NITECH S.R.L.
CUI 11705279 · J33/131/1999 · dizolvare
NITECH S.R.L. are CUI 11705279, nr. de înregistrare J33/131/1999, înmatriculată pe 21.04.1999. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4741. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 541 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 0 lei · mediana 199 mii lei | 0% din mediană |
| Profit net | -541 lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | — | 1.597 | 3.328 | 8.484 | 5.269 | 10.553 | 23.142 | 44.651 | 41.940 | 48.581 | 49.025 | 41.782 | 72.241 | 57.940 |
| Venituri totale | 0 | 15 | 2.017 | 3.328 | 8.484 | 5.269 | 10.553 | 23.142 | 44.651 | 41.940 | 48.581 | 49.025 | 41.795 | 72.241 | 57.940 |
| Cheltuieli totale | 541 | 533 | 27.462 | 44.739 | 11.912 | 19.704 | 40.393 | 47.596 | 61.459 | 57.713 | 45.550 | 55.639 | 52.429 | 72.102 | 57.569 |
| Profit / pierdere brută | -541 | -518 | -25.445 | -41.411 | -3.428 | -14.435 | -29.840 | -24.454 | -16.808 | -15.773 | 3.031 | -6.614 | -10.634 | 139 | 371 |
| Profit / pierdere netă | -541 | -518 | -25.445 | -41.511 | -3.682 | -14.583 | -30.067 | -24.686 | -17.303 | -16.611 | 1.559 | -8.085 | -11.745 | 56 | 312 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 12.516 | 10.889 | 8.118 | 12.728 |
| Active circulante | 497 | 983 | 1.502 | 96.876 | 43.670 | 47.363 | 60.573 | 81.742 | 91.939 | 101.918 | 96.526 | 49.816 | 45.410 | 49.118 | 42.831 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 13.604 | 38.878 | 45.265 | 57.480 | 74.129 | 85.146 | 87.528 | 76.306 | 47.859 | 43.924 | 45.748 | 41.683 |
| Creanțe | 436 | 332 | 231 | 359 | 0 | 0 | 15 | 675 | 5.520 | 8.426 | 5.700 | 968 | 597 | 1.138 | 761 |
| Casa și conturi la bănci | 61 | 651 | 1.271 | 82.913 | 4.792 | 2.098 | 3.078 | 6.938 | 1.273 | 5.964 | 14.520 | 989 | 889 | 2.232 | 387 |
| Cheltuieli în avans | 0 | 0 | 0 | 0 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 | 14.669 |
| Datorii | 276.844 | 276.789 | 276.790 | 359.235 | 279.187 | 279.198 | 277.826 | 268.928 | 254.439 | 247.115 | 225.112 | 179.962 | 165.844 | 155.037 | 153.416 |
| Capitaluri proprii | -276.347 | -275.806 | -275.288 | -249.843 | -208.332 | -204.650 | -190.068 | -160.001 | -135.315 | -118.012 | -101.401 | -102.961 | -94.876 | -83.132 | -83.188 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 2 | — | — | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.04.1999 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 4741 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NITECH SRL |
| Nr. reg. com. | J33/131/1999 |
| EUID | ROONRC.J33/131/1999 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-04-21 |
| Sediu social | Str. Ion Vodă Viteazul, 1, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. ION VODĂ VITEAZUL, NR.1, BL.B 2, SC.A, ET.3, AP.16 |
| Telefon | 0230524869 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 4741 | 2019 – 2025 |
| 4719 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Suceava
| 713691 | DATA SERVICE SRL |
| 3663032 | TRUNI PRODIMPEX SRL |
| 3904084 | RYD PREST SRL |
| 10145092 | LOGICOMP DATA SRL |
| 13199771 | GENERAL TRADING COMPANY SRL |
| 13759496 | SOFTKEY SRL |
| 13858082 | ATAC SRL |
| 14522004 | DACRIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08