CAPRIOARA N SRL
CUI 1330902 · J29/1978/1991 · radiată
CAPRIOARA N SRL are CUI 1330902, nr. de înregistrare J29/1978/1991, înmatriculată pe 08.11.1991. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4772. În 2022: cifră de afaceri 38.491 lei, profit net 34.485 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 38 mii lei · mediana 199 mii lei | 19% din mediană |
| Profit net | 34 mii lei · mediana 3 mii lei | de 12× mediana |
| Marjă netă | 89.6% · mediana 1.6% | de 56× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 12 ani (lei)
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38.491 | 77.851 | 68.822 | 76.226 | 67.380 | 71.674 | 76.775 | 81.524 | 72.638 | 81.648 | 122.227 | 132.047 |
| Venituri totale | 46.376 | 61.038 | 68.822 | 76.226 | 67.380 | 71.674 | 76.775 | 81.524 | 72.640 | 81.648 | 122.228 | 132.048 |
| Cheltuieli totale | 10.528 | 64.758 | 59.063 | 66.632 | 58.742 | 59.653 | 75.942 | 89.461 | 81.847 | 91.165 | 119.057 | 128.273 |
| Profit / pierdere brută | 35.848 | -3.720 | 9.759 | 9.594 | 8.638 | 12.021 | 833 | -7.937 | -9.207 | -9.517 | 3.171 | 3.775 |
| Profit / pierdere netă | 34.485 | -4.321 | 7.842 | 7.307 | 6.617 | 9.870 | -1.077 | -10.382 | -11.386 | -11.805 | 2.664 | 3.171 |
| Active imobilizate | 19.099 | 20.678 | 22.258 | 23.838 | 25.418 | 26.998 | 28.578 | 30.158 | 27.203 | 28.525 | 29.847 | 5.517 |
| Active circulante | 53.454 | 112.769 | 116.596 | 121.568 | 110.218 | 103.094 | 92.040 | 94.458 | 103.348 | 112.975 | 122.483 | 124.442 |
| Stocuri | — | — | 52.994 | 91.139 | 106.638 | 95.819 | 84.329 | 90.598 | 101.663 | 108.210 | 113.920 | 113.682 |
| Creanțe | 3.215 | 3.245 | — | — | — | — | — | — | 6 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 50.239 | 109.524 | 63.602 | 30.429 | 3.580 | 7.275 | 7.711 | 3.860 | 1.679 | 4.765 | 8.563 | 10.760 |
| Cheltuieli în avans | — | — | 364 | 322 | 365 | 311 | 223 | — | — | 140 | 1.710 | 2.532 |
| Datorii | 5.868 | 195 | 4.852 | 19.204 | 16.784 | 17.803 | 18.111 | 20.809 | 20.639 | 20.341 | 20.936 | 26.417 |
| Venituri în avans | 3.208 | 3.207 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 63.477 | 130.045 | 134.366 | 126.524 | 119.217 | 112.600 | 102.730 | 103.807 | 109.912 | 121.299 | 133.104 | 106.074 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 06.04.2023 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 4772 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CAPRIOARA N SRL |
| Nr. reg. com. | J29/1978/1991 |
| EUID | ROONRC.J29/1978/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-11-08 |
| Sediu social | Calea MOROIENI, 22, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, CAL. MOROIENI, NR.22, BL.9.A |
| Telefon | 0244314966 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AL MARPET CONTAB EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRANDRE IDEAL MARKET S.R.L. | aceeași clădire |
| VADUL CERBULUI 2000 SRL inactiv | aceeași clădire |
| VENTROM SA | aceeași clădire |
| AUKLAND SERV SRL | 41 m |
| INTREPID PARTNERS S.R.L. | 41 m |
| PETIFO PROD SRL inactiv | 41 m |
| SITAN GRUP SRL | 41 m |
| AIR MONTAN ADVERTISING SRL inactiv | 47 m |
| BELDAV CLEAN SUPPORT S.R.L. | 47 m |
| DAV TEAM SUPPORT S.R.L. | 47 m |
| NAGOS SRL | 47 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4772 | 2011 – 2022 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (7)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Prahova
| 1351549 | SOMEDAY IONESCU COMP SRL |
| 1359828 | DASCALU COMIMPEX SRL |
| 2706674 | SYLCOM SRL |
| 2995807 | LUCHI SRL |
| 3261450 | NESIBE GOLDEN SRL |
| 3284101 | SPERANTA-93 SRL |
| 7876297 | PREFEER COM SRL |
| 8375081 | BASIM COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25