NET MEDIA SRL
CUI 12699558 · J27/34/2000
NET MEDIA SRL are CUI 12699558, nr. de înregistrare J27/34/2000, înmatriculată pe 01.02.2000. Sediul social e în Municipiul Piatra Neamţ, jud. Neamţ. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 9.836 lei, profit net 2.578 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 172 mii lei | 6% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 31 mii lei | 8% din mediană |
| Marjă netă | 26.2% · mediana 23.7% | 111% din mediană |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.836 | 6.267 | 7.235 | 6.214 | 6.198 | 6.091 | 5.970 | 5.856 | 5.751 | 5.658 | 5.125 | 900 | 1.600 | 1.903 | 1.693 |
| Venituri totale | 9.836 | 6.267 | 7.235 | 6.214 | 6.198 | 6.091 | 5.970 | 5.856 | 5.751 | 5.658 | 5.125 | 900 | 1.605 | 1.972 | 1.845 |
| Cheltuieli totale | 6.601 | 5.068 | 5.789 | 4.507 | 4.768 | 5.352 | 2.399 | 3.452 | 3.915 | 3.796 | 4.003 | 644 | 1.509 | 1.927 | 8.301 |
| Profit / pierdere brută | 3.235 | 1.199 | 1.446 | 1.707 | 1.430 | 739 | 3.571 | 2.404 | 1.836 | 1.862 | 1.122 | 256 | 96 | 45 | -6.456 |
| Profit / pierdere netă | 2.578 | 896 | 1.215 | 1.525 | 1.248 | 566 | 3.391 | 2.228 | 1.663 | 1.692 | 968 | 181 | 48 | 45 | -6.456 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 3.322 | 3.322 | 3.730 | 4.346 |
| Active circulante | 7.226 | 4.038 | 3.531 | 4.468 | 7.673 | 11.299 | 10.823 | 7.434 | 5.191 | 3.614 | 1.960 | 317 | 2.448 | 460 | 3.900 |
| Stocuri | — | 2.437 | 2.155 | 2.849 | 2.271 | 3.784 | 782 | 782 | 782 | 782 | 1.701 | 0 | 53 | 0 | — |
| Creanțe | 161 | 284 | — | 24 | 0 | 212 | — | — | — | — | 0 | 0 | 2.152 | 69 | 348 |
| Casa și conturi la bănci | 7.065 | 1.317 | 1.376 | 1.595 | 5.402 | 7.303 | 10.041 | 6.652 | 4.409 | 2.832 | 259 | 317 | 243 | 391 | 3.552 |
| Datorii | 611 | 0 | 389 | 42 | 4.772 | 46 | 136 | 138 | 123 | 210 | 248 | 2.894 | 5.206 | 3.674 | 7.775 |
| Capitaluri proprii | 6.615 | 4.038 | 3.142 | 4.426 | 2.901 | 11.253 | 10.687 | 7.296 | 5.068 | 3.404 | 1.712 | 745 | 564 | 516 | 471 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.02.2000 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NET MEDIA SRL |
| Nr. reg. com. | J27/34/2000 |
| EUID | ROONRC.J27/34/2000 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-02-01 |
| Sediu social | Pţa. Ştefan cel Mare, 2, Mun. Piatra Neamţ, NEAMŢ |
| Domiciliu fiscal | JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, P-TA STEFAN CEL MARE, NR.2, BL.C1, SC.A, ET.2, AP.7 |
| Telefon | 0233210233 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADY SPECIALIST AUTOMATIC SRL inactiv | aceeași clădire |
| AQUARIUS SRL inactiv | aceeași clădire |
| BURCULEȚ MEDICAL S.R.L. | aceeași clădire |
| C.M.Imago SRL | aceeași clădire |
| DOC'S ART SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELITE MOBEL OUTLET S.R.L. | aceeași clădire |
| GINAMED S.R.L. | aceeași clădire |
| IASMINDEEA S.R.L. | aceeași clădire |
| TELENET CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| EDEN STAR FOREST SRL | 38 m |
| IN2ENERGY HOLDING SRL | 38 m |
| CLINICA DARIASMILE S.R.L. | 49 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 9511 | 2016 – 2025 |
| 7311 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Neamţ
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25