RUX VALMI SRL
CUI 14276767 · J40/9277/2001 · radiată
RUX VALMI SRL are CUI 14276767, nr. de înregistrare J40/9277/2001, înmatriculată pe 07.11.2001. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2020: cifră de afaceri 15.612 lei, pierdere netă 10.387 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 58 mii lei · mediana 3 mii lei | de 20× mediana |
Comparat cu 272.092 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | 15.612 | 50.314 | 52.219 | 57.789 | 57.654 | 48.569 | 30.611 | 41.049 | 55.446 | 66.253 |
| Venituri totale | 58.828 | 0 | 0 | 0 | 200 | 15.612 | 50.314 | 55.193 | 57.789 | 57.654 | 48.569 | 30.611 | 41.049 | 55.500 | 78.123 |
| Cheltuieli totale | 630 | — | — | — | 240 | 25.531 | 20.842 | 29.742 | 40.022 | 37.214 | 34.168 | 25.776 | 31.908 | 55.234 | 80.378 |
| Profit / pierdere brută | 58.198 | 0 | 0 | 0 | -40 | -9.919 | 29.472 | 25.451 | 17.767 | 20.440 | 14.401 | 4.835 | 9.141 | 266 | -2.255 |
| Profit / pierdere netă | 58.198 | 0 | 0 | 0 | -46 | -10.387 | 27.963 | 23.795 | 16.034 | 18.710 | 12.944 | 3.917 | 8.024 | 224 | -2.255 |
| Active circulante | 223 | 853 | 853 | 853 | 853 | 1.041 | 18.395 | 22.455 | 23.818 | 35.586 | 33.724 | 26.318 | 21.477 | 14.069 | 11.317 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 14.280 | 15.957 | 19.803 | 24.637 | 29.047 | 19.539 | 15.438 | 10.169 | 7.511 |
| Creanțe | 69 | 69 | 69 | 69 | 69 | — | 2.151 | 2.113 | 2.113 | 2.110 | 2.076 | 2.076 | 2.076 | 2.076 | 236 |
| Casa și conturi la bănci | 154 | 784 | 784 | 784 | 784 | 1.041 | 1.964 | 4.385 | 1.902 | 8.839 | 2.601 | 4.703 | 3.963 | 1.824 | 3.570 |
| Datorii | 0 | 58.828 | 58.828 | 58.828 | 58.828 | 58.970 | 65.938 | 97.961 | 123.119 | 150.922 | 167.770 | 173.308 | 172.384 | 172.999 | 170.471 |
| Capitaluri proprii | 223 | -57.975 | -57.975 | -57.975 | -57.975 | -57.929 | -47.543 | -75.506 | -99.301 | -115.336 | -134.046 | -146.990 | -150.907 | -158.930 | -159.154 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RADIERE din data 20.04.2026 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUX VALMI SRL |
| Nr. reg. com. | J40/9277/2001 |
| EUID | ROONRC.J40/9277/2001 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-11-07 |
| Sediu social | Str. Hăţişului, 8, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. HĂŢIŞULUI, NR.8, BL.H7, SC.B, ET.2, AP.23 |
| Telefon | 6733368 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| CORAL EUROCONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| KLANDESTIN ROMANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| MARIO PHONE SRL inactiv | aceeași clădire |
| MONDO IMPEX SRL | aceeași clădire |
| ADZ GLOBAL TEAM SRL | 15 m |
| DAN ALINA COMERCIAL S.R.L. | 15 m |
| MORETTA COMIMPEX SRL inactiv | 15 m |
| ALE COMMERCE S.R.L. | 24 m |
| BUTIQNO77 MODA S.R.L. | 24 m |
| HIGHWAY SRL inactiv | 24 m |
| HOMEDESIGNINTEX S.R.L. | 24 m |
| LAIMPACT STYLE S.R.L. | 24 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
| 11603 | RODIMIN SRL |
| 12641 | NIP PROD COM SRL |
| 13728 | OCTOPUS EXIM SRL |
| 39078 | IMPROCOM CAPRICIU SRL |
| 43311 | SEVIM IMPEX SRL |
| 43648 | SIMCA COMIMPEX SRL |
| 44392 | GLAD SRL |
| 330840 | UTIL COM COMERT SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12