BULAT SERVMEDIC SRL
CUI 11329948 · J1998001137047
BULAT SERVMEDIC SRL are CUI 11329948, nr. de înregistrare J1998001137047, înmatriculată pe 21.12.1998. Sediul social e în Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, jud. Bacău. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 83.120 lei, profit net 57.913 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 83 mii lei · mediana 220 mii lei | 38% din mediană |
| Profit net | 58 mii lei · mediana 40 mii lei | 144% din mediană |
| Marjă netă | 69.7% · mediana 22.2% | 314% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.120 | 57.100 | 70.150 | 46.550 | 48.550 | 38.702 | — | 46.206 | 40.570 | 39.770 | 45.206 | 44.920 | 49.030 | 38.474 | 38.637 |
| Venituri totale | 83.120 | 57.100 | 70.150 | 46.550 | 48.550 | 38.702 | 0 | 46.206 | 40.570 | 39.770 | 45.206 | 44.920 | 49.030 | 38.474 | 38.637 |
| Cheltuieli totale | 14.617 | 32.167 | 14.851 | 15.424 | 14.858 | 16.738 | — | 19.596 | 17.324 | 24.392 | 37.463 | 38.626 | 35.042 | 37.661 | 35.095 |
| Profit / pierdere brută | 68.503 | 24.933 | 55.299 | 31.126 | 33.692 | 21.964 | 0 | 26.610 | 23.246 | 15.378 | 7.743 | 6.294 | 13.988 | 813 | 3.542 |
| Profit / pierdere netă | 57.913 | 20.818 | 47.244 | 29.852 | 32.462 | 20.803 | 0 | 25.935 | 22.841 | 14.582 | 6.387 | 4.945 | 12.882 | 693 | 2.972 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.703 | 24.023 | 43.335 | 62.654 | 84.734 |
| Active circulante | 81.602 | 37.930 | 47.228 | 29.021 | 32.649 | 34.840 | — | 36.365 | 25.521 | 23.627 | 184.276 | 158.178 | 137.240 | 104.813 | 82.089 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 720 | 878 | 438 |
| Casa și conturi la bănci | 81.602 | 37.930 | 47.228 | 29.021 | 32.649 | 34.840 | — | 36.365 | 25.521 | 23.627 | 184.276 | 158.178 | 136.520 | 103.935 | 81.651 |
| Datorii | 80.535 | 16.776 | -1.108 | -1.071 | 24.291 | -56 | 0 | 254 | 345 | 1.292 | 1.226 | 835 | 4.154 | 3.929 | 3.978 |
| Capitaluri proprii | 1.067 | 21.154 | 48.336 | 30.092 | 8.358 | 34.896 | 0 | 36.111 | 25.176 | 22.335 | 187.753 | 181.366 | 176.421 | 163.538 | 162.845 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.01.1999 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | BULAT SERVMEDIC SRL |
| Nr. reg. com. | J1998001137047 |
| EUID | ROONRC.J1998001137047 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1998-12-21 |
| Sediu social | Str. Gheorghe Doja, 1, Orş. Comăneşti, BACĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. GHEORGHE DOJA, NR.1, BL.1, SC.B, ET.P, AP.11 |
| Telefon | 0234374551 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANTONINA SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| BLITZ CURIER S.R.L. | aceeași clădire |
| DYAMARC BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| PROMPT SERVICE SRL | aceeași clădire |
| VALNED FOOD S.R.L. | aceeași clădire |
| AGNET SOFT SRL inactiv | 62 m |
| ALMIR EXPERT CONTAB S.R.L. | 62 m |
| ANNE TAXI S.R.L. | 62 m |
| BIROTICA SERVICE SRL | 62 m |
| BIZCAFE SRL | 62 m |
| BUCURIA CODULUI S.R.L. | 62 m |
| BUNDLE SRL | 62 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 8621 | 2024 – 2025 |
| 8622 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bacău
| 943348 | OCUMED SRL |
| 947030 | MEDISON SRL |
| 969739 | MUNTEANU S.R.L. |
| 985416 | CLINICA MEDICAL SERVICE S.A. |
| 986071 | MEDINTERN SRL |
| 992774 | DENTISAN-M SRL |
| 2821339 | MALP SRL |
| 6236249 | CABINET MEDICAL BOANA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-18 · ONRC: 2026-10-25