DALEMI SERV SA
CUI 11833243 · J18/158/1999
DALEMI SERV SA are CUI 11833243, nr. de înregistrare J18/158/1999, înmatriculată pe 01.06.1999. Sediul social e în Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, jud. Gorj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3312. În 2025: cifră de afaceri 1.321.300 lei, profit net 9.519 lei, 12 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,3 mil lei · mediana 254 mii lei | 520% din mediană |
| Profit net | 10 mii lei · mediana 7 mii lei | 127% din mediană |
| Salariați | 12 · mediana 2 | 600% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 3% | 23% din mediană |
| Cifră pe salariat | 110 mii lei · mediana 162 mii lei | 68% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.321.300 | 1.985.574 | 1.549.529 | 1.672.030 | 1.647.602 | 1.075.209 | 1.285.165 | 818.064 | 813.078 | 338.366 | 580.077 | 183.860 | 752.383 | 2.797.194 | 2.475.561 |
| Venituri totale | 1.562.493 | 1.996.408 | 1.557.689 | 1.659.466 | 1.570.462 | 1.179.070 | 1.220.425 | 813.663 | 796.494 | 361.716 | 591.203 | 279.991 | 941.814 | 2.867.965 | 2.523.164 |
| Cheltuieli totale | 1.538.569 | 1.807.899 | 1.543.696 | 1.654.522 | 1.515.170 | 1.162.361 | 1.088.872 | 767.226 | 794.628 | 634.098 | 581.479 | 560.849 | 1.306.581 | 2.848.902 | 2.509.257 |
| Profit / pierdere brută | 23.924 | 188.509 | 13.993 | 4.944 | 55.292 | 16.709 | 131.553 | 46.437 | 1.866 | -272.382 | 9.724 | -280.858 | -364.767 | 19.063 | 13.907 |
| Profit / pierdere netă | 9.519 | 175.576 | 13.993 | 4.944 | 55.292 | 16.709 | 131.553 | 45.900 | 1.866 | -272.382 | 9.724 | -280.858 | -364.767 | 14.040 | 10.930 |
| Active imobilizate | 720.243 | 736.052 | 657.229 | 702.478 | 753.541 | 805.290 | 847.040 | 879.853 | 908.914 | 988.698 | 1.065.620 | 1.143.920 | 1.000.795 | 950.649 | 958.758 |
| Active circulante | 651.338 | 717.940 | 543.747 | 934.274 | 967.242 | 710.644 | 652.411 | 606.508 | 438.886 | 580.091 | 595.388 | 468.010 | 706.600 | 1.152.873 | 1.106.501 |
| Stocuri | 324.679 | 75.759 | 194.471 | 81.802 | 80.837 | 197.262 | 139.409 | 225.356 | 252.546 | 311.367 | 380.752 | 383.412 | 375.701 | 313.050 | 357.485 |
| Creanțe | 313.640 | 492.046 | 158.232 | 250.998 | 519.983 | 134.513 | 239.747 | 172.664 | 55.987 | 209.310 | 131.634 | 60.573 | 258.185 | 541.912 | 511.073 |
| Casa și conturi la bănci | 13.019 | 150.135 | 191.044 | 601.474 | 366.422 | 378.869 | 273.255 | 208.488 | 130.353 | 59.414 | 83.002 | 24.025 | 72.714 | 297.911 | 237.943 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 20.000 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 239.147 | 304.074 | 206.635 | 173.103 | 262.078 | 132.520 | 112.747 | 231.210 | 117.485 | 340.342 | 160.178 | 120.824 | 233.720 | 156.767 | 132.258 |
| Capitaluri proprii | 1.132.434 | 1.149.918 | 994.341 | 1.463.649 | 1.458.705 | 1.403.414 | 1.386.704 | 1.255.151 | 1.230.315 | 1.228.447 | 1.500.830 | 1.491.106 | 1.473.675 | 1.946.755 | 1.933.001 |
| Capital subscris vărsat | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 | 1.033.991 |
| Număr mediu de salariați | 12 | 11 | 12 | 14 | 16 | 12 | 12 | 13 | 10 | 11 | 7 | 7 | 20 | 37 | 34 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.06.1999 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti |
| CAEN principal | 3312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DALEMI SERV SA |
| Nr. reg. com. | J18/158/1999 |
| EUID | ROONRC.J18/158/1999 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1999-06-01 |
| Sediu social | Str. BLAHNIŢEI (ZONA DEPOZITE), 5, Orş. Târgu Cărbuneşti, GORJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. GORJ, ORŞ. TÂRGU CĂRBUNEŞTI, STR. BLAHNIŢEI, NR.5 |
| Telefon | 0253379669 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3312 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Gorj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25