Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ANDREEA IMPEX SRL

CUI 1441340 · J39/415/1992 · radiată

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ANDREEA IMPEX SRL are CUI 1441340, nr. de înregistrare J39/415/1992, înmatriculată pe 03.04.1992. Sediul social e în Municipiul Focşani, jud. Vrancea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2012: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-8 Firmă radiată — nu mai există juridic
+1 Activă de 34 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.668 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 12
Profit net 0 lei
2011: 0 lei 112012: 0 lei 12
Bilanț detaliat · 2 ani (lei)
Indicator20122011
Active imobilizate65.58265.582
Active circulante134.039134.039
Stocuri71.99071.990
Casa și conturi la bănci62.04962.049
Cheltuieli în avans32.96132.961
Datorii137.049137.049
Capitaluri proprii95.53395.533
Capital subscris vărsat210210

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRADIERE din data 26.11.2015
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
CAEN principal4771
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCANDREEA IMPEX SRL
Nr. reg. com.J39/415/1992
EUIDROONRC.J39/415/1992
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1992-04-03
Sediu socialBld. Unirii, 53, Mun. Focşani, VRANCEA
Domiciliu fiscalJUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, BLD. UNIRII, NR.53, AP.70
Telefon628663
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CORAPRIM SRL inactiv aceeași clădire
COVTEXINI SA aceeași clădire
DONISALEX SRL aceeași clădire
EMG SEBI SRL aceeași clădire
FATA MODERNĂ S.R.L. aceeași clădire
G.M.G.G. CONSTRUCT SRL aceeași clădire
ICONIKA BUSINESS DEVELOPMENT SRL aceeași clădire
KASIV PREST SRL aceeași clădire
NICO STYLE SRL aceeași clădire
PROBUSINESS SRL inactiv aceeași clădire
SIRENI IMPEX SRL aceeași clădire
TRAILER TRADING TEAM SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47712011 – 2012

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (22)

Sunt 22 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1437918 UNION S.R.L. inactiv
1443634 DAMASC IMPORT EXPORT SRL
1444494 EMG SEBI SRL
4813057 BOND CONF SRL
5151810 DONISALEX SRL
5371417 ANCAL COMEX SRL
6703905 SIRENI IMPEX SRL
8414199 G.M.G.G. CONSTRUCT S.R.L.
8557377 ASTRO COMPANY SA
10408890 COVTEXINI S.A.
10592457 ELION PROD COM SERV S.R.L.
12252265 T.E. WENDT S.R.L.

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Vrancea

1437349 FAVORIT CONFECT SRL
1448380 ZEF SRL
4061647 NISSAN PROD SRL
4812833 CRENGCOM SRL
5777190 MC ROMBA IMPORT EXPORT SRL
5936155 NICOPET COM SRL
6320055 SPARTACUS IMPEX SRL
7620190 GIM '95 COM SERV SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25