Q MARKETING CONSULTING SRL
CUI 14700640 · J2007000005233
Q MARKETING CONSULTING SRL are CUI 14700640, nr. de înregistrare J2007000005233, înmatriculată pe 05.01.2007. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7311. În 2025: cifră de afaceri 20.500 lei, pierdere netă 13.871 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 21 mii lei · mediana 172 mii lei | 12% din mediană |
| Profit net | -14 mii lei · mediana 31 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Marjă netă | -67.7% · mediana 23.7% | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 103.071 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 20.500 | 6.500 | 12.000 | 20.000 | 35.002 | 47.716 | 66.536 | 44.100 | 70.199 | 70.200 | 101.402 | 269.328 | 272.694 | 210.288 | 1.051.697 |
| Venituri totale | 20.500 | 6.500 | 12.000 | 20.000 | 35.003 | 47.716 | 209.033 | 314.947 | 70.200 | 70.203 | 136.941 | 273.854 | 291.810 | 210.302 | 1.067.786 |
| Cheltuieli totale | 34.371 | 47.591 | 36.782 | 64.596 | 69.512 | 84.552 | 153.402 | 131.840 | 128.256 | 233.805 | 222.630 | 329.384 | 272.577 | 347.328 | 738.032 |
| Profit / pierdere brută | -13.871 | -41.091 | -24.782 | -44.596 | -34.509 | -36.836 | 55.631 | 183.107 | -58.056 | -163.602 | -85.689 | -55.530 | 19.233 | -137.026 | 329.754 |
| Profit / pierdere netă | -13.871 | -41.091 | -24.782 | -45.066 | -35.538 | -37.609 | 53.540 | 179.957 | -58.758 | -164.305 | -89.679 | -63.611 | 11.353 | -137.026 | 321.118 |
| Active imobilizate | 1.325.605 | 1.349.731 | 1.373.858 | 1.382.094 | 1.406.387 | 1.431.685 | 1.460.766 | 1.502.223 | 1.549.518 | 1.487.416 | 1.850.712 | 1.939.681 | 2.085.702 | 2.085.819 | 1.286.884 |
| Active circulante | 7.081 | 4.107 | 9.229 | 8.896 | 5.751 | 10.524 | 6.467 | 58.135 | 61.138 | 65.953 | 76.253 | 136.426 | 204.871 | 287.389 | 98.124 |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | 28.784 | 28.784 | 28.784 | 28.784 | 28.784 | 28.107 | 31.222 | 28.107 |
| Creanțe | 3.741 | 3.780 | 6.551 | 7.511 | 5.455 | 7.287 | 4.997 | 28.853 | 29.933 | 34.071 | 45.724 | 94.765 | 166.677 | 251.658 | 50.370 |
| Casa și conturi la bănci | 3.340 | 327 | 2.678 | 1.385 | 296 | 3.237 | 1.470 | 498 | 2.421 | 3.098 | 1.745 | 12.877 | 10.087 | 4.509 | 19.647 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | 2.209 | 2.209 | 2.209 | 2.209 | 2.324 | 2.099 | 3.365 | 7.168 | 6.381 | 7.127 |
| Datorii | 1.096.628 | 1.103.910 | 1.092.067 | 1.077.078 | 1.053.160 | 1.049.902 | 1.037.317 | 1.183.982 | 1.414.237 | 1.396.465 | 1.605.531 | 1.668.050 | 1.822.708 | 1.915.910 | 791.430 |
| Capitaluri proprii | 236.058 | 249.928 | 291.020 | 313.912 | 358.978 | 394.516 | 432.125 | 378.585 | 198.628 | 159.228 | 323.533 | 411.422 | 475.033 | 463.679 | 600.705 |
| Capital subscris vărsat | 3.890 | 3.890 | 3.890 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 2.000 | 210 | 210 | 210 | 210 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 05.01.2007 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 7311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | Q MARKETING CONSULTING SRL |
| Nr. reg. com. | J2007000005233 |
| EUID | ROONRC.J2007000005233 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2007-01-05 |
| Sediu social | Şos. Pipera-Tunari, 152, VILA B4, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ŞOS. PIPERA-TUNARI, NR.152, VILA B4 |
| Telefon | 0213325323 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| L & D SUCCES S.R.L. | aceeași clădire |
| MATROVEST SRL | aceeași clădire |
| MW GREEN POWER EXPORT S.A. | aceeași clădire |
| NG RETURN EXPERT S.A. | aceeași clădire |
| APPF ESTATE S.R.L. | 105 m |
| INEDIT ELITE LABS MEDIA S.R.L. inactiv | 105 m |
| R.K.I. SERVICES SRL | 105 m |
| RUNINK SRL | 105 m |
| TASDELEN S.R.L. | 105 m |
| TELOS AGENCY S.R.L. | 105 m |
| AFFILIATE MARKETING HUB S.R.L. | 115 m |
| AMANO CONSULTING S.R.L. | 115 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7311 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (65)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25