OLIAND S.R.L.
CUI 13077006 · J34/105/2000
OLIAND S.R.L. are CUI 13077006, nr. de înregistrare J34/105/2000, înmatriculată pe 18.05.2000. Sediul social e în Municipiul Roşiori de Vede, jud. Teleorman. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2024: cifră de afaceri 50.144 lei, profit net 3.484 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 0 lei · mediana 3 mii lei | 0% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 50.144 | 146.380 | 167.807 | 197.401 | 167.776 | 168.868 | 167.183 | 141.424 | 167.057 | 136.594 | 165.390 | 137.238 | 126.513 | 161.964 |
| Venituri totale | 0 | 50.144 | 146.380 | 167.960 | 197.401 | 167.776 | 168.876 | 167.188 | 141.475 | 167.057 | 136.660 | 165.445 | 137.313 | 126.642 | 162.225 |
| Cheltuieli totale | — | 45.997 | 164.427 | 186.983 | 195.642 | 166.920 | 166.926 | 165.676 | 142.157 | 163.172 | 138.254 | 161.211 | 143.246 | 145.731 | 169.586 |
| Profit / pierdere brută | 0 | 4.147 | -18.047 | -19.023 | 1.759 | 856 | 1.950 | 1.512 | -682 | 3.885 | -1.594 | 4.234 | -5.933 | -19.089 | -7.361 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 3.484 | -19.511 | -20.703 | -215 | -710 | 261 | -160 | -2.097 | 543 | -5.695 | -729 | -9.732 | -19.089 | -7.361 |
| Active imobilizate | — | — | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.113 | 1.564 | 2.016 | 2.468 | 2.920 | 3.371 | 11.381 |
| Active circulante | 2.334 | 2.334 | 34.568 | 24.618 | 21.889 | 40.354 | 13.793 | 16.603 | 24.915 | 19.056 | 47.390 | 26.118 | 50.708 | 43.161 | 24.666 |
| Stocuri | — | — | 30.049 | 22.373 | 17.782 | 36.822 | 10.466 | 14.826 | 23.756 | 14.141 | 45.702 | 21.910 | 49.326 | 37.889 | 21.417 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.973 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.334 | 2.334 | 4.519 | 2.245 | 4.107 | 3.532 | 3.327 | 1.777 | 1.159 | 4.915 | 1.688 | 4.208 | 1.382 | 3.299 | 3.249 |
| Datorii | 137.005 | 137.005 | 173.723 | 144.262 | 120.830 | 139.080 | 111.809 | 114.881 | 123.146 | 115.641 | 144.970 | 118.455 | 142.768 | 125.940 | 96.366 |
| Capitaluri proprii | -134.671 | -134.671 | -138.155 | -118.644 | -97.941 | -97.726 | -97.016 | -97.278 | -97.118 | -95.021 | -95.564 | -89.869 | -89.140 | -79.408 | -60.319 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.06.2000 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | OLIAND SRL |
| Nr. reg. com. | J34/105/2000 |
| EUID | ROONRC.J34/105/2000 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-05-18 |
| Sediu social | Str. Păstorului, 12, Mun. Roşiori de Vede, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. PASTORULUI, NR.12 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDREI COW BREEDING S.R.L. | 31 m |
| MUSICAL EVENTS SRL inactiv | 58 m |
| TARAULEA GROUP S.R.L. | 85 m |
| RVM & EOS SERV SRL | 89 m |
| GIN FEERIAS S.R.L. | 91 m |
| DISTRIBUTION NEBLEA S.R.L. inactiv | 156 m |
| NEBLEA MEAT DISTRIBUTION S.R.L. inactiv | 156 m |
| TERMO INSTAL CLIMATIC S.R.L. | 158 m |
| IORGA TECHNOLOGIES S.R.L. | 159 m |
| EUROTON MUSIC SOUND S.R.L. | 160 m |
| PESCADOR SRL | 170 m |
| CLASS MANAGEMENT SRL | 179 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (25)
Alte firme din Teleorman
| 1380064 | TATCOM MARIUS S.R.L. |
| 1380366 | COMRADO SRL |
| 1380463 | DIANA MOM SRL |
| 1380501 | MEDICORX SA |
| 1381183 | TRALEX SRL |
| 1381868 | CONIM SRL |
| 1381914 | COMIS SRL |
| 1382278 | MINNEX IMPORT EXPORT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08