CHIRURGIE SRL
CUI 14644907 · J11/148/2002
CHIRURGIE SRL are CUI 14644907, nr. de înregistrare J11/148/2002, înmatriculată pe 20.05.2002. Sediul social e în Municipiul Reşiţa, jud. Caraş-Severin. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.171.985 lei, profit net 822.975 lei, 3 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,2 mil lei · mediana 220 mii lei | 533% din mediană |
| Profit net | 823 mii lei · mediana 40 mii lei | de 21× mediana |
| Salariați | 3 · mediana 1 | 300% din mediană |
| Marjă netă | 70.2% · mediana 22.2% | 316% din mediană |
| Cifră pe salariat | 391 mii lei · mediana 202 mii lei | 193% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 11 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.171.985 | 775.012 | 632.367 | 274.404 | 193.730 | 219.670 | 214.964 | 253.315 | 258.997 | 187.700 | 171.151 |
| Venituri totale | 1.172.091 | 775.128 | 632.397 | 274.414 | 193.739 | 219.684 | 214.993 | 253.346 | 259.011 | 187.717 | 171.159 |
| Cheltuieli totale | 314.656 | 596.090 | 148.512 | 98.822 | 92.829 | 90.799 | 102.263 | 127.881 | 99.761 | 87.636 | 161.941 |
| Profit / pierdere brută | 857.435 | 179.038 | 483.885 | 175.592 | 100.910 | 128.885 | 112.730 | 125.465 | 159.250 | 100.081 | 9.218 |
| Profit / pierdere netă | 822.975 | 158.575 | 477.687 | 172.892 | 98.931 | 126.686 | 106.280 | 117.866 | 151.479 | 84.068 | 7.332 |
| Active imobilizate | 124.530 | 133.941 | 132.798 | 169.663 | 200.516 | 231.370 | 262.223 | 293.077 | 323.931 | 354.784 | 317.592 |
| Active circulante | 245.646 | 289.183 | 130.144 | 313.414 | 111.396 | 103.961 | 12.720 | 176.988 | 14.010 | 6.608 | 3.830 |
| Creanțe | 12.106 | 10.211 | 90.453 | — | — | — | — | 145.969 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 233.540 | 278.972 | 39.691 | 313.414 | 111.396 | 103.961 | 12.720 | 31.019 | 14.010 | 6.608 | 3.830 |
| Datorii | 181.685 | 183.608 | 24.000 | 5.790 | 7.517 | 4.402 | -36.801 | 0 | -165.737 | 9.193 | 45.959 |
| Capitaluri proprii | 188.491 | 239.516 | 238.942 | 477.287 | 304.395 | 330.929 | 311.744 | 470.065 | 503.678 | 352.199 | 275.463 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Aug 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.05.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin |
| CAEN principal | 8622 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CHIRURGIE SRL |
| Nr. reg. com. | J11/148/2002 |
| EUID | ROONRC.J11/148/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-05-20 |
| Sediu social | Str. Făgăraşului, 18, Mun. Reşiţa, CARAŞ-SEVERIN |
| Domiciliu fiscal | JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FĂGĂRAŞULUI, NR.18, ET.PARTER |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| NICMED ORL SRL inactiv | aceeași clădire |
| SPITALUL JUDEŢEAN DE URGENŢĂ REŞIŢA | aceeași clădire |
| BRIANA SILADI RADIOLOGIE S.R.L. | 166 m |
| CIPI COMPANY CONSTRUCT SRL | 166 m |
| DISCRET COM SRL | 166 m |
| EXCLUSIV DISAN PROD SRL | 166 m |
| NEGRALI SRL inactiv | 166 m |
| REI MOBELAND SRL inactiv | 166 m |
| SEMIR SPRINT SINGULAR S.R.L. | 166 m |
| SIEBEN SRL inactiv | 166 m |
| SIMONLAR COMIMPEX SRL | 166 m |
| SMILELINE GAODE S.R.L. | 166 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8621 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
| 14366282 | NICMED ORL SRL inactiv |
| 14776142 | ORTOMED SRL inactiv |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Caraş-Severin
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25