COMPANIA TISEC S.R.L.
CUI 1214100 · J26/1111/1991 · faliment
COMPANIA TISEC S.R.L. are CUI 1214100, nr. de înregistrare J26/1111/1991, înmatriculată pe 13.08.1991. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2022: cifră de afaceri 26.824 lei, pierdere netă 25.748 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 199 mii lei | 13% din mediană |
| Profit net | -26 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -96% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 27 mii lei · mediana 224 mii lei | 12% din mediană |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 26.824 | 276.361 | 146.379 | 244.022 | 174.771 | 671.156 | 815.554 | 574.735 | 541.790 | 477.753 | 695.187 | 844.093 |
| Venituri totale | 26.824 | 276.361 | 146.379 | 244.022 | 174.771 | 671.156 | 815.554 | 575.833 | 541.790 | 477.754 | 695.191 | 844.107 |
| Cheltuieli totale | 52.309 | 279.869 | 159.498 | 267.194 | 186.411 | 622.212 | 765.355 | 514.000 | 511.038 | 516.472 | 670.111 | 812.698 |
| Profit / pierdere brută | -25.485 | -3.508 | -13.119 | -23.172 | -11.640 | 48.944 | 50.199 | 61.833 | 30.752 | -38.718 | 25.080 | 31.409 |
| Profit / pierdere netă | -25.748 | -6.217 | -16.477 | -25.612 | -14.178 | 42.529 | 42.167 | 51.940 | 30.752 | -38.718 | 21.067 | 26.384 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 861 | 2.734 | 4.337 | 6.486 | 8.635 | 10.784 | 12.933 |
| Active circulante | 424.486 | 568.705 | 610.186 | 566.722 | 568.587 | 750.922 | 815.698 | 647.210 | 461.046 | 457.998 | 585.673 | 621.825 |
| Stocuri | 147.991 | 276.317 | 318.191 | 315.713 | 258.393 | 250.601 | 308.628 | 409.350 | 313.455 | 339.904 | 448.424 | 508.049 |
| Creanțe | 210.754 | 230.770 | 224.431 | 216.084 | 214.210 | 253.388 | 202.660 | 69.848 | 42.968 | 49.145 | 90.019 | 81.794 |
| Casa și conturi la bănci | 65.741 | 61.618 | 67.564 | 34.925 | 95.984 | 246.933 | 304.410 | 168.012 | 104.623 | 68.949 | 47.230 | 31.982 |
| Datorii | 352.438 | 470.908 | 506.173 | 446.232 | 423.076 | 592.095 | 701.273 | 576.555 | 444.480 | 442.167 | 533.273 | 391.699 |
| Capitaluri proprii | 72.048 | 97.797 | 104.013 | 120.490 | 145.511 | 159.688 | 117.159 | 74.992 | 23.052 | 24.466 | 63.184 | 243.059 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | INACTIV |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | COMPANIA TISEC SRL |
| Nr. reg. com. | J26/1111/1991 |
| EUID | ROONRC.J26/1111/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-08-13 |
| Sediu social | Str. Nicolae Grigorescu, 3, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. NICOLAE GRIGORESCU, NR.3, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AGRO DEELMY SRL | 26 m |
| ALBER PRODCOMSERV SRL | 26 m |
| ORTHO SPORTS S.R.L. | 34 m |
| HOT & COLD PRODEL SRL | 69 m |
| METHEL CONTEXPERT S.R.L. | 69 m |
| ABASOFT S.R.L. | 70 m |
| CIOCEA PROD COM SERV SRL inactiv | 70 m |
| D&D STEEL SRL | 70 m |
| DARE DEVIL SRL | 70 m |
| RACZ ENGINEERING SRL | 70 m |
| STUDIO DE ARHITECTURA MINIMAL S.R.L. | 70 m |
| EBS SRL | 78 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25