ROYAL G.T.S. SRL
CUI 1207978 · J1991001262263
ROYAL G.T.S. SRL are CUI 1207978, nr. de înregistrare J1991001262263, înmatriculată pe 04.09.1991. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5232. În 2025: cifră de afaceri 408.755 lei, pierdere netă 65.219 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 409 mii lei · mediana 158 mii lei | 258% din mediană |
| Profit net | -65 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -16% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 204 mii lei · mediana 175 mii lei | 117% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 408.755 | 483.088 | 412.800 | 528.650 | 256.628 | 206.068 | 1.668.122 | 1.571.175 | 1.516.536 | 1.550.062 | 1.367.368 | 1.771.187 | 1.409.976 | 1.206.764 | 1.140.209 |
| Venituri totale | 414.358 | 534.491 | 468.300 | 536.985 | 258.747 | 305.260 | 1.720.380 | 1.784.379 | 1.553.632 | 1.555.678 | 1.460.907 | 1.834.372 | 1.892.324 | 1.454.978 | 2.023.487 |
| Cheltuieli totale | 479.577 | 519.702 | 369.463 | 142.653 | 96.051 | 503.121 | 1.383.571 | 1.550.484 | 1.414.356 | 1.419.705 | 1.446.814 | 1.830.915 | 1.847.888 | 1.453.226 | 1.418.899 |
| Profit / pierdere brută | -65.219 | 14.789 | 98.837 | 394.332 | 162.696 | -197.861 | 336.809 | 233.895 | 139.276 | 135.973 | 14.093 | 3.457 | 44.436 | 1.752 | 604.588 |
| Profit / pierdere netă | -65.219 | 12.707 | 94.857 | 390.126 | 160.312 | -199.643 | 320.699 | 216.145 | 124.288 | 135.973 | 14.093 | 3.457 | 44.436 | 1.752 | 604.588 |
| Active imobilizate | 115.093 | 415.133 | 425.590 | 436.126 | 446.678 | 457.230 | 582.315 | 819.620 | 1.029.105 | 1.235.340 | 1.028.334 | 1.032.804 | 1.334.420 | 28.303 | 103.098 |
| Active circulante | 410.357 | 778.057 | 839.510 | 727.092 | 501.676 | 503.364 | 1.000.503 | 509.752 | 406.587 | 508.792 | 444.059 | 511.165 | 367.535 | 384.957 | 278.748 |
| Stocuri | — | — | 8.979 | 8.979 | 8.874 | 8.874 | 6.470 | 1.470 | 1.522 | 5.151 | — | 23.635 | 8.946 | 44.114 | 13.789 |
| Creanțe | 32.851 | 364.180 | 431.029 | 286.880 | 107.193 | 109.925 | 120.562 | 127.829 | 291.472 | 349.127 | 361.405 | 454.678 | 355.476 | 289.024 | 251.162 |
| Casa și conturi la bănci | 377.506 | 413.877 | 399.502 | 431.233 | 385.609 | 384.565 | 873.471 | 380.453 | 113.593 | 154.514 | 82.654 | 32.852 | 3.113 | 51.819 | 13.797 |
| Cheltuieli în avans | 11 | 4.637 | 4.769 | 445 | 13.655 | 13.902 | 25.264 | 23.381 | 22.249 | 27.887 | 17.677 | 18.930 | 33.277 | 11.457 | 7.727 |
| Datorii | 68.509 | 29.777 | 117.635 | 106.287 | 294.759 | 467.557 | 901.500 | 966.870 | 1.210.725 | 1.649.092 | 1.705.473 | 1.954.693 | 2.130.806 | 864.252 | 831.335 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 294 | 323 | — | 475 | — |
| Capitaluri proprii | 456.952 | 1.168.050 | 1.152.234 | 1.057.376 | 667.250 | 506.939 | 706.582 | 385.883 | 247.216 | 122.927 | -215.697 | -392.117 | -395.574 | -440.010 | -441.762 |
| Capital subscris vărsat | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 | 100.000 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 11 | 13 | 13 | 12 | 14 | 19 | 19 | 18 | 16 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 5232 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROYAL G.T.S. SRL |
| Nr. reg. com. | J1991001262263 |
| EUID | ROONRC.J1991001262263 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-09-04 |
| Sediu social | Str. Ştefan cel Mare, 23, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. STEFAN CEL MARE, NR.23, AP.1/B |
| Telefon | 0265169308 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FLUX COACHING LA S.R.L. | aceeași clădire |
| NAUTILUS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| PRO PULSE S.R.L. | aceeași clădire |
| SIERRA AUTORENT S.R.L. | aceeași clădire |
| DUMBRA CONSULT SRL | 33 m |
| AMADLELIANA DEPO IMPEX S.R.L. inactiv | 35 m |
| ALTRIEN S.R.L. | 38 m |
| KALLEGRA CARS SRL | 38 m |
| MICROWEB COMPANY SRL | 38 m |
| OCEAN FUND S.R.L. | 38 m |
| SMARTECH INNOVATION SRL | 38 m |
| SMARTLABS4KIDS S.R.L. | 38 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25