ROFANELI TRANS IMPEX SRL
CUI 13548626 · J2000001344121
ROFANELI TRANS IMPEX SRL are CUI 13548626, nr. de înregistrare J2000001344121, înmatriculată pe 22.11.2000. Sediul social e în Sat Ghirolt, Comuna Aluniş, jud. Cluj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2370. În 2025: cifră de afaceri 196.884 lei, profit net 11.806 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 197 mii lei · mediana 254 mii lei | 77% din mediană |
| Profit net | 12 mii lei · mediana 7 mii lei | 158% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | 6% · mediana 3% | 200% din mediană |
| Cifră pe salariat | 197 mii lei · mediana 162 mii lei | 122% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 196.884 | 184.874 | 189.298 | 68.907 | — | — | — | 1.417 | 50.459 | 171.753 | 219.914 | 195.475 | 261.646 | 239.003 | 172.721 |
| Venituri totale | 198.884 | 184.874 | 189.298 | 68.907 | 0 | 5.800 | 2.700 | 1.674 | 51.761 | 174.660 | 221.514 | 195.475 | 261.661 | 266.993 | 175.002 |
| Cheltuieli totale | 185.089 | 177.279 | 166.560 | 54.171 | 3.882 | 10.202 | 38.598 | 51.354 | 47.345 | 155.503 | 212.435 | 187.466 | 254.270 | 266.006 | 181.451 |
| Profit / pierdere brută | 13.795 | 7.595 | 22.738 | 14.736 | -3.882 | -4.402 | -35.898 | -49.680 | 4.416 | 19.157 | 9.079 | 8.009 | 7.391 | 987 | -6.449 |
| Profit / pierdere netă | 11.806 | 5.746 | 20.845 | 14.047 | -3.882 | -4.576 | -35.925 | -49.694 | 3.899 | 17.410 | 2.434 | 2.145 | 326 | 829 | -6.449 |
| Active imobilizate | 25.708 | 24.929 | 29.357 | 15.888 | 15.888 | 15.888 | 15.888 | 16.496 | 23.984 | 31.472 | 38.971 | 72.725 | 90.487 | 133.198 | 137.189 |
| Active circulante | 90.652 | 111.355 | 102.967 | 88.408 | 65.393 | 69.418 | 75.904 | 113.551 | 167.398 | 181.696 | 153.879 | 118.502 | 90.458 | 75.965 | 80.290 |
| Stocuri | 31.235 | 34.652 | 32.039 | 31.216 | 10.834 | 11.999 | 11.862 | 12.836 | 10.093 | 9.328 | 13.037 | 22.294 | 19.133 | 15.553 | 4.481 |
| Creanțe | 23.358 | 23.321 | 48.321 | 23.321 | 23.657 | 23.368 | 21.606 | 29.885 | 57.690 | 114.826 | 84.204 | 56.488 | 59.829 | 54.871 | 73.193 |
| Casa și conturi la bănci | 36.059 | 53.382 | 22.607 | 33.871 | 30.902 | 34.051 | 42.436 | 70.830 | 99.615 | 57.542 | 56.638 | 39.720 | 11.496 | 5.541 | 2.616 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 1.575 | 1.575 | 1.575 | 1.575 | 1.575 | 1.575 | 1.575 | 11.176 | 20.176 | 26.975 | 28.745 | 29.278 |
| Datorii | 35.228 | 16.958 | 18.745 | 13.137 | 4.169 | 4.312 | 6.222 | 8.552 | 20.193 | 45.878 | 52.571 | 62.382 | 61.044 | 91.358 | 101.036 |
| Capitaluri proprii | 81.132 | 119.326 | 113.579 | 92.734 | 78.687 | 82.569 | 87.145 | 123.070 | 172.764 | 168.865 | 151.455 | 149.021 | 146.876 | 146.550 | 145.721 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Tue Oct 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.11.2000 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Gherla |
| CAEN principal | 2370 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ROFANELI TRANS IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J2000001344121 |
| EUID | ROONRC.J2000001344121 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2000-11-22 |
| Sediu social | , 10, Sat Ghirolt Com. Aluniş, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT GHIROLT COM. ALUNIŞ, , NR.10 |
| Telefon | 0264241674 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 2370 | 2024 – 2025 |
| 4939 | 2011 – 2023 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (39)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25