U B Q SRL
CUI 14623629 · J51/127/2002
U B Q SRL are CUI 14623629, nr. de înregistrare J51/127/2002, înmatriculată pe 08.05.2002. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7410. În 2025: cifră de afaceri 17.280 lei, pierdere netă 27.287 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 17 mii lei · mediana 124 mii lei | 14% din mediană |
| Profit net | -27 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -157.9% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 17.280 | 24.687 | 47.367 | 71.500 | 97.077 | 43.295 | 44.271 | 47.037 | 94.849 | 41.450 | 156.350 | 38.209 | 32.378 | 96.382 | 55.486 |
| Venituri totale | 26.062 | 24.739 | 47.367 | 71.500 | 97.077 | 43.295 | 46.201 | 47.038 | 94.849 | 41.450 | 156.350 | 49.800 | 32.401 | 96.450 | 58.289 |
| Cheltuieli totale | 53.349 | 43.435 | 86.114 | 81.628 | 76.368 | 30.304 | 65.938 | 38.587 | 58.144 | 7.665 | 77.228 | 22.696 | 41.490 | 95.184 | 54.481 |
| Profit / pierdere brută | -27.287 | -18.696 | -38.747 | -10.128 | 20.709 | 12.991 | -19.737 | 8.451 | 36.705 | 33.785 | 79.122 | 27.104 | -9.089 | 1.266 | 3.808 |
| Profit / pierdere netă | -27.287 | -18.696 | -38.747 | -11.759 | 17.827 | 11.692 | -21.065 | 7.040 | 33.861 | 32.541 | 74.431 | 25.610 | -10.061 | 1.063 | 3.808 |
| Active imobilizate | 13.873 | 36.157 | 55.590 | 78.967 | 103.063 | 15.064 | 15.190 | — | 2.209 | 2.704 | 3.200 | 2.119 | 2.540 | 2.961 | 2.085 |
| Active circulante | 6.890 | 11.473 | 12.861 | 20.761 | 8.645 | 55.769 | 46.263 | 81.734 | 74.822 | 65.189 | 73.457 | 14.982 | 26.700 | 45.067 | 24.771 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 4.659 | 5.000 | 1.299 | 10.396 | 8.593 | 8.232 | 7.953 | 6.625 | 3.752 |
| Creanțe | 2.891 | 4.312 | 6.924 | 15.840 | 5.608 | 6.858 | 4.848 | 9.142 | 11.706 | 3.952 | 4.995 | 3.302 | 9.082 | 35.809 | 8.589 |
| Casa și conturi la bănci | 3.999 | 7.161 | 5.937 | 4.921 | 3.037 | 48.911 | 36.756 | 67.592 | 61.817 | 50.841 | 59.869 | 3.448 | 9.665 | 2.633 | 12.430 |
| Cheltuieli în avans | 951 | 118 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 31.261 | 29.115 | 35.946 | 28.449 | 29.135 | 6.832 | 2.555 | 1.422 | 4.152 | 6.800 | 8.106 | 22.981 | 60.729 | 67.731 | 47.622 |
| Venituri în avans | — | — | -27 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -9.547 | 18.633 | 32.532 | 71.279 | 82.573 | 64.001 | 58.898 | 80.312 | 72.879 | 61.093 | 68.551 | -5.880 | -31.489 | -19.703 | -20.766 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.05.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 7410 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | U B Q SRL |
| Nr. reg. com. | J51/127/2002 |
| EUID | ROONRC.J51/127/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-05-08 |
| Sediu social | Str. Cornişei, 12, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. CORNIŞEI, NR.12, BL.B26, SC.3, AP.3 |
| Telefon | 0722353629 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COLUMNA BAC SRL inactiv | aceeași clădire |
| CROSS ALIMENT SRL inactiv | aceeași clădire |
| DOMICON INTERNAŢIONAL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ELIZEU SRL inactiv | aceeași clădire |
| FILIPOV PROMPT SERVICE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| P-SEVENTEEN SOLUTIONS SRL | aceeași clădire |
| PRICE CEREALE S.R.L. | aceeași clădire |
| SARMIS SRL | aceeași clădire |
| ZOIA COMERȚ SRL inactiv | aceeași clădire |
| CARGO SMD-I INTERNATIONAL S.R.L. | 25 m |
| EMRAH COM SRL inactiv | 25 m |
| KOTA BABY SRL | 25 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7410 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (12)
Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25