RUK IMPEX SRL
CUI 14575831 · J15/162/2002
RUK IMPEX SRL are CUI 14575831, nr. de înregistrare J15/162/2002, înmatriculată pe 10.04.2002. Sediul social e în Municipiul Moreni, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4532. În 2025: cifră de afaceri 83.569 lei, profit net 59.344 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 84 mii lei · mediana 199 mii lei | 42% din mediană |
| Profit net | 59 mii lei · mediana 3 mii lei | de 21× mediana |
| Marjă netă | 71% · mediana 1.6% | de 44× mediana |
Comparat cu 270.691 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83.569 | 72.204 | 83.468 | 100.745 | 90.621 | 82.502 | 106.245 | 100.352 | 110.075 | 117.090 | 14.014 | 12.532 | 25.064 | 40.629 | 51.218 |
| Venituri totale | 83.980 | 72.204 | 83.476 | 101.157 | 90.621 | 82.692 | 106.245 | 100.390 | 110.186 | 117.090 | 14.063 | 12.566 | 25.160 | 41.230 | 51.582 |
| Cheltuieli totale | 13.042 | 9.728 | 8.794 | 6.901 | 6.979 | 16.090 | 62.287 | 56.913 | 37.536 | 38.405 | 15.620 | 16.222 | 24.978 | 51.450 | 65.273 |
| Profit / pierdere brută | 70.938 | 62.476 | 74.682 | 94.256 | 83.642 | 66.602 | 43.958 | 43.477 | 72.650 | 78.685 | -1.557 | -3.656 | 182 | -10.220 | -13.691 |
| Profit / pierdere netă | 59.344 | 52.530 | 62.972 | 91.657 | 81.427 | 65.407 | 42.895 | 42.473 | 71.548 | 76.343 | -1.978 | -3.887 | -500 | -10.220 | -13.691 |
| Active imobilizate | 1.566 | 3.655 | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.260 | 3.460 | 2.060 | 2.060 | 8.695 |
| Active circulante | 63.989 | 54.400 | 68.603 | 96.189 | 84.425 | 67.809 | 47.644 | 48.955 | 76.326 | 80.898 | 8.826 | 10.744 | 11.835 | 16.084 | 23.397 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 904 | 904 | 904 | 5.468 | 6.237 | 7.451 | 10.431 | 17.672 |
| Creanțe | 38.000 | — | 47.000 | 71.252 | — | — | — | — | 7.490 | — | 3.300 | 4.150 | 3.404 | 3.286 | 4.248 |
| Casa și conturi la bănci | 25.989 | 54.400 | 21.603 | 24.937 | 84.425 | 67.809 | 47.644 | 48.051 | 67.932 | 79.994 | 58 | 357 | 980 | 2.367 | 1.477 |
| Datorii | 3.809 | 3.123 | 3.229 | 2.130 | 596 | 0 | 2.391 | 4.144 | 2.761 | 2.538 | 5.719 | 6.860 | 2.664 | 6.413 | 8.713 |
| Capitaluri proprii | 61.746 | 54.932 | 65.374 | 94.059 | 83.829 | 67.809 | 45.253 | 44.811 | 73.565 | 78.360 | 5.367 | 7.344 | 11.231 | 11.731 | 23.379 |
| Capital subscris vărsat | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 220 | 200 | 200 | 200 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 | 10.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Sun Dec 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.04.2002 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Moreni |
| CAEN principal | 4532 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RUK IMPEX SRL |
| Nr. reg. com. | J15/162/2002 |
| EUID | ROONRC.J15/162/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-04-10 |
| Sediu social | Str. REPUBLICII, 2, Mun. Moreni, DÂMBOVIŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. MORENI, STR. REPUBLICII, NR.2, BL.1, AP.7 |
| Telefon | 0722326164 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ONIDEXAN SRL | 42 m |
| GEOVALI SRL | 54 m |
| BOM MEDIA ART S.R.L. | 55 m |
| CLINICA AD. HEMATO BRUTARU IVONA S.R.L. | 55 m |
| CRICOV SRL inactiv | 55 m |
| EXPERIENCE MORE PROJECT SRL | 55 m |
| PLAY BY FRAME MEDIA S.R.L. | 55 m |
| RAY GOLD SPEDITION S.R.L. | 55 m |
| ROMO-DENT SRL inactiv | 55 m |
| UNICA MOBILA DESIGN SRL | 55 m |
| VASIBAN SRL | 55 m |
| ANDRINUA SRL inactiv | 70 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (3)
| 6622 | 2022 – 2025 |
| 4532 | 2016 – 2021 |
| 4531 | 2011 – 2015 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (14)
Alte firme din Dâmboviţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25