EURO AMENAJARI SRL
CUI 14296241 · J12/1512/2001
EURO AMENAJARI SRL are CUI 14296241, nr. de înregistrare J12/1512/2001, înmatriculată pe 15.11.2001. Sediul social e în Sat Feleacu, Comuna Feleacu, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4333. În 2025: cifră de afaceri 52.000 lei, pierdere netă 66.888 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 52 mii lei · mediana 221 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | -67 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -128.6% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 26 mii lei · mediana 141 mii lei | 18% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 14 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52.000 | 50.000 | 40.580 | 30.920 | 29.000 | 17.720 | 12.040 | 10.960 | 17.000 | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 52.000 | 50.000 | 40.580 | 30.920 | 32.750 | 17.720 | 12.040 | 10.960 | 17.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 118.368 | 113.185 | 104.903 | 76.059 | 31.539 | 32.108 | 28.617 | 21.924 | 27.721 | 2.093 | — | — | — | — |
| Profit / pierdere brută | -66.368 | -63.185 | -64.323 | -45.139 | 1.211 | -14.388 | -16.577 | -10.964 | -10.721 | -2.093 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -66.888 | -63.685 | -64.729 | -45.408 | 921 | -14.566 | -16.723 | -11.074 | -11.061 | -2.093 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 351 | 351 | 351 | 351 |
| Active circulante | 2 | 8 | 604 | -15.781 | 3.205 | 2.639 | 2.424 | 14.590 | 3.630 | 707 | — | — | 4 | 4 |
| Stocuri | — | — | 506 | — | 2.346 | 2.562 | 2.113 | 1.164 | 1.164 | 662 | — | — | — | — |
| Creanțe | — | — | — | — | — | — | — | 6.040 | 1.590 | — | — | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 2 | 8 | 98 | -15.781 | 859 | 77 | 311 | 7.386 | 876 | 45 | — | — | 4 | 4 |
| Datorii | 306.196 | 239.314 | 176.226 | 95.112 | 57.601 | 57.956 | 43.375 | 38.818 | 16.784 | 2.800 | 17.917 | 17.917 | 17.921 | 17.921 |
| Capitaluri proprii | -306.194 | -239.306 | -175.622 | -110.893 | -54.396 | -55.317 | -40.951 | -24.228 | -13.154 | -2.093 | -17.566 | -17.566 | -17.566 | -17.566 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | — | — | — | — | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | RELUARE ACTIVITATE din data 04.12.2015 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 4333 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EURO AMENAJARI SRL |
| Nr. reg. com. | J12/1512/2001 |
| EUID | ROONRC.J12/1512/2001 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2001-11-15 |
| Sediu social | FELEACU, 263B, Sat Feleacu Com. Feleacu, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, SAT FELEACU COM. FELEACU, FELEACU, NR.263B |
| Telefon | 0740560069 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 4333 | 2020 – 2025 |
| 1512 | 2015 – 2019 |
| 4333 | 2011 – 2014 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (18)
Alte firme din Cluj
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25