VIORAZY SRL
CUI 11652182 · J1999000078221
VIORAZY SRL are CUI 11652182, nr. de înregistrare J1999000078221, înmatriculată pe 04.02.1999. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 255.660 lei, profit net 16.414 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 256 mii lei · mediana 199 mii lei | 129% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 3 mii lei | 580% din mediană |
| Marjă netă | 6.4% · mediana 1.6% | 400% din mediană |
Comparat cu 270.677 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 255.660 | 250.573 | 224.615 | 184.592 | 195.509 | 203.370 | 180.617 | 160.406 | 146.323 | 152.226 | 141.501 | 131.243 | 121.134 | 126.639 | 114.864 |
| Venituri totale | 255.660 | 250.573 | 224.615 | 184.592 | 195.509 | 203.370 | 180.617 | 180.406 | 146.323 | 152.226 | 141.501 | 131.243 | 122.474 | 130.639 | 114.864 |
| Cheltuieli totale | 235.752 | 231.825 | 221.992 | 165.641 | 178.856 | 194.106 | 174.110 | 149.482 | 143.392 | 149.503 | 144.549 | 138.565 | 134.916 | 135.101 | 115.043 |
| Profit / pierdere brută | 19.908 | 18.748 | 2.623 | 18.951 | 16.653 | 9.264 | 6.507 | 30.924 | 2.931 | 2.723 | -3.048 | -7.322 | -12.442 | -4.462 | -179 |
| Profit / pierdere netă | 16.414 | 15.748 | 2.203 | 16.341 | 14.655 | 7.433 | 4.700 | 29.120 | 1.468 | -322 | -7.293 | -11.259 | -15.737 | -4.462 | -316 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 9.974 | 23.274 | 36.573 | 49.872 | 63.171 | 0 |
| Active circulante | 49.152 | 32.455 | 31.177 | 16.842 | 17.880 | 15.723 | 16.716 | 16.738 | 17.573 | 12.736 | 13.792 | 23.250 | 23.552 | 14.798 | 20.757 |
| Stocuri | 20.808 | 10.644 | 23.781 | 13.358 | 14.188 | 14.832 | 13.271 | 15.152 | 11.676 | 9.024 | 13.132 | 20.306 | 21.831 | 11.473 | 11.457 |
| Creanțe | 156 | — | 1.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 430 | — |
| Casa și conturi la bănci | 28.188 | 21.811 | 6.396 | 3.484 | 3.692 | 891 | 3.445 | 1.586 | 5.897 | 3.712 | 660 | 2.944 | 1.721 | 2.895 | 9.300 |
| Datorii | 913 | 630 | 15.100 | 2.968 | 20.347 | 32.845 | 41.271 | 45.993 | 75.948 | 82.553 | 96.588 | 112.051 | 114.393 | 103.201 | 41.527 |
| Capitaluri proprii | 48.239 | 31.825 | 16.077 | 13.874 | -2.467 | -17.122 | -24.555 | -29.255 | -58.375 | -59.843 | -59.522 | -52.228 | -40.969 | -25.232 | -20.770 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.04.1999 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | VIORAZY SRL |
| Nr. reg. com. | J1999000078221 |
| EUID | ROONRC.J1999000078221 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-02-04 |
| Sediu social | Str. Crişului, 15, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. CRIŞULUI, NR.15, BL.C23, ET.4, AP.18 |
| Telefon | 236503 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COSMETICA BY COSMINA S.R.L. | aceeași clădire |
| SALON CORINA S.R.L. | aceeași clădire |
| SOTOMAYOR SRL inactiv | aceeași clădire |
| YOUR STYLE MATTERS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO COSTI PRIM S.R.L. | 19 m |
| CAFE VELO SRL inactiv | 19 m |
| DOBOŞ DRIVE S.R.L. | 19 m |
| DR.TEO DENT S.R.L. | 19 m |
| DR.ZULEMIR S.R.L. | 19 m |
| MOBISIM S.R.L. inactiv | 19 m |
| OVI-ROM UNICAT SRL | 19 m |
| FRAȚII BORCIA TRANSPORTE S.R.L. | 37 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Iaşi
| 1935394 | NAFI SRL |
| 1935432 | COMSAT TOPILE SRL |
| 1935440 | TOMA & CO SNC |
| 1935491 | PESCARUL AMATOR SRL |
| 1935599 | IANA SRL |
| 1935688 | FAMILIA SRL |
| 1935734 | STEF VIITORUL SRL |
| 1936616 | TIMEX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-16 · ONRC: 2026-10-25