TENALDI SRL
CUI 11466945 · J29/132/1999
TENALDI SRL are CUI 11466945, nr. de înregistrare J29/132/1999, înmatriculată pe 18.02.1999. Sediul social e în Municipiul Câmpina, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4776. În 2022: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 0 | 0 | 21.901 | 35.530 | 25.353 | 12.237 | 8.359 | 15.049 | 18.452 | 18.412 | 18.363 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 21.901 | 35.530 | 25.353 | 12.237 | 8.359 | 15.049 | 19.309 | 18.412 | 18.363 |
| Cheltuieli totale | — | 0 | 0 | 54.089 | 22.160 | 26.770 | 19.545 | 13.799 | 25.414 | 27.860 | 41.755 | 43.783 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 0 | 0 | -32.188 | 13.370 | -1.417 | -7.308 | -5.440 | -10.365 | -8.551 | -23.343 | -25.420 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 0 | 0 | -33.310 | 12.304 | -2.178 | -7.676 | -5.691 | -10.818 | -9.009 | -23.343 | -25.420 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 5.025 | 20.101 |
| Active circulante | 1.625 | 1.625 | 1.625 | 1.625 | 33.326 | 27.342 | 25.413 | 24.697 | 24.312 | 24.265 | 22.705 | 19.715 |
| Stocuri | 0 | 0 | — | — | — | — | — | 6.776 | — | — | — | — |
| Creanțe | 635 | 635 | 635 | 635 | 25.324 | 25.609 | 25.019 | 17.783 | 24.238 | 24.231 | 22.693 | 17.521 |
| Casa și conturi la bănci | 990 | 990 | 990 | 990 | 8.002 | 1.733 | 394 | 138 | 74 | 34 | 12 | 2.194 |
| Datorii | 191.592 | 191.592 | 191.592 | 191.592 | 189.983 | 196.303 | 192.196 | 183.804 | 177.728 | 166.862 | 161.318 | 150.061 |
| Capitaluri proprii | -189.967 | -189.967 | -189.967 | -189.967 | -156.657 | -168.961 | -166.783 | -159.107 | -153.416 | -142.597 | -133.588 | -110.245 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 0 | 0 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.02.1999 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina |
| CAEN principal | 4776 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TENALDI SRL |
| Nr. reg. com. | J29/132/1999 |
| EUID | ROONRC.J29/132/1999 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-02-18 |
| Sediu social | Aleea Sulfinei, 6, Mun. Câmpina, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, MUN. CÂMPINA, ALEEA SULFINEI, NR.6 |
| Telefon | 0725919834 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SELGA PRO CONSULTING SRL | 84 m |
| ADVENTURE KIDS JUMPS SRL | 86 m |
| L.M.D. CONSTRUCT SRL | 89 m |
| ORONERO GOLD EXPERT SRL | 93 m |
| PARTNER XPERIENCE SRL | 104 m |
| ANCA SACHELIA MAKE-UP STUDIO SRL | 158 m |
| KIMO SERV SRL | 161 m |
| EMYRO CONSTRUCT SRL inactiv | 163 m |
| RIC DEAL LIMITED SRL | 163 m |
| NIKIKIDS S.R.L. | 178 m |
| ONLINE ARTHITECTURE S.R.L. | 191 m |
| COSMOFLEX S.R.L. | 201 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4622 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 29704373 | IRIMIA C. CARMEN CORNELIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
| 30498625 | STEGARU ADRIAN FLORIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (19)
Alte firme din Prahova
| 1343341 | CHIC SRL |
| 5669600 | GRANDY SRL |
| 8904859 | PASTORALA APICOLA SRL |
| 10216770 | CHICIOREANU IMPEX SRL |
| 12696691 | ARSY JULIETTE SRL |
| 13934490 | GARDENFLOR SRL |
| 15285623 | ANMICOS SRL |
| 18495689 | FLOWERS WORLD SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08