C.& V. BUSINESS INTERNATIONAL SRL
CUI 14568192 · J2016001682404
C.& V. BUSINESS INTERNATIONAL SRL are CUI 14568192, nr. de înregistrare J2016001682404, înmatriculată pe 08.02.2016. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 5, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8299. În 2025: cifră de afaceri 1.589.625 lei, profit net 45.403 lei, 12 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,6 mil lei · mediana 188 mii lei | 845% din mediană |
| Profit net | 45 mii lei · mediana 26 mii lei | 178% din mediană |
| Salariați | 12 · mediana 1 | de 12× mediana |
| Marjă netă | 2.9% · mediana 15.2% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 132 mii lei · mediana 127 mii lei | 105% din mediană |
Comparat cu 43.050 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.589.625 | 1.480.736 | 1.435.820 | 1.145.596 | 1.016.746 | 963.950 | 964.870 | 852.954 | 654.162 | 620.084 | 550.154 | 520.885 | 500.778 | 512.217 | 554.670 |
| Venituri totale | 1.596.935 | 1.521.445 | 1.472.690 | 1.151.846 | 1.016.746 | 963.950 | 964.870 | 852.954 | 654.165 | 624.971 | 556.755 | 524.389 | 503.682 | 520.248 | 559.234 |
| Cheltuieli totale | 1.531.699 | 1.523.863 | 1.341.728 | 1.042.381 | 864.849 | 799.913 | 777.439 | 700.346 | 577.986 | 538.681 | 515.236 | 508.031 | 517.323 | 526.013 | 506.755 |
| Profit / pierdere brută | 65.236 | -2.418 | 130.962 | 109.465 | 151.897 | 164.037 | 187.431 | 152.608 | 76.179 | 86.290 | 41.519 | 16.358 | -13.641 | -5.765 | 52.479 |
| Profit / pierdere netă | 45.403 | -48.061 | 116.235 | 98.009 | 141.749 | 155.499 | 177.783 | 144.078 | 68.186 | 69.160 | 25.704 | 6.192 | -18.878 | -9.329 | 40.651 |
| Active imobilizate | 49.159 | 96.644 | 144.056 | 3.022 | 3.322 | 1.267 | 1.567 | 1.867 | 2.167 | 2.467 | — | — | 4.704 | 32.952 | 61.200 |
| Active circulante | 209.688 | 966.857 | 963.651 | 935.976 | 962.916 | 804.914 | 615.497 | 601.415 | 437.159 | 360.333 | 274.717 | 321.398 | 255.463 | 207.050 | 182.584 |
| Stocuri | — | — | 0 | — | — | 805 | — | — | 0 | 420 | — | — | — | — | 774 |
| Creanțe | 28.934 | 30.955 | 186.755 | 384.675 | 143.913 | 122.048 | 132.164 | 104.369 | 75.016 | 74.508 | 61.548 | 63.529 | 53.692 | 20.981 | 18.757 |
| Casa și conturi la bănci | 180.754 | 935.902 | 776.896 | 551.301 | 819.003 | 682.061 | 483.333 | 497.046 | 362.143 | 285.405 | 213.169 | 257.869 | 201.771 | 186.069 | 163.053 |
| Datorii | 166.794 | 1.016.850 | 197.169 | 144.695 | 133.695 | 115.387 | 81.769 | 223.458 | 203.580 | 195.239 | 176.316 | 248.701 | 193.663 | 154.620 | 149.073 |
| Capitaluri proprii | 92.053 | 46.651 | 910.538 | 794.303 | 832.543 | 690.794 | 535.295 | 379.824 | 235.746 | 167.561 | 98.401 | 72.697 | 66.504 | 85.382 | 94.711 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 12 | 16 | 15 | 16 | 16 | 16 | 18 | 16 | 18 | 17 | 17 | 17 | 18 | 21 | 20 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 08.02.2016 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 8299 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | C.& V. BUSINESS INTERNATIONAL SRL |
| Nr. reg. com. | J2016001682404 |
| EUID | ROONRC.J2016001682404 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2016-02-08 |
| Sediu social | Str. Uranus, 100, Sector 5 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR URANUS, NR.100, BL.53, SC.1, ET.1, AP.5 |
| Telefon | 0740103636 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A M T EUROCONSULTING SRL inactiv | aceeași clădire |
| ASTRA CONSULTING SRL | aceeași clădire |
| DARZAN CAPITAL INVESTMENTS S.R.L. | aceeași clădire |
| ECB AMENAJARI INTERIOARE S.R.L. | aceeași clădire |
| ELECTRON AD SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREENLIGHT INTERNATIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| GREENLIGHT MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| INTERSCIENCE MEDICAL MEDIA SRL inactiv | aceeași clădire |
| ROSEM HOUSING SOLUTIONS SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANASTASIA BEAUTY IMAGE SRL | 29 m |
| Mc.O.Nils Industry prod. SRL inactiv | 29 m |
| AP ADVISORY S.R.L. | 66 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8299 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Bucureşti
| 5261 | SERDAN IMPEX SRL |
| 42197 | CONSART SRL |
| 329926 | APROMAT BUCURESTI SRL |
| 344233 | GLOB R ENCHIM SRL |
| 378945 | AMCOR IMPEX SRL |
| 425133 | UNA MOMENT EXPERT SRL |
| 436841 | COSELI (A C) COM SERV SRL |
| 447654 | AMONIS SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-14 · ONRC: 2026-10-25