FISCAL CONT SRL
CUI 14522926 · J2002002106401
FISCAL CONT SRL are CUI 14522926, nr. de înregistrare J2002002106401, înmatriculată pe 19.03.2002. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 4, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 41.850 lei, profit net 30.270 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 42 mii lei · mediana 172 mii lei | 24% din mediană |
| Profit net | 30 mii lei · mediana 31 mii lei | 96% din mediană |
| Marjă netă | 72.3% · mediana 23.7% | 305% din mediană |
Comparat cu 103.076 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 41.850 | 39.000 | 30.600 | 27.600 | 22.460 | 19.440 | 21.070 | 36.430 | 62.160 | 58.257 | 32.264 | 33.172 | 32.859 | 37.246 | 60.817 |
| Venituri totale | 41.850 | 39.000 | 30.601 | 27.600 | 22.460 | 19.440 | 21.070 | 36.432 | 62.164 | 58.260 | 32.264 | 33.172 | 32.861 | 37.261 | 60.848 |
| Cheltuieli totale | 5.956 | 5.549 | 10.516 | 1.638 | 1.734 | 27.600 | 30.081 | 27.140 | 25.583 | 22.482 | 21.444 | 19.474 | 22.649 | 17.075 | 26.710 |
| Profit / pierdere brută | 35.894 | 33.451 | 20.085 | 25.962 | 20.726 | -8.160 | -9.011 | 9.292 | 36.581 | 35.778 | 10.820 | 13.698 | 10.212 | 20.186 | 34.138 |
| Profit / pierdere netă | 30.270 | 28.206 | 16.912 | 25.134 | 20.052 | -8.346 | -9.223 | 8.927 | 35.959 | 34.964 | 9.852 | 12.702 | 9.225 | 19.068 | 32.312 |
| Active imobilizate | 4.193 | 4.912 | 5.705 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 0 |
| Active circulante | 32.632 | 56.428 | 49.209 | 72.673 | 47.419 | 29.534 | 37.733 | 46.747 | 39.630 | 39.510 | 14.270 | 16.226 | 12.451 | 22.561 | 36.269 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 1.800 | 1.800 | — | — | — | — | 1.481 | 223 |
| Creanțe | 5.400 | 5.450 | 4.450 | 3.800 | — | — | — | — | — | — | 13 | 8 | 2 | 3.031 | 3.031 |
| Casa și conturi la bănci | 27.232 | 50.978 | 44.759 | 68.873 | 47.419 | 29.534 | 37.733 | 44.947 | 37.830 | 39.510 | 14.257 | 16.218 | 12.449 | 18.049 | 33.015 |
| Cheltuieli în avans | 290 | 56 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 2.706 | 2.257 | 1.111 | 282 | 162 | 2.329 | 2.182 | 1.974 | 3.783 | 4.306 | 4.178 | 3.284 | 2.986 | 3.253 | 3.717 |
| Capitaluri proprii | 34.409 | 59.139 | 53.803 | 72.391 | 47.257 | 27.205 | 35.551 | 44.773 | 35.847 | 35.204 | 10.092 | 12.942 | 9.465 | 19.308 | 32.552 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 19.03.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FISCAL CONT SRL |
| Nr. reg. com. | J2002002106401 |
| EUID | ROONRC.J2002002106401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-03-19 |
| Sediu social | Str. Stânjeneilor, 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. STÎNJENEILOR, NR.1, BL.54, SC.B, ET.3, AP.74 |
| Telefon | 0720531595 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALINK NETWORK S.R.L. | aceeași clădire |
| ALTIORA MOBILITY S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUARIUS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| BIAMIN FORAJ SRL | aceeași clădire |
| BUSINESS STAR 2001 SRL inactiv | aceeași clădire |
| DANI & MARI DIVERS COM SRL inactiv | aceeași clădire |
| DEMKA ALL TRADE SRL | aceeași clădire |
| DIVERS EL.COM. SRL | aceeași clădire |
| ERIKA EXPRESS CURIER SRL inactiv | aceeași clădire |
| EVALEN SOLUTIONS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FIESTA TOTAL CONSTRUCT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| FLORIMAR UNIVERSAL SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (25)
Sunt 25 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25