FAIR & FULL CONSULTING SRL
CUI 12452298 · J1999002097134 · radiată
FAIR & FULL CONSULTING SRL are CUI 12452298, nr. de înregistrare J1999002097134, înmatriculată pe 26.11.1999. Sediul social e în Sat Topalu, Comuna Topalu, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2024: cifră de afaceri 38.612 lei, profit net 1.096.589 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 39 mii lei · mediana 124 mii lei | 31% din mediană |
| Profit net | 1,1 mil lei · mediana 17 mii lei | de 66× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2840% · mediana 19.4% | de 146× mediana |
| Cifră pe salariat | 39 mii lei · mediana 172 mii lei | 22% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38.612 | — | 3.000 | 106.925 | 94.135 | 113.954 | 70.842 | 192.494 | 181.179 | 352.390 | 470.131 | 491.803 | 954.644 | 717.849 |
| Venituri totale | 2.473.013 | 0 | 3.000 | 106.925 | 96.887 | 113.954 | 72.524 | 200.520 | 186.436 | 381.434 | 541.347 | 571.630 | 1.001.120 | 772.270 |
| Cheltuieli totale | 1.304.423 | 230.851 | 209.253 | 151.973 | 108.201 | 170.670 | 180.504 | 262.224 | 321.133 | 441.754 | 544.174 | 783.880 | 645.436 | 569.524 |
| Profit / pierdere brută | 1.168.590 | -230.851 | -206.253 | -45.048 | -11.314 | -56.716 | -107.980 | -61.704 | -134.697 | -60.320 | -2.827 | -212.250 | 355.684 | 202.746 |
| Profit / pierdere netă | 1.096.589 | -230.851 | -206.282 | -47.158 | -13.642 | -57.855 | -108.705 | -61.704 | -134.697 | -60.320 | -6.048 | -212.250 | 305.691 | 202.746 |
| Active imobilizate | 9.012 | 1.270.938 | 1.289.885 | 1.239.496 | 1.276.045 | 1.314.961 | 1.353.877 | 1.394.721 | 1.481.409 | 1.490.666 | 1.565.798 | 1.721.165 | 1.693.183 | 1.772.567 |
| Active circulante | 1.055.486 | 13.019 | 138.088 | 180.761 | 132.140 | 125.950 | 48.270 | 85.979 | 82.732 | 384.303 | 259.351 | 154.965 | 203.173 | 73.140 |
| Stocuri | — | 26 | 26 | 26 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 11 | — |
| Creanțe | 1.054.583 | 6.718 | 133.382 | 179.045 | 131.159 | 125.971 | 48.285 | 85.722 | 82.074 | 374.993 | 100.626 | 72.815 | 180 | 53.005 |
| Casa și conturi la bănci | 903 | 6.275 | 4.680 | 1.690 | 981 | -21 | -15 | 257 | 658 | 9.310 | 158.725 | 82.150 | 202.982 | 20.135 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 0 | 95 | 653 | 890 | 586 | 2.326 | 698 | 110 |
| Datorii | 2.569 | 1.079.677 | 992.842 | 860.881 | 801.651 | 820.734 | 724.115 | 694.059 | 716.353 | 861.208 | 745.645 | 756.846 | 603.785 | 1.036.090 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 5.119 | 40.591 | 0 | 16.807 |
| Capitaluri proprii | 1.061.929 | 204.280 | 435.131 | 559.376 | 606.534 | 620.177 | 678.032 | 786.736 | 848.441 | 1.014.651 | 1.074.971 | 1.081.019 | 1.293.269 | 792.920 |
| Capital subscris vărsat | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | 11 | 10 | 10 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 23.12.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Hârşova |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FAIR & FULL CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J1999002097134 |
| EUID | ROONRC.J1999002097134 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1999-11-26 |
| Sediu social | Str. Morii, 244, CAMERA 2a, Sat Topalu Com. Topalu, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, SAT TOPALU COM. TOPALU, STR. MORII, NR.244, CAMERA 2A |
| Telefon | — |
| Web | www.ffc.ro |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| LCV EUROPROJECT SRL | aceeași clădire |
| MAVE SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| LA LENUTA MARKET SRL | 191 m |
| GMJIPTRANS S.R.L. | 263 m |
| MURAT ANIMAL TRANS S.R.L. | 263 m |
| CRISTAL MEAT SRL inactiv | 412 m |
| NIMB INC SRL | 412 m |
| MARYON PROSPER SRL | 439 m |
| PATISERIE MIRCEA S.R.L. | 439 m |
| DUNARIS SRL | 454 m |
| ECRANOPLAN S.R.L. | 454 m |
| OVIDIU CONCEPT SRL inactiv | 454 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6820 | 2024 |
| 7022 | 2018 – 2023 |
| 7112 | 2011 – 2017 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (20)
Alte firme din Constanţa
| 337694 | ATRIC SA |
| 971860 | IAZU URICARU S.R.L. |
| 1551067 | FLORALIA ASCENSIA S.R.L. |
| 1856665 | PALADYUM SRL |
| 1856770 | SIMTEX SRL |
| 1857130 | CARMEN PRESS SRL |
| 1857679 | PRESCOM VIOLETA SRL |
| 1857784 | MIRA ART SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25