MARMASHCO S.R.L.
CUI 1248021 · J26/2451/1992
MARMASHCO S.R.L. are CUI 1248021, nr. de înregistrare J26/2451/1992, înmatriculată pe 11.08.1992. Sediul social e în Municipiul Târnăveni, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4639. În 2025: cifră de afaceri 172.136 lei, profit net 24.452 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 172 mii lei · mediana 199 mii lei | 87% din mediană |
| Profit net | 24 mii lei · mediana 3 mii lei | 864% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 14.2% · mediana 1.6% | 887% din mediană |
| Cifră pe salariat | 172 mii lei · mediana 224 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 172.136 | 189.597 | 178.946 | 177.601 | 218.854 | 131.437 | 201.199 | 277.586 | 218.591 | 176.071 | 180.234 | 152.657 | 64.944 | 59.241 | 48.538 |
| Venituri totale | 172.136 | 189.597 | 178.947 | 177.602 | 218.855 | 221.598 | 225.892 | 277.612 | 218.593 | 177.225 | 180.234 | 152.657 | 74.362 | 59.241 | 89.520 |
| Cheltuieli totale | 143.026 | 163.457 | 146.666 | 164.714 | 97.603 | 74.849 | 159.355 | 209.107 | 108.289 | 119.089 | 122.466 | 101.568 | 52.141 | 57.705 | 88.710 |
| Profit / pierdere brută | 29.110 | 26.140 | 32.281 | 12.888 | 121.252 | 146.749 | 66.537 | 68.505 | 110.304 | 58.136 | 57.768 | 51.089 | 22.221 | 1.536 | 810 |
| Profit / pierdere netă | 24.452 | 24.244 | 30.491 | 11.112 | 119.064 | 142.732 | 64.524 | 65.729 | 108.118 | 54.615 | 52.361 | 46.460 | 20.344 | 1.290 | 469 |
| Active imobilizate | 444.219 | 473.674 | 504.733 | 546.826 | 603.045 | 614.279 | 601.881 | 582.295 | 594.845 | 144.945 | 183.452 | 239.033 | 277.885 | 271.247 | 271.247 |
| Active circulante | 78.728 | 71.713 | 44.461 | 105.389 | 76.634 | 89.230 | 52.979 | 86.849 | 109.196 | 111.911 | 94.442 | 89.714 | 74.729 | 73.683 | 71.503 |
| Stocuri | 50 | 12.019 | — | — | — | — | — | — | 96.428 | 103.671 | 87.195 | 84.568 | 71.886 | 65.829 | 65.878 |
| Creanțe | 23.889 | 57.504 | 44.461 | 82.223 | 75.182 | 77.410 | 46.294 | 57.046 | 4.278 | 2.224 | 2.304 | 119 | 119 | 2.281 | 4.283 |
| Casa și conturi la bănci | 54.789 | — | — | 23.166 | 1.452 | 11.820 | 6.685 | 29.803 | 8.490 | 6.016 | 4.943 | 5.027 | 2.724 | — | 1.342 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 68.196 | 73.196 |
| Datorii | 142.685 | 59.577 | 87.628 | 221.139 | 208.675 | 268.692 | 272.810 | 351.617 | 420.665 | 41.598 | 64.612 | 167.826 | 238.152 | 319.008 | 323.117 |
| Capitaluri proprii | 380.262 | 485.810 | 461.566 | 431.076 | 471.004 | 434.817 | 382.050 | 317.527 | 283.376 | 215.258 | 213.282 | 160.921 | 114.462 | 94.118 | 92.829 |
| Capital subscris vărsat | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 | 211 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni |
| CAEN principal | 4639 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARMASHCO SRL |
| Nr. reg. com. | J26/2451/1992 |
| EUID | ROONRC.J26/2451/1992 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1992-08-11 |
| Sediu social | Str. POMPIERILOR, 8, Mun. Târnăveni, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRNĂVENI, STR. POMPIERILOR, NR.8 |
| Telefon | 0265442097 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| STRUCTOFORM CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| STRUCTOFORM GROUP S.R.L. | aceeași clădire |
| HANCSERVICE IMPEX SRL | 76 m |
| MONDOTOURS SOLUTIONS S.R.L. | 76 m |
| FINKA SRL | 96 m |
| CASHNOW CREDIT AMANET S.R.L. | 100 m |
| MATEOPAN SRL | 100 m |
| ESTETIQUE AUTO WASH S.R.L. | 104 m |
| BLACK DIAMOND ZET S.R.L. | 108 m |
| AMOS-MC S.R.L. | 109 m |
| CLINIC HARD ROCK VETS S.R.L. | 111 m |
| TIBI PROIECT SRL | 120 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4711 | 2025 |
| 4639 | 2019 – 2024 |
| 4711 | 2011 – 2018 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25