GENERAL SECURITY SISTEM SRL
CUI 14428989 · J40/677/2002
GENERAL SECURITY SISTEM SRL are CUI 14428989, nr. de înregistrare J40/677/2002, înmatriculată pe 06.02.2002. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4321. În 2025: cifră de afaceri 47.002 lei, pierdere netă 33.010 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 47 mii lei · mediana 221 mii lei | 21% din mediană |
| Profit net | -33 mii lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -70.2% · mediana 9.3% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 47 mii lei · mediana 141 mii lei | 33% din mediană |
Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 47.002 | 79.765 | 98.761 | 97.050 | 134.792 | 198.754 | 160.744 | 120.124 | 238.069 | 240.441 | 294.394 | 342.976 | 510.861 | 849.719 | 728.216 |
| Venituri totale | 47.002 | 80.165 | 98.761 | 97.050 | 134.792 | 198.754 | 160.744 | 120.124 | 238.069 | 306.938 | 299.279 | 343.305 | 520.597 | 852.071 | 732.588 |
| Cheltuieli totale | 80.012 | 69.064 | 94.384 | 97.319 | 169.762 | 100.410 | 112.919 | 91.023 | 152.039 | 169.468 | 236.033 | 262.410 | 392.260 | 637.330 | 586.572 |
| Profit / pierdere brută | -33.010 | 11.101 | 4.377 | -269 | -34.970 | 98.344 | 47.825 | 29.101 | 86.030 | 137.470 | 63.246 | 80.895 | 128.337 | 214.741 | 146.016 |
| Profit / pierdere netă | -33.010 | 8.890 | 1.760 | -3.130 | -38.932 | 92.729 | 43.003 | 25.498 | 81.885 | 134.437 | 52.376 | 66.669 | 103.881 | 179.713 | 122.662 |
| Active imobilizate | 3.557 | 4.515 | 7.658 | 10.802 | 13.946 | 12.148 | 6.362 | 4.782 | 5.714 | 4.197 | 5.571 | 11.057 | 13.479 | 36.772 | 83.301 |
| Active circulante | 346.155 | 363.600 | 943.919 | 1.202.142 | 1.628.529 | 1.690.486 | 1.595.079 | 1.550.746 | 1.540.476 | 1.489.298 | 1.496.609 | 1.526.550 | 1.486.980 | 1.359.679 | 1.093.967 |
| Stocuri | 19.701 | 19.701 | 19.702 | 19.701 | 13.619 | 16.317 | 9.523 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creanțe | 316.016 | 297.780 | 882.419 | 1.114.570 | 1.546.363 | 1.611.357 | 1.493.479 | 1.457.606 | 1.468.520 | 969.629 | 302.620 | 245.190 | 303.633 | 305.387 | 221.284 |
| Casa și conturi la bănci | 10.438 | 46.119 | 41.798 | 67.871 | 68.547 | 62.812 | 92.077 | 93.140 | 71.956 | 519.669 | 1.193.989 | 1.231.327 | 1.133.314 | 1.004.259 | 822.650 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 16.259 | 16.934 | 16.934 | 16.934 | 16.260 | 16.438 |
| Datorii | 298.019 | 283.411 | 247.144 | 277.296 | 323.697 | 344.924 | 336.460 | 333.550 | 349.710 | 402.799 | 546.596 | 522.614 | 552.135 | 551.334 | 512.042 |
| Capitaluri proprii | 51.693 | 84.704 | 704.433 | 935.648 | 1.318.778 | 1.357.710 | 1.264.981 | 1.221.978 | 1.196.480 | 1.106.955 | 972.518 | 1.031.927 | 965.258 | 861.377 | 681.664 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 06.02.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 4321 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GENERAL SECURITY SISTEM SRL |
| Nr. reg. com. | J40/677/2002 |
| EUID | ROONRC.J40/677/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-02-06 |
| Sediu social | Str. Panselelor, 17, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. PANSELELOR, NR.17, BL.133, SC.1, AP.19 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALIONA FRUCT SRL | aceeași clădire |
| ALSO CONSULTING & SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| AMBRO FOOD LE FRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| BESTWASH ACE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| BOLO & LUMI SRL inactiv | aceeași clădire |
| CASH CONSULT MICRO S.R.L. | aceeași clădire |
| CASH CONSULT TEAM S.R.L. | aceeași clădire |
| COMFORT DESIGN TEAM SRL | aceeași clădire |
| DUTZY TOTAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| EABC EASY TRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| ELDERELLY SUPPORT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| GHIDUSEL PLAY S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4321 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (0)
Niciunul.
Alte firme din Bucureşti
| 2400 | ACCEPT SRL |
| 9883 | ELECTRO GEST SRL |
| 10306 | FIRE SAFETY SRL |
| 18687 | PROD.COM.SERV.SAVU SRL |
| 27391 | ELCOM IMPEX SRL |
| 28036 | TD INSTAL SRL |
| 28869 | MIKI SERVICE SRL |
| 36187 | ROMANO ELECTRO SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08