 | -1.083.821 | -1.996.584 | -2.088.954 | -2.274.802 | -2.116.013 |
| Capital subscris vărsat | — | 70.200 | — | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 | 70.200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.11.1998 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CLUB BRAVO SRL |
| Nr. reg. com. | J1998001056058 |
| EUID | ROONRC.J1998001056058 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-11-05 |
| Sediu social | Str. Vişeului, 6, Mun. Oradea, BIHOR |
| Domiciliu fiscal | JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. VIŞEULUI, NR.6 |
| Telefon | 0722668661 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FRATELLO BOK S.R.L. | aceeași clădire |
| GOODWILL ROAD CONSTRUCTION S.R.L. | aceeași clădire |
| NISTORESCU IMPEX SRL | aceeași clădire |
| PERSADI CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| TEXOR SERVCOM SRL | aceeași clădire |
| DACIANA ANTONIA SRL | 35 m |
| DANGES PRODCOM SRL | 35 m |
| FRIGOOR KALTETEHNIK S.R.L. | 35 m |
| MERCEAN TRANS SRL inactiv | 35 m |
| NEPETA PLUS SRL inactiv | 35 m |
| OUTLET BEST BRANDS S.R.L. inactiv | 35 m |
| TONIMARGO SRL | 46 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4312 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Bihor
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25