FORA SERV SRL
CUI 14766874 · J2002000571269
FORA SERV SRL are CUI 14766874, nr. de înregistrare J2002000571269, înmatriculată pe 18.07.2002. Sediul social e în Municipiul Târgu Mureş, jud. Mureş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 910. În 2015: cifră de afaceri 7.708 lei, pierdere netă 24.840 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -1 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.708 | 30.985 | 26.069 | 463.140 | 426.019 |
| Venituri totale | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 81.248 | 48.708 | 35.300 | 28.431 | 479.188 | 630.027 |
| Cheltuieli totale | 1.200 | 1.200 | 1.200 | 1.200 | 1.230 | 1.236 | 1.200 | 1.386 | 1.595 | 2.086 | 72.087 | 73.220 | 72.853 | 85.313 | 74.895 |
| Profit / pierdere brută | -1.200 | -1.200 | -1.200 | -1.200 | -1.230 | -1.236 | -1.200 | -1.386 | -1.595 | 79.162 | -23.379 | -37.920 | -44.422 | 393.875 | 555.132 |
| Profit / pierdere netă | -1.200 | -1.200 | -1.200 | -1.200 | -1.230 | -1.236 | -1.200 | -1.386 | -1.595 | 76.725 | -24.840 | -38.850 | -44.422 | 329.296 | 465.618 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 60.642 | 108.490 | 153.802 | 195.164 |
| Active circulante | 515.719 | 515.541 | 654.668 | 654.440 | 654.212 | 653.984 | 654.267 | 655.235 | 657.886 | 658.053 | 706.670 | 672.097 | 658.372 | 707.798 | 665.283 |
| Creanțe | 515.779 | 515.541 | 654.668 | 654.440 | 654.212 | 653.984 | 653.755 | 653.527 | 653.299 | 653.071 | 704.990 | 671.834 | 649.214 | 696.664 | 252.854 |
| Casa și conturi la bănci | -60 | — | — | — | — | — | 512 | 1.708 | 4.587 | 4.982 | 1.680 | 263 | 9.158 | 11.134 | 2.211 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.473 | 1.790 | 1.413 | 1.581 |
| Datorii | 140.516 | 139.138 | 137.710 | 136.282 | 134.854 | 133.396 | 132.443 | 132.211 | 133.476 | 132.048 | 142.190 | 145.891 | 140.482 | 190.421 | 198.731 |
| Capitaluri proprii | 375.203 | 376.403 | 516.958 | 518.158 | 519.358 | 520.588 | 521.824 | 523.024 | 524.410 | 526.005 | 564.480 | 589.321 | 628.170 | 672.592 | 663.297 |
| Capital subscris vărsat | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 18.07.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 910 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | FORA SERV SRL |
| Nr. reg. com. | J2002000571269 |
| EUID | ROONRC.J2002000571269 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-07-18 |
| Sediu social | Str. Apeductului, 45, Parter, Mun. Târgu Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. APEDUCTULUI, NR.45, PARTER, AP.3 |
| Telefon | 0265263266 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6420 | 2012 – 2025 |
| 7010 | 2011 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Mureş
| 4727746 | FORAJ SONDE SA |
| 6270402 | ANVERGO SRL |
| 14766840 | FORACOM SRL |
| 14774109 | DEPOMURES SA |
| 15638067 | TUBEX SRL |
| 18043730 | XCD SRL |
| 27780943 | DEVELTOR SRL |
| 34603685 | RISE EUROPEAN ENERGY SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25