TRANSPORTURI AUTO VALENII DE MUNTE SA
CUI 1336220 · J29/124/1991 · radiată
TRANSPORTURI AUTO VALENII DE MUNTE SA are CUI 1336220, nr. de înregistrare J29/124/1991, înmatriculată pe 08.02.1991. Sediul social e în Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 34.758 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -26 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.927 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 7 ani (lei)
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 0 | 62.268 | 66.734 | 61.577 |
| Venituri totale | 210 | 0 | 0 | 0 | 66.741 | 66.734 | 61.577 |
| Cheltuieli totale | 26.261 | 20.806 | 34.308 | 34.758 | 81.135 | 109.351 | 59.418 |
| Profit / pierdere brută | -26.051 | -20.806 | -34.308 | -34.758 | -14.394 | -42.617 | 2.159 |
| Profit / pierdere netă | -26.057 | -20.806 | -34.308 | -34.758 | -16.213 | -42.617 | 2.159 |
| Active imobilizate | 481.126 | 615.693 | 615.693 | 615.693 | 240.292 | 219.130 | 223.609 |
| Active circulante | 1.912 | 630 | 532 | 910 | 59.549 | 71.285 | 72.832 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 68 |
| Creanțe | — | — | — | 0 | 46.869 | 56.135 | 43.636 |
| Casa și conturi la bănci | 1.912 | 630 | 532 | 910 | 12.680 | 15.150 | 29.128 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 618 | — |
| Datorii | 93.560 | 66.221 | 45.317 | 123.887 | 149.259 | 151.745 | 114.536 |
| Capitaluri proprii | 389.478 | 550.102 | 570.908 | 492.716 | 150.582 | 139.288 | 181.905 |
| Capital subscris vărsat | 225.000 | 225.000 | 225.000 | 112.500 | 267.858 | 267.858 | 267.858 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 3 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | DIZOLVARE FARA LICHIDARE(FUZIUNE) din data 04.09.2018 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Văleni |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRANSPORTURI AUTO VALENII DE MUNTE SA |
| Nr. reg. com. | J29/124/1991 |
| EUID | ROONRC.J29/124/1991 |
| Formă juridică | SA |
| Înmatriculare | 1991-02-08 |
| Sediu social | Str. Drajnei, 2, Orş. Vălenii de Munte, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, ORŞ. VĂLENII DE MUNTE, STR. DRAJNEI, NR.2 |
| Telefon | 0244282228 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABOPARK AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTMOB ART SRL | aceeași clădire |
| BOGDENT SMILE SRL | aceeași clădire |
| DRALEX AUTOBAZA VALENII DE MUNTE S.R.L. | aceeași clădire |
| ROSTEL AUTO S.R.L. | aceeași clădire |
| CIBODUM PRODCOM S.R.L. | 252 m |
| MAXICLIMA PRODUCTION S.R.L. | 252 m |
| NEWDESIGNEMOB SRL | 252 m |
| TEOMED S.R.L. | 300 m |
| VAL GLASS LOGISTIC SRL | 300 m |
| VICTORIA METVAL SRL | 300 m |
| ARSENOIU CARGO S.R.L. | 384 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2014 – 2017 |
| 4671 | 2011 – 2013 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 11027150 | NS PROPAN SRL |
| 33227450 | ROSTEL AUTO S.R.L. |
| 39950790 | DRALEX AUTOBAZA VALENII DE MUNTE S.R.L. |
| 40198692 | ABOPARK AUTO S.R.L. |
| 45865258 | CHOOSE CREATIVE DESIGN S.R.L. |
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Prahova
| 128590 | SUPERCOM S.A. |
| 1304172 | UNITRANS SA |
| 1307799 | VĂRBILĂU SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM |
| 1315066 | ZORILE SA |
| 1316487 | NOVIS SRL |
| 1318402 | PRAHOVA COM SA |
| 1320488 | OTI DOR SRL |
| 1322489 | ANCROLUX SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25