Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CARMEN-ANA SRL

CUI 1127780 · J08/1635/1991

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CARMEN-ANA SRL are CUI 1127780, nr. de înregistrare J08/1635/1991, înmatriculată pe 09.09.1991. Sediul social e în Loc. Predeal, Oraş Predeal, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 5590. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

4/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 166 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 1 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 55.574 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Active imobilizate23.48123.48123.48123.481
Active circulante9.3229.3229.3229.322
Creanțe9.3229.3229.3229.322
Datorii1.1761.1761.1761.176
Capitaluri proprii31.62731.62731.62731.627
Capital subscris vărsat1.3401.3401.3401.340

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 07.05.2012
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal5590
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCARMEN-ANA SRL
Nr. reg. com.J08/1635/1991
EUIDROONRC.J08/1635/1991
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1991-09-09
Sediu socialBld. Mihail Săulescu, 121, Orş. Predeal, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, ORŞ. PREDEAL, STR. MIHAIL SAULESCU, NR.121
Telefon0268456517
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BAR VRANCIOAIA SRL inactiv aceeași clădire
BINEL COM SRL inactiv 27 m
SAINT SOGO S.R.L. 46 m
SOMET 2002 SRL inactiv 85 m
D.M.C. SRL inactiv 115 m
MISIMPEX SRL 115 m
PASI IN TIMP SRL inactiv 115 m
DANI DRAG SRL 121 m
TETEA LOGISTIC S.R.L. inactiv 121 m
CRS PREMIUM S.R.L. 128 m
ARTVILLE SRL 162 m
LUVIN WINE S.R.L. inactiv 168 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

55902011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Braşov

1095696 FADOS SRL
1100695 MOBILEMN SERVICE S.R.L.
1102750 SPERANTA SRL
1103772 DACOMEX SRL
1106493 ELCOM H & H SRL
1111031 TRAIAN SRL
1114941 COMAGRICOLA SRL
1117042 HOT-COM-SU SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25