NICK S.R.L.
CUI 1332180 · J29/1159/1991
NICK S.R.L. are CUI 1332180, nr. de înregistrare J29/1159/1991, înmatriculată pe 25.07.1991. Sediul social e în Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 45.580 lei, profit net 7.641 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 46 mii lei · mediana 124 mii lei | 37% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 17 mii lei | 46% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 16.8% · mediana 19.4% | 87% din mediană |
| Cifră pe salariat | 46 mii lei · mediana 172 mii lei | 27% din mediană |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 45.580 | 10.100 | 12.000 | 8.044 | 5.250 | 38.000 | 54.700 | 44.000 | 36.000 | 32.000 | 31.432 | 29.013 | 31.432 | 131.865 | 160.387 |
| Venituri totale | 53.455 | 29.279 | 12.000 | 8.044 | 5.250 | 38.000 | 54.700 | 51.803 | 38.700 | 32.900 | 31.544 | 31.413 | 46.437 | 131.865 | 161.437 |
| Cheltuieli totale | 45.814 | 44.134 | 25.961 | 3.878 | 1.698 | 20.528 | 38.992 | 25.600 | 18.695 | 28.610 | 29.838 | 52.028 | 111.791 | 159.541 | 189.040 |
| Profit / pierdere brută | 7.641 | -14.855 | -13.961 | 4.166 | 3.552 | 17.472 | 15.708 | 26.203 | 20.005 | 4.290 | 1.706 | -20.615 | -65.354 | -27.676 | -27.603 |
| Profit / pierdere netă | 7.641 | -14.855 | -13.961 | 3.953 | 3.397 | 16.446 | 14.067 | 24.649 | 18.844 | 3.303 | 1.706 | -20.615 | -65.354 | -31.631 | -31.802 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 224 | 1.580 | 2.936 | 9.272 | 13.505 | 34.055 | 96.352 | 136.529 |
| Active circulante | 8.036 | 13.694 | 10.560 | 14.451 | 11.108 | 58.729 | 55.029 | 66.661 | 66.734 | 45.708 | 37.225 | 30.184 | 33.585 | 53.846 | 56.874 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.869 | 4.869 | 4.869 | 2.163 | 45 |
| Creanțe | 40 | 78 | 143 | 2.432 | 820 | — | — | — | 15 | 12 | 3.744 | 1.266 | 1.960 | 3.202 | 40.198 |
| Casa și conturi la bănci | 7.996 | 13.616 | 10.417 | 12.019 | 10.288 | 58.729 | 55.029 | 66.661 | 66.719 | 45.696 | 28.612 | 24.049 | 26.756 | 48.481 | 16.631 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 303 | — | 147 | 201 | 2.831 | 242 |
| Datorii | 14.842 | 28.141 | 10.153 | 83 | 693 | 1.711 | 4.457 | 2.880 | 1.458 | 935 | 1.788 | 833 | 1.804 | 24.057 | 33.041 |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.419 | — | — |
| Capitaluri proprii | -6.806 | -14.447 | 407 | 14.368 | 10.415 | 57.018 | 50.572 | 64.005 | 66.856 | 48.012 | 44.709 | 43.003 | 63.618 | 128.972 | 160.604 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.11.1992 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NICK SRL |
| Nr. reg. com. | J29/1159/1991 |
| EUID | ROONRC.J29/1159/1991 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1991-07-25 |
| Sediu social | Bld. Republicii, 26, Orş. Sinaia, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. SINAIA, BLD. REPUBLICII, NR.26 |
| Telefon | 0729222471 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BROKNICK COMPANY SRL | aceeași clădire |
| MIRELASIG02 S.R.L. | aceeași clădire |
| NICK CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL | aceeași clădire |
| NOMAD WELNESS HUB S.R.L. | aceeași clădire |
| TOP PROFESIONAL SINAIA S.R.L. | aceeași clădire |
| URSUL ALPINIST S.R.L. | aceeași clădire |
| EVENT-MOB SRL inactiv | 24 m |
| GABSOR TOUR SRL inactiv | 33 m |
| IANUS-TURSERV SRL inactiv | 33 m |
| LUDISOR COM SRL | 33 m |
| PRIME COURIER S.R.L. | 33 m |
| SINAMED FIZIOTERAPIE S.R.L. | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 1332210 | CERBUL SA |
| 1351077 | ARCOS SRL |
| 1358946 | TUNARU SRL |
| 1362386 | COSEMA SRL |
| 5007956 | BIOAPICOLA SRL |
| 5265661 | PETROGRUP M SRL |
| 6611399 | DANTEMA PROD SRL |
| 6659478 | CROMA CONSULT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25