DANNY & ALDI COM SRL
CUI 14437650 · J30/67/2002
DANNY & ALDI COM SRL are CUI 14437650, nr. de înregistrare J30/67/2002, înmatriculată pe 08.02.2002. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4643. În 2025: cifră de afaceri 33.100 lei, profit net 2.426 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 199 mii lei | 17% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 3 mii lei | 86% din mediană |
| Marjă netă | 7.3% · mediana 1.6% | 456% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 13 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 33.100 | 19.191 | 40.220 | 6.620 | 15.809 | 18.663 | 47.942 | 47.268 | 38.843 | 49.010 | 21.550 | 27.532 | 38.477 |
| Venituri totale | 33.670 | 19.191 | 42.862 | 6.782 | 18.750 | 18.663 | 47.942 | 47.268 | 38.843 | 49.010 | 21.550 | 27.532 | 38.477 |
| Cheltuieli totale | 30.782 | 32.121 | 57.266 | 13.127 | 87.363 | 11.982 | 73.501 | 76.597 | 67.985 | 49.604 | 39.964 | 60.156 | 74.414 |
| Profit / pierdere brută | 2.888 | -12.930 | -14.404 | -6.345 | -68.613 | 6.681 | -25.559 | -29.329 | -29.142 | -594 | -18.414 | -32.624 | -35.937 |
| Profit / pierdere netă | 2.426 | -12.930 | -14.404 | -6.531 | -69.136 | 6.122 | -26.622 | -29.969 | -30.307 | -2.065 | -18.985 | -32.624 | -35.937 |
| Active imobilizate | 1.468 | 2.306 | 1.191 | 65 | 65 | 5.554 | 8.772 | 11.100 | 12.534 | 304 | 803 | 1.957 | 6.370 |
| Active circulante | 34.447 | 28.279 | 29.501 | 13.336 | 9.149 | 72.770 | 61.133 | 47.973 | 44.734 | 29.079 | 20.082 | 26.390 | 16.412 |
| Stocuri | 22.891 | 26.935 | 22.137 | 8.573 | — | 58.444 | 49.659 | 47.300 | 42.609 | 20.811 | 12.192 | 15.207 | 9.292 |
| Creanțe | 5.987 | 847 | 27 | 1.335 | 264 | — | 11.258 | 11 | 1.503 | 1.779 | 7.398 | 8.033 | 7.049 |
| Casa și conturi la bănci | 5.569 | 497 | 7.337 | 3.428 | 8.885 | 14.326 | 216 | 662 | 622 | 6.489 | 492 | 3.150 | 71 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 640 |
| Datorii | 422.633 | 419.729 | 406.906 | 370.436 | 359.717 | 359.692 | 357.395 | 319.941 | 288.167 | 229.975 | 219.412 | 207.889 | 170.341 |
| Capitaluri proprii | -386.718 | -389.144 | -376.214 | -357.035 | -350.503 | -281.368 | -287.490 | -260.868 | -230.899 | -200.592 | -198.527 | -179.542 | -146.919 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 1 | — | — | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 4 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.02.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4643 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DANNY & ALDI COM SRL |
| Nr. reg. com. | J30/67/2002 |
| EUID | ROONRC.J30/67/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-02-08 |
| Sediu social | Bld. Cloşca, 62, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, BLD. CLOŞCA, NR.62 |
| Telefon | 0261758585 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ADT STEEL 2018 S.R.L. | aceeași clădire |
| ALECRIS NISTE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALL IN THREE STUDIOS SRL | aceeași clădire |
| ALMA RAISSA DISTRIBUTION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANDOR FLORIAN SRL | aceeași clădire |
| ANITA & BENI STYLE SRL inactiv | aceeași clădire |
| ARHICONST S.R.L. | aceeași clădire |
| AUTOAS SRL | aceeași clădire |
| AUTODREAM CRIS SRL | aceeași clădire |
| BITMIXSOFT SRL | aceeași clădire |
| BLACK TEAM SECURITY S.R.L. | aceeași clădire |
| BOCICOVEANCA TRANS SRL | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4643 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Satu Mare
| 7135412 | ARARAT SRL |
| 14406735 | HOCKETSTALLER SRL |
| 17561830 | MD TRADING SRL |
| 27771112 | SPORT POINT SRL |
| 30696088 | CLIMA ZONE SERVICE SRL |
| 35923491 | IMEX CORPORATION IMB SRL |
| 47042258 | MARK HANNA SOLAR S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25