INSETCOLIS S.R.L.
CUI 13874487 · J2001000105092
INSETCOLIS S.R.L. are CUI 13874487, nr. de înregistrare J2001000105092, înmatriculată pe 30.03.2001. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4941. În 2025: cifră de afaceri 83.750 lei, profit net 62.517 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 158 mii lei | 53% din mediană |
| Profit net | 63 mii lei · mediana 5 mii lei | de 12× mediana |
| Salariați | 0 · mediana 1 | 0% din mediană |
| Marjă netă | 74.6% · mediana 3.2% | de 23× mediana |
Comparat cu 94.305 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.750 | 47.600 | 50.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19.650 | 124.562 | 310.707 | 309.743 | 445.395 | 547.515 | 307.146 | 228.696 |
| Venituri totale | 83.750 | 47.600 | 50.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19.650 | 124.562 | 310.807 | 309.743 | 445.395 | 547.515 | 307.417 | 229.253 |
| Cheltuieli totale | 12.095 | 30.475 | 27.576 | 875 | 20 | 0 | 6 | 25.085 | 120.190 | 307.205 | 314.490 | 394.642 | 494.418 | 292.312 | 224.128 |
| Profit / pierdere brută | 71.655 | 17.125 | 22.424 | -875 | -20 | 0 | -6 | -5.435 | 4.372 | 3.602 | -4.747 | 50.753 | 53.097 | 15.105 | 5.125 |
| Profit / pierdere netă | 62.517 | 14.554 | 21.924 | -875 | -20 | 0 | -6 | -6.024 | 3.126 | 494 | -4.747 | 50.753 | 53.097 | 15.105 | 5.125 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 11.647 | 11.647 | 11.647 | — | — | 0 |
| Active circulante | 14.270 | 16.959 | 15.407 | 813 | 358 | 460 | 460 | 14.554 | 25.416 | 67.797 | 49.131 | 44.995 | 31.521 | 45.096 | 43.871 |
| Stocuri | — | 0 | 351 | 351 | 351 | 351 | 351 | 351 | 15.579 | 38.554 | 45.589 | 41.720 | 29.102 | 44.841 | 43.070 |
| Creanțe | 2.291 | 2.291 | 7.409 | — | — | 0 | 0 | 14.088 | 0 | 3.110 | 1.930 | 2.086 | 116 | 0 | 100 |
| Casa și conturi la bănci | 11.979 | 14.668 | 7.647 | 462 | 7 | 109 | 109 | 115 | 9.837 | 26.133 | 1.612 | 1.189 | 2.303 | 255 | 701 |
| Datorii | 267.497 | 332.703 | 345.705 | 353.035 | 351.705 | 351.787 | 351.787 | 365.875 | 370.713 | 427.867 | 409.696 | 400.812 | 426.443 | 493.116 | 506.996 |
| Capitaluri proprii | -253.227 | -315.744 | -330.298 | -352.222 | -351.347 | -351.327 | -351.327 | -351.321 | -345.297 | -348.423 | -348.918 | -344.170 | -394.922 | -448.020 | -463.125 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 6 | 6 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.05.2001 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 4941 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INSETCOLIS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2001000105092 |
| EUID | ROONRC.J2001000105092 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-03-30 |
| Sediu social | Cal. Călăraşilor, 319, Ansamblul Viziru 3, Mun. Brăila, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, CAL. CĂLĂRAŞILOR, NR.319, ANSAMBLUL VIZIRU 3, BL.B1, ET.PARTER |
| Telefon | 0239611198 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CAGILI SERV SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIAMOND VAULT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DIMICONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOMESTIC SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| FLAGEANIN AGRO SRL inactiv | aceeași clădire |
| FLUID CONPREST SRL | aceeași clădire |
| GABYMEDICAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAȘIM S.R.L. | aceeași clădire |
| INFO QUEST SRL | aceeași clădire |
| IONA TECHNIC S.R.L. | aceeași clădire |
| JULY CONSULT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NOVDRIASAN SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4941 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (21)
Sunt 21 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (64)
Alte firme din Brăila
| 2265500 | TRANS EXPRES SRL |
| 3530508 | TITI TRANS ALPIN SRL |
| 3916607 | NADOR-COM SRL |
| 5064650 | ROMANTIC COM SRL |
| 5563978 | IRVY PRODCOM SRL |
| 5611404 | SHURE TRAVEL SRL |
| 5772370 | ISIDOR COM SRL |
| 5773163 | VITAROM COM SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25