PALLADIUM CONF SRL
CUI 11775347 · J1999000251325
PALLADIUM CONF SRL are CUI 11775347, nr. de înregistrare J1999000251325, înmatriculată pe 14.05.1999. Sediul social e în Municipiul Mediaş, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 43.211 lei, profit net 22.917 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 43 mii lei · mediana 252 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 23 mii lei · mediana 7 mii lei | 310% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 53% · mediana 3% | de 18× mediana |
| Cifră pe salariat | 43 mii lei · mediana 161 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 43.211 | 25.307 | 27.811 | 30.225 | 18.607 | 24.561 | 25.082 | 41.123 | 23.996 | 26.620 | 66.533 | 29.556 | 31.721 | 28.890 | 21.959 |
| Venituri totale | 43.297 | 25.307 | 27.811 | 30.225 | 18.607 | 26.341 | 24.782 | 41.123 | 23.996 | 26.621 | 69.529 | 26.130 | 39.231 | 26.754 | 22.751 |
| Cheltuieli totale | 16.015 | 9.205 | 9.909 | 14.227 | 9.849 | 28.003 | 35.936 | 36.794 | 32.560 | 30.108 | 34.105 | 28.674 | 47.865 | 42.287 | 37.028 |
| Profit / pierdere brută | 27.282 | 16.102 | 17.902 | 15.998 | 8.758 | -1.662 | -11.154 | 4.329 | -8.564 | -3.487 | 35.424 | -2.544 | -8.634 | -15.533 | -14.277 |
| Profit / pierdere netă | 22.917 | 13.525 | 15.037 | 15.384 | 8.758 | -1.855 | -11.405 | 3.917 | -8.804 | -4.020 | 33.429 | -3.431 | -9.659 | -15.533 | -14.277 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 31 | 187 | 1.195 |
| Active circulante | 32.884 | 14.170 | 5.298 | 25.082 | 14.799 | 14.681 | 18.808 | 31.746 | 26.410 | 35.676 | 41.221 | 35.011 | 39.325 | 36.740 | 36.623 |
| Stocuri | 4.512 | 1.702 | 3.416 | 5.211 | 9.745 | 13.244 | 18.686 | 22.785 | 26.044 | 31.214 | 35.073 | 34.906 | 39.246 | 35.152 | 36.102 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.112 | 375 |
| Casa și conturi la bănci | 28.372 | 12.468 | 1.882 | 19.871 | 5.054 | 1.437 | 122 | 8.961 | 366 | 4.462 | 6.148 | 105 | 79 | 476 | 146 |
| Datorii | 47.130 | 51.333 | 55.985 | 90.807 | 95.908 | 104.548 | 106.820 | 108.353 | 106.933 | 107.396 | 108.921 | 136.140 | 137.053 | 124.965 | 110.322 |
| Capitaluri proprii | -14.246 | -37.163 | -50.687 | -65.725 | -81.109 | -89.867 | -88.012 | -76.607 | -80.523 | -71.720 | -67.700 | -101.129 | -97.697 | -88.038 | -72.504 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.05.1999 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Mediaş |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PALLADIUM CONF SRL |
| Nr. reg. com. | J1999000251325 |
| EUID | ROONRC.J1999000251325 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-05-14 |
| Sediu social | Str. George Topârceanu, 10, Mun. Mediaş, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. GEORGE TOPÂRCEANU, NR.10, ET.PARTER, AP.51 |
| Telefon | 0269230264 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 1421 | 2025 |
| 1413 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 18609058 | MIMI-CONTA SRL |
| 34897890 | DODO TRANS GER SRL |
| 42378703 | THE WINE CORNER S.R.L. |
| 43926006 | DR. VASO EDVIN S.R.L. |
| 48621290 | VINODOMI LIQUOR STORE S.R.L. |
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Sibiu
| 789193 | EUROCONF SA |
| 2460943 | ALTAK SRL |
| 14239483 | QUASI MOD SRL |
| 15770504 | SISA - MOD SRL |
| 15839990 | SO CONF SRL |
| 16577278 | LUCOMTEX SRL |
| 22425657 | ANUŢA SRL |
| 25451219 | CONCEPT STYLE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08