Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

RADU EXTREM IFN S.R.L.

CUI 1363780 · J29/320/1991 · este sub incidența Legii nr. 85/2014

cu contul HoReCaOS, sau pe email

RADU EXTREM IFN S.R.L. are CUI 1363780, nr. de înregistrare J29/320/1991, înmatriculată pe 22.04.1991. Sediul social e în Municipiul Ploieşti, jud. Prahova. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6492. În 2013: cifră de afaceri 12.312 lei, pierdere netă 13.512 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: este sub incidența Legii nr. 85/2014
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2013)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 73% față de anul anterior
+1 Activă de 35 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 12 mii lei · mediana 112 mii lei 11% din mediană
Profit net -14 mii lei · mediana 23 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -109.7% · mediana 26.7% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 14.429 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 12 mii lei
2011: 78 mii lei 112012: 45 mii lei 122013: 12 mii lei 13
Profit net -14 mii lei
2011: 20 mii lei 112012: 594 lei 122013: -14 mii lei 13
Salariați 1
2011: 2 112012: 1 12
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator201320122011
Cifra de afaceri netă12.31245.22277.660
Venituri totale12.34545.22377.710
Cheltuieli totale25.55343.94754.197
Profit / pierdere brută-13.2081.27623.513
Profit / pierdere netă-13.51259420.198
Active imobilizate10.44111.36012.279
Active circulante385.196409.685405.138
Stocuri210.634210.634210.634
Creanțe168.959178.956186.311
Casa și conturi la bănci5.60320.0958.193
Datorii117.420129.316126.282
Capitaluri proprii278.217291.729291.135
Capital subscris vărsat210210210
Număr mediu de salariați—12

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 29.11.1992
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
CAEN principal6492
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCRADU EXTREM IFN SRL
Nr. reg. com.J29/320/1991
EUIDROONRC.J29/320/1991
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1991-04-22
Sediu socialStr. Războieni, 15, Mun. Ploieşti, PRAHOVA
Domiciliu fiscalJUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. RĂZBOIENI, NR.15
Telefon0740002569
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

64922011 – 2013

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

13847466 TARENTUM IFN S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (2)

52486522

Alte firme din Prahova

1349638 ROLLEX MAGAZIN UNIVERSAL IFN SRL
4001157 FAVORIT PALAS SRL
4651834 DALIN IFN SRL
5586076 ROSTER IFN SRL
8596279 ALVA COM IFN SRL
11254772 ANKER IFN SRL
12354567 VITNIC IFN SRL
13093010 GAREM IMPEX IFN SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12