GEANI CONPES SRL
CUI 14816158 · J10/439/2002
GEANI CONPES SRL are CUI 14816158, nr. de înregistrare J10/439/2002, înmatriculată pe 14.08.2002. Sediul social e în Municipiul Buzău, jud. Buzău. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3832. În 2024: cifră de afaceri 3.000 lei, profit net 126.952 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -277 lei · mediana 10 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.000 | 12.000 | 12.000 | 12.000 | 24.000 | 55.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 53.000 | 1.587.202 | 11.710.193 | 12.052.227 | 36.945.933 |
| Venituri totale | 9.491 | 161.092 | 21.010 | 290.500 | 12.000 | 24.000 | 55.000 | 52.994 | 60.000 | 60.000 | 53.000 | 1.652.144 | 11.839.501 | 12.068.536 | 36.946.053 |
| Cheltuieli totale | 9.768 | 9.959 | 28.200 | 210.564 | 19.819 | 28.614 | 47.527 | 49.873 | 54.393 | 52.638 | 63.100 | 2.110.981 | 11.858.431 | 11.781.249 | 37.092.775 |
| Profit / pierdere brută | -277 | 151.133 | -7.190 | 79.936 | -7.819 | -4.614 | 7.473 | 3.121 | 5.607 | 7.362 | -10.100 | -458.837 | -18.930 | 287.287 | -146.722 |
| Profit / pierdere netă | -277 | 126.952 | -7.190 | 67.138 | -8.179 | -5.334 | 5.673 | 1.321 | 3.807 | 5.562 | -10.100 | -458.837 | -34.128 | 231.500 | -146.722 |
| Active imobilizate | 174.233 | 174.232 | 150.230 | 150.230 | 348.191 | 344.343 | 344.343 | 565.070 | 587.032 | 605.075 | 605.018 | 605.390 | 925.458 | 931.342 | 848.954 |
| Active circulante | 9.197.429 | 9.220.380 | 9.101.773 | 9.070.027 | 8.549.517 | 8.555.856 | 8.566.118 | 8.551.888 | 8.525.497 | 9.531.181 | 9.531.715 | 9.556.065 | 8.568.358 | 558.524 | 1.433.086 |
| Stocuri | 2.325 | 2.325 | 2.325 | 2.325 | 2.325 | 1.135 | 995 | 995 | — | 107.114 | 107.114 | 107.114 | 370.202 | 189.133 | 737.364 |
| Creanțe | 8.691.053 | 8.705.823 | 8.722.972 | 8.681.375 | 8.400.976 | 8.405.216 | 8.398.834 | 8.374.198 | 8.370.460 | 9.275.987 | 9.284.185 | 9.286.291 | 8.057.792 | 176.124 | 826.991 |
| Casa și conturi la bănci | 274.063 | 282.244 | 146.488 | 386.327 | 146.216 | 149.505 | 166.289 | 176.695 | 155.037 | 148.080 | 140.416 | 162.660 | 140.364 | 193.267 | -131.269 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.689 | 4.689 |
| Datorii | 9.012.306 | 9.034.979 | 9.019.322 | 8.985.387 | 8.724.975 | 8.724.287 | 8.729.216 | 8.696.435 | 8.693.327 | 9.720.861 | 9.726.900 | 9.741.522 | 8.615.047 | 537.880 | 906.792 |
| Capitaluri proprii | 359.356 | 359.633 | 232.681 | 234.870 | 172.733 | 175.912 | 181.245 | 420.523 | 419.202 | 415.395 | 409.833 | 419.933 | 878.769 | 956.675 | 1.379.937 |
| Capital subscris vărsat | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 | 4.000 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | 1 | 0 | 6 | 12 | 13 | 15 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 14.08.2002 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău |
| CAEN principal | 3832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | GEANI CONPES SRL |
| Nr. reg. com. | J10/439/2002 |
| EUID | ROONRC.J10/439/2002 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2002-08-14 |
| Sediu social | Sos. BRĂILEI KM.7, Mun. Buzău, BUZĂU |
| Domiciliu fiscal | JUD. BUZĂU, MUN. BUZĂU, ŞOS. BRĂILEI |
| Telefon | 0238727878 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AAYLEX AGRO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ | aceeași clădire |
| ACM GREEN GAZ SRL | aceeași clădire |
| ALMAR INTERCONECT SRL | aceeași clădire |
| ANAYS SLIMCARE BODY S.R.L. | aceeași clădire |
| AQUARIUM LIVING S.R.L. | aceeași clădire |
| AT CEE MEAT AND LIVESTOCK COMPANY S.R.L. | aceeași clădire |
| ATIPIK LEMN ART S.R.L. | aceeași clădire |
| AVANTI CONSTRUCT SRL | aceeași clădire |
| BALMORA GREEN ENERGY SRL | aceeași clădire |
| BAREX LAVALIN SRL | aceeași clădire |
| BHS BIO INNOVATION SRL | aceeași clădire |
| BHS RESTAURANT EXCELLENCE S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3832 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Buzău
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08