THERMOLINE INSTAL S.R.L.
CUI 11273510 · J1998011750409
THERMOLINE INSTAL S.R.L. are CUI 11273510, nr. de înregistrare J1998011750409, înmatriculată pe 17.11.1998. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4615. În 2018: cifră de afaceri 5.665 lei, profit net 2.779 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -3 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | 5.665 | 17.157 | 18.170 | 20.677 | 24.809 | 29.056 | 33.922 | 34.665 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.665 | 17.157 | 18.170 | 20.677 | 24.809 | 29.057 | 33.924 | 34.666 |
| Cheltuieli totale | 2.700 | — | — | — | — | 7 | — | 2.770 | 12.472 | 13.529 | 16.743 | 18.702 | 21.000 | 23.890 | 27.992 |
| Profit / pierdere brută | -2.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 | 2.895 | 4.685 | 4.641 | 3.934 | 6.107 | 8.057 | 10.034 | 6.674 |
| Profit / pierdere netă | -2.700 | 0 | 0 | 0 | 0 | -7 | 0 | 2.779 | 4.171 | 4.095 | 3.314 | 5.362 | 7.185 | 9.015 | 5.635 |
| Active circulante | 3.580 | 3.580 | — | 3.580 | 3.580 | 3.580 | 3.587 | 67.941 | 65.705 | 62.565 | 57.540 | 54.550 | 49.396 | 51.269 | 42.242 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 162 | 162 |
| Creanțe | 3.580 | 3.580 | — | 3.580 | 3.580 | 3.580 | 3.587 | 67.941 | 30.644 | 30.638 | 30.610 | 30.610 | 33.351 | 33.127 | 32.104 |
| Casa și conturi la bănci | — | — | — | — | — | — | — | — | 35.040 | 31.906 | 26.909 | 23.919 | 16.024 | 17.980 | 9.976 |
| Datorii | 6.087 | 3.387 | 0 | 3.387 | 3.387 | 3.387 | 3.387 | 0 | 542 | 1.573 | 653 | 986 | 1.194 | 1.237 | 1.226 |
| Capitaluri proprii | -2.507 | 193 | 0 | 193 | 193 | 193 | 200 | 67.941 | 65.163 | 60.992 | 56.887 | 53.564 | 48.202 | 50.032 | 41.016 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 17.11.1998 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4615 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THERMOLINE INSTAL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J1998011750409 |
| EUID | ROONRC.J1998011750409 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-11-17 |
| Sediu social | Bld. Ion Mihalache, 109, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, B-DUL ION MIHALACHE, NR.109, BL.13A, SC.A, ET.6, AP.31 |
| Telefon | 0722873542 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALQADI ORTHOCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| C & T STRATEGIC BUSINESS PARTNERS SRL | aceeași clădire |
| D&D TRADUCERI SRL inactiv | aceeași clădire |
| D.B. ART MEDIA STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| E & S INTERCONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| EUROPROJECTS EXPERTS GROUP SRL | aceeași clădire |
| GAMMAX IMPEX SRL | aceeași clădire |
| HOTINNAILZ S.R.L. | aceeași clădire |
| HR EXPERTS & CONSULTING TOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTER-ASIG '98 BURCEA AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
| KIDCARE S.R.L. | aceeași clădire |
| KONZEPTMAX S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6621 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (15)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08