TERAPEUTICA SRL
CUI 13974702 · J2001000581225
TERAPEUTICA SRL are CUI 13974702, nr. de înregistrare J2001000581225, înmatriculată pe 13.06.2001. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 32.234 lei, pierdere netă 1.559 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 32 mii lei · mediana 124 mii lei | 26% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -4.8% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 32 mii lei · mediana 172 mii lei | 19% din mediană |
Comparat cu 55.922 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.234 | 53.722 | 53.480 | 51.814 | 64.119 | 93.850 | 126.530 | 120.931 | 127.954 | 122.050 | 100.905 | 75.958 | 104.805 | 98.527 | 112.290 |
| Venituri totale | 53.327 | 59.689 | 53.480 | 51.814 | 79.982 | 133.121 | 156.698 | 137.363 | 139.087 | 125.698 | 107.655 | 76.664 | 104.805 | 98.527 | 112.290 |
| Cheltuieli totale | 54.564 | 42.085 | 9.413 | 10.274 | 76.629 | 125.907 | 158.578 | 128.944 | 138.455 | 118.802 | 101.628 | 77.824 | 111.940 | 102.915 | 118.876 |
| Profit / pierdere brută | -1.237 | 17.604 | 44.067 | 41.540 | 3.353 | 7.214 | -1.880 | 8.419 | 632 | 6.896 | 6.027 | -1.160 | -7.135 | -4.388 | -6.586 |
| Profit / pierdere netă | -1.559 | 14.843 | 38.762 | 40.017 | 2.370 | 6.441 | -3.145 | 7.210 | -648 | 5.675 | 2.997 | -3.438 | -10.082 | -4.388 | -6.586 |
| Active imobilizate | 22.934 | 22.934 | 25.223 | 27.885 | 30.547 | 84.496 | 84.496 | 84.496 | 84.496 | 84.496 | 65.735 | 46.174 | 50.947 | 56.285 | 63.648 |
| Active circulante | 7.516 | 22.562 | 10.869 | 952 | 4.810 | 11.239 | 5.462 | 10.449 | 3.302 | 2.341 | 12.888 | 1.293 | 1.364 | 2.504 | 1.411 |
| Creanțe | — | 15.015 | 1.584 | — | 41 | 4.500 | 138 | 9.145 | 897 | 754 | 11.788 | 728 | 845 | 735 | — |
| Casa și conturi la bănci | 7.516 | 7.547 | 9.285 | 952 | 4.769 | 6.739 | 5.324 | 1.304 | 2.405 | 1.587 | 1.100 | 565 | 519 | 1.769 | 1.411 |
| Datorii | 4.446 | 7.479 | 578 | 32.086 | 78.623 | 79.792 | 79.092 | 80.933 | 80.997 | 79.388 | 76.849 | 68.251 | 69.657 | 66.053 | 66.806 |
| Capitaluri proprii | 26.004 | 38.017 | 35.514 | -3.249 | -43.266 | 15.943 | 10.866 | 14.012 | 6.801 | 7.449 | 1.774 | -20.784 | -17.346 | -7.264 | -1.747 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 5 | 5 | 4 | — | 7 | 7 | 6 | 6 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.06.2001 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TERAPEUTICA SRL |
| Nr. reg. com. | J2001000581225 |
| EUID | ROONRC.J2001000581225 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-06-13 |
| Sediu social | Bld. Socola, 5, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, BLD. SOCOLA, NR.5, BL.D4, SC.B, ET.P, AP.3 |
| Telefon | 0722611555 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| OTIOLA SRL | aceeași clădire |
| PETRUMONA S.R.L. | aceeași clădire |
| ROGVAIV SPECTRUM IOLA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STAND-IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| UPSIZE WIZE S.R.L. | aceeași clădire |
| FALADOME S.R.L. inactiv | 41 m |
| MITUBY S.R.L. | 41 m |
| VEDETEX PRINT MANAGEMENT S.R.L. inactiv | 41 m |
| ZAMAK D-PRIM S.R.L. inactiv | 41 m |
| CAPENORI S.R.L. | 59 m |
| IXIADI SRL-D inactiv | 59 m |
| MONAVIS S.R.L. | 59 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6820 | 2022 – 2025 |
| 8621 | 2011 – 2021 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25