FE.BA. SRL
CUI 13815340 · J2001000298208
FE.BA. SRL are CUI 13815340, nr. de înregistrare J2001000298208, înmatriculată pe 30.03.2001. Sediul social e în Municipiul Hunedoara, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 2599. În 2024: cifră de afaceri 148.201 lei, profit net 629.038 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 128 mii lei · mediana 7 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 2 | 0% din mediană |
Comparat cu 94.201 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 148.201 | 172.964 | 136.388 | 194.780 | 198.719 | 453.762 | 587.595 | 779.578 | 1.038.998 | 779.505 | 814.066 | 833.385 | 929.232 | 1.087.326 |
| Venituri totale | 140.013 | 5.025.113 | 216.493 | 198.032 | 277.201 | 219.221 | 626.699 | 800.607 | 924.112 | 1.127.725 | 894.595 | 906.028 | 1.006.586 | 1.112.420 | 1.387.145 |
| Cheltuieli totale | 10.492 | 4.258.911 | 311.348 | 262.101 | 305.904 | 339.695 | 618.128 | 790.426 | 912.127 | 1.203.036 | 882.721 | 933.062 | 1.042.982 | 1.174.769 | 1.331.701 |
| Profit / pierdere brută | 129.521 | 766.202 | -94.855 | -64.069 | -28.703 | -120.474 | 8.571 | 10.181 | 11.985 | -75.311 | 11.874 | -27.034 | -36.396 | -62.349 | 55.444 |
| Profit / pierdere netă | 127.961 | 629.038 | -96.983 | -65.924 | -30.450 | -122.610 | 2.346 | 3.227 | 2.762 | -75.311 | 11.874 | -27.034 | -36.396 | -62.349 | 55.444 |
| Active imobilizate | — | 0 | 3.907.234 | 992.052 | 1.016.441 | 1.046.889 | 1.077.337 | 1.119.866 | 1.230.520 | 1.279.740 | 1.333.435 | 1.389.620 | 1.441.479 | 1.451.760 | 1.472.402 |
| Active circulante | 133.555 | 4.021.930 | 1.220.275 | 1.346.195 | 1.362.901 | 1.364.506 | 1.455.923 | 1.440.921 | 1.310.882 | 1.243.188 | 1.296.769 | 1.183.271 | 1.223.949 | 1.117.924 | 1.131.034 |
| Stocuri | — | 0 | 128.995 | 168.020 | 161.141 | 193.147 | 271.524 | 402.864 | 444.550 | 544.761 | 569.356 | 455.935 | 492.219 | 448.466 | 411.633 |
| Creanțe | 133.555 | 244 | 113.446 | 112.711 | 64.194 | 146.900 | 236.836 | 216.180 | 363.128 | 381.720 | 379.695 | 411.049 | 376.280 | 424.643 | 389.759 |
| Casa și conturi la bănci | — | 4.021.686 | 977.834 | 1.065.464 | 1.137.566 | 1.024.459 | 947.563 | 821.877 | 503.204 | 316.707 | 347.718 | 217.764 | 257.617 | 205.520 | 291.951 |
| Datorii | 0 | 854.998 | 2.589.615 | 2.615.349 | 2.590.520 | 2.592.123 | 2.591.378 | 2.621.251 | 2.605.094 | 2.589.381 | 2.621.346 | 2.575.906 | 2.665.636 | 2.533.497 | 2.504.900 |
| Capitaluri proprii | 133.555 | 3.166.932 | 2.537.894 | -277.102 | -211.178 | -180.728 | -58.118 | -60.464 | -63.692 | -66.453 | 8.858 | -3.015 | -208 | 36.187 | 98.536 |
| Capital subscris vărsat | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 | 5.000 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | — | — | 7 | — | 8 | 9 | 9 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 05.04.2001 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara |
| CAEN principal | 2599 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FE.BA. SRL |
| Nr. reg. com. | J20/298/2001 |
| EUID | ROONRC.J2001000298208 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-03-30 |
| Sediu social | Bld. Traian, 17, Mun. Hunedoara, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, BLD. TRAIAN, NR.17 |
| Telefon | 0723706791 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| HD STIL HARABAGIU SNC inactiv | 108 m |
| TONIC IMPORT EXPORT SRL | 116 m |
| TOTAL SERVICE IMPORT EXPORT SRL inactiv | 116 m |
| VODCA ZIMBRU S.R.L. | 116 m |
| GRYG SPRINT SRL | 155 m |
| DENTAL INOVATION SRL | 165 m |
| DENTAL-SOLUTIONS GROUP SRL | 165 m |
| FIRIN PRO DENT SRL | 165 m |
| BEST FOOD FACTORY SRL | 189 m |
| DISTRIBUTIE HD S.R.L. | 189 m |
| EXCELSIORHD S.R.L. | 189 m |
| GERALD STYLE SRL inactiv | 189 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2599 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (3)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25