TRANS GAL SRL
CUI 12426264 · J1999000844222
TRANS GAL SRL are CUI 12426264, nr. de înregistrare J1999000844222, înmatriculată pe 11.11.1999. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 279.328 lei, profit net 41.329 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 279 mii lei · mediana 158 mii lei | 177% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 5 mii lei | 791% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 14.8% · mediana 3.2% | 463% din mediană |
| Cifră pe salariat | 140 mii lei · mediana 175 mii lei | 80% din mediană |
Comparat cu 94.321 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 279.328 | 255.609 | 251.555 | 286.837 | 296.537 | 230.232 | 293.846 | 247.576 | 195.285 | 191.507 | 175.087 | 82.757 | 63.808 | 107.045 | 108.768 |
| Venituri totale | 279.328 | 255.709 | 252.555 | 289.449 | 296.537 | 230.232 | 293.846 | 247.576 | 196.235 | 194.375 | 180.042 | 93.152 | 80.899 | 107.445 | 112.790 |
| Cheltuieli totale | 235.206 | 238.551 | 237.591 | 283.519 | 291.250 | 224.221 | 289.488 | 234.211 | 188.928 | 187.369 | 168.666 | 75.236 | 78.840 | 121.480 | 157.511 |
| Profit / pierdere brută | 44.122 | 17.158 | 14.964 | 5.930 | 5.287 | 6.011 | 4.358 | 13.365 | 7.307 | 7.006 | 11.376 | 17.916 | 2.059 | -14.035 | -44.721 |
| Profit / pierdere netă | 41.329 | 14.909 | 14.377 | 5.812 | 5.287 | 4.371 | 1.420 | 10.889 | 5.347 | 5.091 | 6.123 | 15.433 | 523 | -14.035 | -44.808 |
| Active imobilizate | 99.119 | 135.731 | 192.715 | 54.067 | 83.467 | 129.367 | 176.488 | 190.085 | 116.904 | 148.729 | 142.543 | 124.601 | 105.537 | 116.994 | 105.881 |
| Active circulante | 57.237 | 12.593 | 2.783 | 3.624 | 5.081 | 2.301 | 765 | 3.306 | 696 | 533 | 624 | 7.587 | 12.874 | 11.343 | 6.359 |
| Creanțe | 9.648 | 7.605 | 2.120 | 1.419 | 1.577 | 1.168 | 122 | 110 | — | — | — | 6.480 | 10.942 | 1.910 | 695 |
| Casa și conturi la bănci | 47.589 | 4.988 | 663 | 2.205 | 3.504 | 1.133 | 643 | 3.196 | 696 | 533 | 624 | 1.107 | 1.932 | 9.433 | 5.664 |
| Cheltuieli în avans | 2.947 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 59.536 | 89.886 | 151.969 | 28.539 | 65.208 | 113.615 | 65.571 | 83.129 | 18.227 | 55.236 | 54.232 | 32.576 | 23.332 | 33.781 | 3.649 |
| Capitaluri proprii | 99.767 | 58.438 | 43.529 | 29.152 | 23.340 | 18.053 | 111.682 | 110.262 | 99.373 | 94.026 | 88.935 | 99.612 | 95.079 | 94.556 | 108.591 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 | 98.200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 5 | 7 | 6 | 5 | 7 | 7 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.11.1999 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRANS GAL SRL |
| Nr. reg. com. | J1999000844222 |
| EUID | ROONRC.J1999000844222 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-11-11 |
| Sediu social | Str. Muşatini, 17, camera 3, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. MUŞATINI, NR.17, CAMERA 3, BL.R4-1, SC.B, ET.2, AP.3 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ACTIV EXPERT SRL | aceeași clădire |
| CARDIOVET CENTER SRL | aceeași clădire |
| CRAVOL STAR SRL | aceeași clădire |
| DIADRIS SRL | aceeași clădire |
| ELERYN SHOP SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELLADIA COM-SERVICE SRL | aceeași clădire |
| INCO-CREDIT & CO SRL inactiv | aceeași clădire |
| STORM RECORDS S.R.L. | aceeași clădire |
| EK & GEO SRL inactiv | 37 m |
| PIPELINE XPRESS S.R.L. | 37 m |
| SORINI MULTISERVICE SRL inactiv | 37 m |
| AGROCONTRAST SRL | 41 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (20)
Sunt 20 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
| 1958134 | NICO TEX SRL |
| 1964578 | NEW STAR SRL |
| 1987822 | THALIDA SRL |
| 3421055 | ASTEROID SRL |
| 3421209 | GEOLUCI SRL |
| 3912524 | IORDANA SRL |
| 5744958 | MITITELU SRL |
| 5786422 | NEMESIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08