TEHNOFARM CRISTI SRL
CUI 14229757 · J2001000266348
TEHNOFARM CRISTI SRL are CUI 14229757, nr. de înregistrare J2001000266348, înmatriculată pe 11.10.2001. Sediul social e în Sat Merenii de Jos, Comuna Mereni, jud. Teleorman. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4773. În 2025: cifră de afaceri 375.842 lei, pierdere netă 20.814 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 376 mii lei · mediana 199 mii lei | 189% din mediană |
| Profit net | -21 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | -5.5% · mediana 1.6% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 224 mii lei | 84% din mediană |
Comparat cu 270.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 375.842 | 330.460 | 305.762 | 294.101 | 262.372 | 198.467 | 186.228 | 177.524 | 193.633 | 161.405 | 192.521 | 169.216 | 176.674 | 189.034 |
| Venituri totale | 375.842 | 330.460 | 305.762 | 294.101 | 262.372 | 198.467 | 186.228 | 177.524 | 193.633 | 161.405 | 192.521 | 169.216 | 176.674 | 189.034 |
| Cheltuieli totale | 390.958 | 349.270 | 308.208 | 273.232 | 253.048 | 201.563 | 196.172 | 173.612 | 179.593 | 162.060 | 215.805 | 188.239 | 186.370 | 196.678 |
| Profit / pierdere brută | -15.116 | -18.810 | -2.446 | 20.869 | 9.324 | -3.096 | -9.944 | 3.912 | 14.040 | -655 | -23.284 | -19.023 | -9.696 | -7.644 |
| Profit / pierdere netă | -20.814 | -23.894 | -5.504 | 17.920 | 6.701 | -5.081 | -11.807 | 2.137 | 12.104 | -5.497 | -29.048 | -23.794 | -9.696 | -7.644 |
| Active imobilizate | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 108 | 208 | 408 | 808 | 1.008 | 1.258 |
| Active circulante | 42.268 | 38.852 | 37.673 | 27.025 | -4.750 | -14.214 | -13.983 | 15.897 | 20.761 | 30.849 | 31.416 | 60.935 | 53.504 | 46.929 |
| Stocuri | 38.549 | 34.954 | 33.079 | 18.495 | -9.993 | -16.125 | -17.627 | 12.953 | 13.275 | 25.299 | 30.400 | 57.181 | 49.191 | 37.932 |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.462 | 23 | 1.045 |
| Casa și conturi la bănci | 3.719 | 3.898 | 4.594 | 8.530 | 5.243 | 1.911 | 3.644 | 2.944 | 7.486 | 5.550 | 1.016 | 2.292 | 4.290 | 7.952 |
| Datorii | 133.957 | 109.727 | 84.654 | 68.502 | 73.272 | 70.509 | 75.644 | 93.717 | 100.718 | 123.010 | 118.330 | 119.151 | 88.126 | 72.105 |
| Capitaluri proprii | -91.581 | -70.767 | -46.873 | -41.369 | -77.914 | -84.615 | -89.519 | -77.712 | -79.849 | -91.953 | -86.506 | -57.408 | -33.614 | -23.918 |
| Capital subscris vărsat | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — | — |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.10.2001 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Videle |
| CAEN principal | 4773 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TEHNOFARM CRISTI SRL |
| Nr. reg. com. | J2001000266348 |
| EUID | ROONRC.J2001000266348 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-10-11 |
| Sediu social | , Sat Merenii de Jos Com. Mereni, TELEORMAN |
| Domiciliu fiscal | JUD. TELEORMAN, SAT MERENII DE JOS COM. MERENI, |
| Telefon | 450607 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4773 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (24)
Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Teleorman
| 1381744 | PHARMA SIG SRL |
| 1382456 | GEDAFARM SRL |
| 1393340 | DONARELI SRL |
| 1393862 | FARMACIA FLORES SRL |
| 1397554 | 7 APRILIE SRL |
| 1402251 | FARMAR SRL |
| 1404341 | PHARMA DIANTHUS SRL |
| 1407097 | FARMACIA ANA SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08