PROMO TRANS SRL
CUI 14140551 · J2001000305386
PROMO TRANS SRL are CUI 14140551, nr. de înregistrare J2001000305386, înmatriculată pe 27.08.2001. Sediul social e în Municipiul Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4781. În 2025: cifră de afaceri 109.320 lei, profit net 7.529 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 109 mii lei · mediana 199 mii lei | 55% din mediană |
| Profit net | 8 mii lei · mediana 3 mii lei | 266% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 6.9% · mediana 1.6% | 431% din mediană |
| Cifră pe salariat | 55 mii lei · mediana 224 mii lei | 24% din mediană |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 109.320 | 109.648 | 86.032 | 102.083 | 82.813 | 57.509 | 63.717 | 59.370 | 62.402 | 49.580 | 40.288 | 33.577 | 35.460 | 30.445 | 26.103 |
| Venituri totale | 109.320 | 109.648 | 87.682 | 102.093 | 82.813 | 57.509 | 63.717 | 62.690 | 62.402 | 49.580 | 40.288 | 33.577 | 35.460 | 37.445 | 26.103 |
| Cheltuieli totale | 99.988 | 119.956 | 95.530 | 94.548 | 84.273 | 65.091 | 56.739 | 58.861 | 62.533 | 59.171 | 66.675 | 59.731 | 62.022 | 72.161 | 73.832 |
| Profit / pierdere brută | 9.332 | -10.308 | -7.848 | 7.545 | -1.460 | -7.582 | 6.978 | 3.829 | -131 | -9.591 | -26.387 | -26.154 | -26.562 | -34.716 | -47.729 |
| Profit / pierdere netă | 7.529 | -12.625 | -7.848 | 6.524 | -2.288 | -8.125 | 6.342 | 3.202 | -755 | -10.088 | -27.597 | -27.162 | -27.626 | -35.839 | -48.512 |
| Active imobilizate | 1.898 | 2.932 | 11.346 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 7.379 | 20.848 | 35.542 | 50.236 | 65.047 |
| Active circulante | 12.523 | 9.064 | 11.551 | 16.478 | 4.859 | 4.227 | 5.600 | 4.074 | 8.819 | 3.495 | 4.380 | 4.162 | 5.272 | 3.437 | 7.198 |
| Stocuri | — | 0 | 2.710 | 2.710 | 2.710 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 | 2.617 |
| Creanțe | 7.624 | 5.727 | 8.225 | 7.345 | 800 | 821 | 884 | 809 | 835 | 868 | 679 | 737 | 750 | 710 | 4.440 |
| Casa și conturi la bănci | 4.899 | 3.337 | 616 | 6.423 | 1.349 | 789 | 2.099 | 648 | 5.367 | 10 | 1.084 | 808 | 1.905 | 110 | 141 |
| Datorii | 25.110 | 30.214 | 28.490 | 21.601 | 16.506 | 13.586 | 6.834 | 11.650 | 19.597 | 13.517 | 4.315 | 237.719 | 226.361 | 211.593 | 194.326 |
| Capitaluri proprii | -10.689 | -18.218 | -5.593 | 2.256 | -4.268 | -1.980 | 6.145 | -197 | -3.399 | -2.643 | 7.444 | -212.709 | -185.547 | -157.920 | -122.081 |
| Capital subscris vărsat | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 247.950 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 27.08.2001 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea |
| CAEN principal | 4781 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PROMO TRANS SRL |
| Nr. reg. com. | J2001000305386 |
| EUID | ROONRC.J2001000305386 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-08-27 |
| Sediu social | Str. Florilor, 9, Mun. Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, MUN. RÂMNICU VÂLCEA, STR. FLORILOR, NR.9, BL.66, SC.B, AP.18 |
| Telefon | 0350804899 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CĂTĂLINA TAXI S.R.L. | aceeași clădire |
| MUGUR TRANS SRL | aceeași clădire |
| N123-INSPECT S.R.L. | aceeași clădire |
| IRDAN PROD SRL | 50 m |
| VIB FINANCE S.R.L. | 50 m |
| VIB MEDIA & COMMS S.R.L. | 50 m |
| CONALBOFLO S.R.L. | 51 m |
| EMTIM ELECTRIC SRL inactiv | 51 m |
| ONE PICTURE S.R.L. | 51 m |
| REDBRANCH STUDIOS S.R.L. | 51 m |
| SIT EXPERIENCE SRL inactiv | 51 m |
| TOTAL TECHNO GREEN S.R.L. | 51 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6622 | 2025 |
| 4511 | 2011 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Vâlcea
| 5446080 | DACIA IMPEX SRL |
| 5446340 | ENDURO SRL |
| 11413193 | BRODMI SRL |
| 13768532 | VASINEACSU SRL |
| 15206875 | SIMOCAR SRL |
| 15868163 | ZBR AUTOMOBILE S.R.L. |
| 16038230 | BATCIFCOM SRL |
| 16717223 | ITALROM TOUR SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25