INDCARF SA
CUI 129030 · J1991000036036
INDCARF SA are CUI 129030, nr. de înregistrare J1991000036036, înmatriculată pe 29.01.1991. Sediul social e în Municipiul Piteşti, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1013. În 2025: cifră de afaceri 30.010.497 lei, profit net 7.285 lei, 103 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 30 mil lei · mediana 254 mii lei | de 118× mediana |
| Profit net | 7 mii lei · mediana 7 mii lei | 97% din mediană |
| Salariați | 103 · mediana 2 | de 52× mediana |
| Marjă netă | 0% · mediana 3% | 0% din mediană |
| Cifră pe salariat | 291 mii lei · mediana 162 mii lei | 180% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 30.010.497 | 28.324.952 | 31.434.548 | 25.775.393 | 23.715.479 | 25.114.606 | 20.503.251 | 15.982.057 | 13.830.432 | 11.304.237 | 5.798.847 | 2.599.674 | 12.554.765 | 29.100.358 | 31.115.545 |
| Venituri totale | 32.989.408 | 30.298.265 | 32.614.836 | 27.052.044 | 27.049.996 | 28.108.108 | 23.474.376 | 17.904.562 | 14.246.661 | 12.931.972 | 12.130.690 | 3.117.408 | 16.631.010 | 30.552.786 | 33.805.741 |
| Cheltuieli totale | 32.964.499 | 30.220.050 | 31.752.942 | 26.859.786 | 26.421.648 | 27.086.998 | 22.484.770 | 17.412.014 | 15.153.232 | 14.032.286 | 8.021.064 | 5.938.071 | 21.102.174 | 33.381.298 | 33.563.894 |
| Profit / pierdere brută | 24.909 | 78.215 | 861.894 | 192.258 | 628.348 | 1.021.110 | 989.606 | 492.548 | -906.571 | -1.100.314 | 4.109.626 | -2.820.663 | -4.471.164 | -2.828.512 | 241.847 |
| Profit / pierdere netă | 7.285 | 65.861 | 861.894 | 192.258 | 628.348 | 1.021.110 | 989.606 | 492.548 | -906.571 | -1.100.314 | 4.109.626 | -2.820.663 | -4.471.164 | -2.828.512 | 142.561 |
| Active imobilizate | 7.230.494 | 8.268.385 | 6.909.672 | 6.807.151 | 4.531.649 | 5.313.265 | 10.253.017 | 11.356.823 | 12.215.474 | 13.197.288 | 13.789.819 | 15.243.702 | 16.840.796 | 17.405.135 | 16.532.165 |
| Active circulante | 12.588.381 | 10.351.709 | 9.423.543 | 8.082.824 | 7.482.061 | 7.432.846 | 7.996.418 | 6.713.265 | 5.510.177 | 5.469.462 | 4.826.109 | 2.032.737 | 5.178.141 | 12.292.232 | 19.809.563 |
| Stocuri | 7.601.553 | 5.436.115 | 4.301.546 | 4.365.496 | 4.182.940 | 3.749.796 | 3.245.608 | 2.349.701 | 2.028.439 | 2.399.379 | 1.873.100 | 55.230 | 1.867.841 | 4.239.799 | 4.379.000 |
| Creanțe | 4.731.867 | 4.854.460 | 5.006.745 | 3.463.949 | 3.112.312 | 3.173.452 | 3.893.425 | 3.687.493 | 2.969.704 | 2.583.613 | 2.565.933 | 1.881.567 | 3.270.876 | 7.952.813 | 15.280.561 |
| Casa și conturi la bănci | 254.961 | 61.134 | 115.252 | 253.379 | 186.809 | 509.598 | 857.385 | 676.071 | 512.034 | 486.470 | 387.076 | 95.940 | 39.424 | 99.620 | 150.002 |
| Cheltuieli în avans | 60.054 | 63.143 | 8.608 | 62.332 | 48.869 | 20.146 | 16.484 | 8.556 | 6.883 | 7.407 | 6.517 | 3.288 | 11.280 | 42.649 | 39.817 |
| Datorii | 18.147.523 | 16.754.789 | 14.211.758 | 13.406.790 | 16.528.658 | 17.661.893 | 19.390.458 | 19.187.646 | 18.695.665 | 18.382.599 | 16.946.359 | 17.966.959 | 19.596.144 | 22.388.335 | 25.750.876 |
| Venituri în avans | 0 | 204.327 | 471.805 | 739.282 | 1.072.824 | 1.271.615 | 2.051.819 | 2.335.286 | 2.619.500 | 2.903.347 | 3.187.561 | 3.471.775 | 3.755.989 | 4.040.203 | 4.443.170 |
| Capitaluri proprii | 1.731.406 | 1.724.121 | 1.658.260 | 806.235 | -5.538.903 | -6.167.251 | -3.176.358 | -3.444.288 | -3.582.631 | -2.611.789 | -1.511.475 | -4.159.007 | -1.321.916 | 3.311.478 | 6.187.499 |
| Capital subscris vărsat | 6.948.113 | 6.948.113 | 6.948.113 | 6.948.113 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 | 795.233 |
| Număr mediu de salariați | 103 | 101 | 98 | 98 | 100 | 108 | 104 | 86 | 71 | 69 | 54 | 33 | 91 | 123 | 116 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 30.11.1992 |
| Organ fiscal | Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Argeş |
| CAEN principal | 1013 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INDCARF SA |
| Nr. reg. com. | J1991000036036 |
| EUID | ROONRC.J1991000036036 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1991-01-29 |
| Sediu social | Str. DEPOZITELOR, 33, Mun. Piteşti, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DEPOZITELOR, NR.33 |
| Telefon | 0745107358 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A-TEAM WELDING SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ADMINISTRAREA SI MANAGEMENTUL AFACERILOR SRL | aceeași clădire |
| AG POWER ENERGY S.R.L. | aceeași clădire |
| AGUA KANGEN ARAGON S.R.L. | aceeași clădire |
| AI MARK DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALBERT COMIMPEX CASĂ DE EXPEDIŢIE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALEXIM MICRO COMPANY SRL | aceeași clădire |
| ALFA MOTOR TECHNOLOGY SRL | aceeași clădire |
| ALL TEAM GAMES S.R.L. | aceeași clădire |
| ALLURE MARVI STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALVIROM ECHIPAMENTE PROTECŢIE S.R.L. | aceeași clădire |
| ALYSOR DISCOVERY SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1013 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (27)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25