TAO-DENT SRL
CUI 12938280 · J2000003849404
TAO-DENT SRL are CUI 12938280, nr. de înregistrare J2000003849404, înmatriculată pe 21.04.2000. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 110.554 lei, profit net 6.357 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 111 mii lei · mediana 220 mii lei | 50% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 40 mii lei | 16% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 5.8% · mediana 22.2% | 26% din mediană |
| Cifră pe salariat | 111 mii lei · mediana 202 mii lei | 55% din mediană |
Comparat cu 38.022 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 110.554 | 100.129 | 98.679 | 69.521 | 43.084 | 31.200 | 27.262 | 18.871 | 7.270 | 1.200 | 1.450 | 1.650 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 110.554 | 100.129 | 98.679 | 69.521 | 43.084 | 31.200 | 27.262 | 18.871 | 7.270 | 1.200 | 1.450 | 1.650 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 100.315 | 91.315 | 66.740 | 57.245 | 40.903 | 36.840 | 41.579 | 45.081 | 19.618 | 13.371 | 12.383 | 2.643 | 0 | — | — |
| Profit / pierdere brută | 10.239 | 8.814 | 31.939 | 12.276 | 2.181 | -5.640 | -14.317 | -26.210 | -12.348 | -12.171 | -10.933 | -993 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | 6.357 | 5.810 | 30.952 | 11.581 | 1.750 | -5.953 | -14.590 | -26.352 | -12.524 | -12.201 | -10.964 | -1.070 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 1.785 | 5.591 | 11.667 | 6.753 | 6.036 | 5.984 | 6.959 | 3.373 | 542 | 1.080 | 386 | 1.513 | 1.869 | 1.869 | 1.869 |
| Stocuri | — | 160 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 598 | 463 | 496 | 471 | 563 | 563 | 100 | 109 | 100 | 9 | — | — | 9 | 9 | 9 |
| Casa și conturi la bănci | 1.187 | 4.968 | 11.171 | 6.282 | 5.473 | 5.421 | 6.859 | 3.264 | 442 | 1.071 | 386 | 1.513 | 1.860 | 1.860 | 1.860 |
| Datorii | 39.300 | 49.463 | 61.349 | 87.386 | 98.250 | 99.949 | 94.970 | 76.795 | 47.612 | 35.625 | 22.730 | 12.892 | 12.179 | 12.179 | 12.179 |
| Capitaluri proprii | -37.515 | -43.872 | -49.682 | -80.633 | -92.214 | -93.965 | -88.011 | -73.422 | -47.070 | -34.545 | -22.344 | -11.379 | -10.310 | -10.310 | -10.310 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Apr 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 21.01.2014 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TAO-DENT SRL |
| Nr. reg. com. | J2000003849404 |
| EUID | ROONRC.J2000003849404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-04-21 |
| Sediu social | Str. Ion Pillat, 2, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. ION PILLAT, NR.2, BL.G1, SC.1, ET.1, AP.4 |
| Telefon | 3227102 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABUNDENT GARDEN S.R.L. | aceeași clădire |
| ALURI VIEW S.R.L. | aceeași clădire |
| ANDRIS PRODCOM SRL inactiv | aceeași clădire |
| AUTOKLASS EXPERT SRL | aceeași clădire |
| BIRDY BLUE DENT S.R.L. | aceeași clădire |
| CHENG ZU IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| COTIMANIS SHOW STUDIO SRL inactiv | aceeași clădire |
| FIN MED CARE SRL | aceeași clădire |
| LEEAFIN CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| MIXT PROFESSIONAL TRADING SRL inactiv | aceeași clădire |
| MOBILE EXPERT DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| REBEL WEB SERVICES SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (11)
Sunt 11 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25